817 Shares 6559 views

Poziomy pasek spacer: opis

Współczesne życie sprawia, że ludzie coraz bardziej nie prowadzą bardzo aktywny tryb życia. W celu utrzymania się w najlepszej kondycji, a co najważniejsze – nie dać zdrowia się pogarsza, wiele osób wycięty w czasie zajęć do uprawiania sportu lub ćwiczeń. Niektóre z nich są napisane w siłowni, podczas gdy inni wolą wykonywać wszystkie ćwiczenia w domu, co oszczędza czas i pieniądze.

poprawne pocisk

Najbardziej przystępne i proste, ale zarazem skutecznym trenerem jest poziomy pasek między ścianami dystansowych. Pomimo faktu, że ma bardzo prostą konstrukcję, ćwiczenia na tej powłoki pozwalają trenować różne grupy mięśni. Istnieją różne rodzaje domu dystansowych poziomych prętów, poziomym pasku, na przykład, jest umieszczony pomiędzy dwoma ścianami lub przekładki, zainstalowanych w drzwiach.

poziomy pasek spacer Home

Powłoka ta bez wiercenia jest umocowana dążąc o strukturze sprężyny. Z jakichś powodów, wiele osób decyduje się sportem to poziomy pasek spacer? Ma kilka zalet:

  • Aby zainstalować, nie ma potrzeby wiercenia otworów w ścianie i zepsuć wszystkie rodzaje mocowań i śrub.
  • Spacer poziomy pasek umieszczony pomiędzy ścianami, nie wymaga jakichkolwiek akcesoriów do mocowania.
  • Ten typ pocisku można używać nawet do zamocowania go wykrawania worek, niemowlę drabinkę lub huśtawkę.
  • To może być zawieszone na odpowiedniej wysokości tak, że to było wygodne, aby po prostu powiesić na nim, co jest bardzo przydatne dla ludzi, którzy mają problemy z kręgosłupem.
  • Spacer poziomy pasek ma najniższe koszty w porównaniu do innych gatunków.

Plus, oczywiście, wiele, ale nie jest bez wad. Co to jest? Ujemne są:

  • Po usunięciu elementu dystansowego poziomego paska w miejscu jego montażu na ścianie lub w drzwiach ślady pozostają.
  • Jeśli nieprawidłowo zainstalowane lub zbyt duże obciążenie rozszerzalny poziomy pasek może zakończyć się niepowodzeniem, co prowadzi do uszkodzenia ludzkiego. Jest rzadko, a powłoka może być sklasyfikowana jako niezawodny.

Przed zakupem mezhdvernoy spacer poziomy pasek, ważne jest, aby wziąć pod uwagę wymiary nieruchomości, jak również konieczność utrzymywania długość poziomego paska i dopasowanie do szerokości otworu drzwiowego lub odległość pomiędzy ścianami.

Jakie są modele?

Istnieją różne poziome pręty dystansowe Home.

Poziomy pasek spacer DSK. Jego bardzo łatwe do naprawienia i projektowanie jednocześnie nie uszkadza ościeży drzwi lub ściany. Powłoka ta jest składany, a jego zdolność osiągnie kwintal. Szerokość paska poziomego paska można regulować za pomocą śrub do jednego metra. Jest taki model trochę ponad dwa tysiące rubli.

Poziomy pasek spacer odwijania. Ten model ma bardzo silne stali. Na pasku znajdują się klocki z pianki. Poprawiają one przyczepność dłońmi. Sposób montażu tego modelu różni się od innych z powodu braku śrub. Szerokość jest regulowana poprzez odwijanie krawędzie do żądanej wielkości. Szerokość waha się od 23 do 39,4. To poziomy pasek spacer jest również w stanie wytrzymać obciążenie kilkuset kilogramów. To kosztuje taniej – około 700 rubli.

Jak naprawić poziomy pasek pomiędzy ścianami

W niektórych sytuacjach, pojawia się problem, gdy ściany domu lub mieszkania są wykonane z płyt gipsowo-kartonowych, a umieszczenie spacer poziomy pasek w drzwiach niewygodne, ponieważ wysokość poprzeczki do podłogi jest dość mała. W tym przypadku, wyjście z trudnej sytuacji może być poziomy pasek między ścianami. Wiele miejsce to inline w drzwiach, jak odległość jest najbardziej odpowiednie.

Jeśli istnieje obawa, że obciążenie jest zbyt wysoka, a ściany nie będzie stać, co robić? Jedną z opcji jest produkcja na obu stronach bokovushek ściany, które będą zlokalizowane vraspor od sufitu do podłogi. Mogą być dołączone do powłoki. Ale ta metoda ma tę wadę, że wąski otwór zwęża się i psuje wygląd.

Druga opcja – wszystkie drewniane belki udekorować kolor drzwi w stylu szwedzkim ścianie. Można zatem dokonać cięć, znajdujących się na różnych wysokościach, które będą wykorzystywane do różnych ćwiczeń, jak również dla osób z innych wzrostu. Takie posunięcie będzie wąski otwór nie jest bardzo silny.

Tak więc, poziomy pasek spacer między ścianami będzie wspaniałym narzędziem do ćwiczeń i regularnie pomaga utrzymać ciało w dobrej kondycji.