865 Shares 5062 views

Lekcje astromineralogii. Ruby – kamień: Properties, cel

Rubin lub manna – naturalny minerał jest naturalnie występującym odmiana korundu, czyli glinu. Skład chemiczny skalnej: aluminium, tlen, żelazo, chrom. Ilość chromu jest określana przez kolor kryształu: co to jest, tym bogatszy, głębszy czerwony. Zgodnie z tym, różowy i jasnoróżowych odcienie są opisane przez słabych „chromowanie” minerału.

wartość rynkowa

Ruby – kamień, właściwości, które są bardzo cenione. Wraz z diamentu, jest najdroższe koszty biżuterii i minerałów przemysłowych i zwiększa się z czasem. Najlepszym dla różnych wskaźników są uważane krwistoczerwone i bardovye kamienie – tzw królewski. Dopiero po wykres kolor zwraca uwagę na wagę w karatach. Naturalnie, najbardziej rzadkie i dlatego są cenne rubiny w czystej postaci, bez obcych wtrąceń i plam. Poetycko dalej „gołębia krwi”.

Właściwości Astrologiczna i lecznicze

Astrologicznie Ruby – kamień, którego właściwości są bezpośrednio związane z tej planety jak słońce. Ten kamień słoneczny, od koloru i wykończenia energii, które on zawiera. Ponadto, rubin akumuluje energię słońca i przenosi go do swojego właściciela. Dlatego sobie kamień astrologowie doradzić, przede wszystkim ludzie z krwi „Sun”: śmiały, uderzający, niezwykły, jak również dla tych, którzy mają w horoskopie planety jest w silnej pozycji. Jeśli mówimy o Zodiaku, Ruby – kamienia, jego właściwości są widoczne tylko w Leo. Po Leo – znak latem (koniec lipca i na początku sierpnia), kiedy słońce jest najbardziej aktywna. I tak jak błyszczące, kryształów musujące, i starają się zabłysnąć na arenie życia Lions wszystkie aspekty jego charakteru. Dlatego uważa się, że Ruby – kamień w łazience, „gwiazdorstwo” i władzy.

Jeśli weźmiemy pod uwagę magię i karmiczne aspekty, które można zobaczyć: aktywuje właściwości ruby-kamienne i cechy w człowieku są te, które są związane z władzy, siły, przywództwa, nie tylko jednostki, ale także całe narody. Ponieważ pierścionki, bransoletki, koraliki i inne przedmioty ozdobione tego minerału, lepiej jest nosić tych, którzy osiągnęli pewną pozycję w społeczeństwie, niektóre wysokościach. Nic dziwnego, że rubiny urządzone i nadal ozdobić ceremonialne nakrycia głowy i kapłanów obiektów kultowych, stojąc na samym szczycie hierarchii, koronę królewską domy Europie, itp Proste śmiertelnymi astrolodzy powinni nosić biżuterię z kamieni tak bardzo rzadko, na specjalne okazje. Dlaczego? Ponieważ Ruby – kamienia, niosąc ich własności na osobę. To powoduje u ludzi są zbyt silne pragnienie, aby wyróżniać się z tłumu, aby wyrazić siebie, aby stać się sławny, aby udowodnić swoją wyższość nad wyłączności innych. I to jest obarczona niepotrzebnego nadmiernego wysiłku duchowego i fizycznego wytrzymałości, załamania nerwowe, wyczerpanie i innych negatywnych skutków.

Głównym kolor minerału – kolor krwi. Bo lepiej jest nie mieć tych, którzy mają problemy z ciśnieniem krwi, serca lub krzepliwość krwi. Ale ludzie o niskiej hemoglobiny i niskie ciśnienie krwi właściwości astromeditsinskie Ruby jest tuż pod ręką. Ogólnie rzecz biorąc, warto nosić znak ognia (przeciwwskazania wymienione powyżej): Lwy, Baran, Strzelec.

Rubin i magia

Jednak nie jest to pełna informacja o wspaniałej kamienia zwanego „gołębia krew”. Okazuje się, że to może być najpotężniejszym magiczny talizman. Jak dokładnie? Jej właściciel, zapewnia siłę ciągu niższych alkoholi, na podstawowym poziomie astralnym. Jednak magiczne właściwości Ruby pojawił, właściciel musi być inicjowane, przeszedł kilka etapów szkolenia. To jest zupełnie naturalne, że od czasów starożytnych do współczesności magików, astrologów, czarowników, magów zawsze w arsenale narzędzi i przedmiotów rytualnych mieć obiekt z tego kamienia. A ludzie, pozbawione mocy, zaangażowane w dziedzinie prawa, sztuki, spraw wojskowych, to przyniesie szczęście maskotki, będzie wyróżniać, aby wyrazić siebie, aby realizować swój potencjał twórczy i dużo ambicji.