257 Shares 3706 views

„loperamid”: Wskazania do stosowania

Kiedy ludzie pytają mnie, co medycyna radzić sobie lepiej niż inni z biegunką, nie wahaj się przez długi czas. Może nie najlepszy, ale bardzo skuteczny lek na karetkę, jeśli masz biegunkę, jest „loperamid”.

Wskazania do stosowania preparatów z aktywnym składnikiem chlorowodorek loperamidu, różni ostrej i przewlekłej biegunki genezę. Farmakologiczne grupa, która obejmuje uznane narzędzie o nazwie – środki przeciwbiegunkowe, że jest po prostu sposobem na biegunki o różnej etiologii.

Lek ma również inne nazwy: "Lopedium", "Superilop" "Imodium", "Neo-enteroseptol" i inne. Substancja czynna wszystkie takie same i są równoznaczne z narkotykami „loperamid”. Wskazania do leczenia leku ze względu na jego właściwości. Jego zastosowanie wpływa na spowolnienie perystaltyki jelit (rytmiczne skurcze mięśni ciała).

W ten sposób przejście od zawartość jelit wzrasta, zwiększone napięcie zwieracza odbytu, występuje zatrzymywanie kału. Zachęcam do oczyścić po użyciu tego narzędzia, występują rzadziej. Można powiedzieć, że w większości przypadków do czynienia z biegunką jest najlepszym lekiem „loperamid”. Wskazania obejmują i leczenie biegunki emocjonalnego i alergicznego Genesis Genesis promieniowania, a także ze względu na zmiany w trybie spożycia żywności i jej jakości.

Oznacza „loperamid” w czasie ciąży jest powoływany wyłącznie w przypadkach, w których nie istnieje ryzyko dla płodu. W pierwszym trymestrze ciąży nie jest przypisany w ogóle. Chociaż nie przeprowadzono poważne badania leku u kobiet w ciąży na leki „loperamid” wskazania do leczenia w okresie laktacji to pytanie o zaprzestaniu karmienia piersią podczas stosowania tego leku.

Istnieje w leku i przeciwwskazania. Jak w przypadku każdego leku, głównie takich przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość. Ponadto jest przeciwwskazane niedrożności jelit, wrzodziejącego zapalenia okrężnicy, w tym ostrej fazy, w pierwszym trymestrze ciąży, choroby wątroby, zakażeń żołądkowo-jelitowych i dzieci w wieku poniżej dwóch lat.

Istnieją pewne cechy podczas używania narkotyków „loperamid”. Aplikacja wymaga uwzględnienia faktu, że leczenie biegunki implikuje również uzupełnianie strat płynu. Również biegunka w trakcie leczenia tym lekiem, należy zachować ostrożność obserwować sterowniki komunikacyjne oraz przedstawiciele innych zawodów, które wymagają szybkości reakcji i koncentracji. Wraz z rozwojem w trakcie leczenia farmakologicznego zaparcia lub wzdęcia, leczenie należy przerwać je.

Pacjenci z zaburzeniami czynności wątroby w leczeniu preparacie, należy zauważyć w odniesieniu do toksyczności patologii OUN. Nie zalecił mianowanie leku w kapsułkach dla dzieci w wieku poniżej pięciu lat. Jeśli po dwóch dniach leczenia pacjent nie ma dodatni, konieczne jest wyjaśnienie diagnozy w celu uniknięcia chorób zakaźnych jako przyczynę biegunki.

Jak korzystać z narkotykami „loperamid”. Wskazania i dawkowanie. Kapsułka doustnie bez rozgryzania. Popijając wodą. Można również odbierać i tabletki, ale dla szybszego efektu może pomieścić tabletkę na języku, a po zerwaniu, połknąć ze śliną. Woda w tym leku nie zmyć. W przypadkach ostrej biegunki przypisany dorosłych – 4 mg dawki początkowej. Następnie, w sprawie konieczności podjęcia 2 mg po każdym luźnym stolcu (biegunka). Dzienna dawka leku nie powinna być większa niż 16 mg.

Dzieci w wieku pięciu lat, ostra biegunka jest przypisany początkową dawkę 2 mg, a po każdym stolcu (luźny stolec) również 2mg. Dzienna dawka tym idzie – 8 mg. W wieku poniżej pięciu lat od podawanego leku dzieciom w roztworze, który przyjmuje się doustnie w ilości 5 ml na 10 kg ciężaru ciała. Po krzesło jest znormalizowana, lek uchylił zarówno dzieci jak i dorosłych.