483 Shares 1006 views

Krople Bach: instrukcje użytkowania i opinie klientów

Krople Bach – doskonałym narzędziem w walce ze stresem stworzony na bazie naturalnych składników. Nanieść kroplę można nie tylko jednostki, ale także dla zwierząt domowych. Oni działają na organizm, łagodzi niepokój, lęk, niepewność, napięcie i normalizują stan psychiczny.

Wszystkich Bach 38 homeopatyczne nalewki, w oparciu o – kwiaty. Krople mogą pomóc i psa w każdej sytuacji stresowej.

Wskazania do Bacha spada na ludzi

Nalewka z dr Bacha nie tylko uspokaja system nerwowy, ale także wzmacnia go, a nie tłumiąc, jak konwencjonalne leki przeciwdepresyjne.

Można wyobrazić sobie wiele sytuacji, w których krople Bacha będzie nieoceniona. Oto podstawy:

  • W razie wypadku, choroby w rodzinie, utrata bliskiej osoby.
  • Przed rozmową, wydajność na badaniu stopnia.
  • Po strachu lub podróż do dentysty.
  • W warunkach stresu w pracy, na przykład, w rzeźniach, w karetce, na aukcji.

Nie bój się stosować kropli, ponieważ są naturalne. Kiedy doszło do katastrofy, wypadki, stres, emocjonalne wybuchy ofiara może doświadczać strachu, osiągając horror, wstrząs, walcówka w panice. W takiej sytuacji szczególnie ważne jest, aby powrócić do równowagi emocjonalnej człowieka. W takich przypadkach zaleca się stosowanie kropli Bacha instrukcji.

Oznacza nic złego, ale może pomóc w ratowaniu życia. Po otrzymaniu kropelki zorganizować dotknięte najwygodniejsze. Ale warto pamiętać, że w poważnej sytuacji nie jest lekarstwem, ale tylko niezbędne pomoc do karetki.

Bardzo wygodne w noszeniu ze spadkiem, będą zawsze pod ręką. Pakowanie zajmuje dużo miejsca, więc jest praktyczny do przenoszenia w torbie, teczki lub umieścić w zestawie samochodu pierwszej pomocy. Najważniejsze – aby zawsze być gotowy.

Dawkowanie dla ludzi

W ostrym stresem należy rozcieńczyć 4 krople do filiżanki wody. Trzeba pić małymi łykami, aż do tego czasu, aż po szoku. Po pierwsze, w małych krokach, potem zwiększa się do 15 minut, następnie do 30, w zależności od stanu, w którym pacjent się znajduje. Jeśli nie ma wody lub innych cieczy, konieczne jest, aby ściekać z butelki lub pipety bezpośrednio pod językiem.

Używać kropli dr Bacha do pacjenta, który stracił przytomność, jest również możliwe. Sporządzania roztworu i przetrzeć wargami, whisky, dziąseł powierzchnię móżdżku, nadgarstków i za uszami. Jeśli nie ma wody, stosować koncentrat w usta i dziąsła.

Jeżeli krople są stosowane przez pacjenta przez długi okres czasu, muszą jeść 4 razy dziennie, stężenie – 4 krople do 1 łyżeczka .. wody.

Koncentrat ten jest oparty na kolorach mogą być stosowane jako ogrzewanie i zimnej kompresu. W tym przypadku dawka – 6 kropli w ciągu pół litra wody.

Wskazania Bach spada zwierzę

W przypadku zwierząt, to narzędzie jest również bardzo skuteczne. Ale należy pamiętać, że trzeba ostrożnie używać Bach spada. Podręcznik – dokument, który jest wymagany do odczytania przed zastosowaniem leku. Aby nie zaszkodzić czworonożny przyjaciel, należy przestrzegać proporcji.

Kiedy koncentrat można stosować dla zwierząt:

  • Po uraz, ciężkie stres.
  • Podczas przenoszenia lub przed wystawą, w obecności stanu nerwowego.
  • Podczas podróży do weterynarza, jeżeli zwierzę boi się samotności.

Krople Bach: Jak przyjmować zwierząt

Jeśli zastosowany koncentrat w stresujących wypadku lub bezpośrednio po nim, aby rozpuścić w małej ilości wody, 1 lub 2 krople zawiesiny. Może być stosowany w czystej postaci, za to do spadku pod językiem lub na skórę za uszami.

Gdy krople są używane przez dłuższy czas, stężenie to samo, ale trzeba używać przez 1-2 miesiące, codziennie.

lek

Bach spada – jest to bardzo popularne i najmniej skutecznym sposobem na stres i napięcie. Jest to całkowicie naturalne. Te krople do łagodzenia stanu emocjonalnego zawierać w swej przynależności mieszankę pięciu esencji kwiatowych opracowany przez dr Bacha.

1. ornithogalum parasol – łagodzi ból serca i przynosi komfort.

2. powojnik pnący – łagodzi objawy drętwienie, brak, utrata przytomności, rozłam, po którym zazwyczaj występuje słaby.

3. Plum splayed – od zamętu i rozpaczy, jest przydatna, gdy dana osoba jest na skraju załamania nerwowego, lub w obawie przed utratą kontroli.

4. Touchy zwyczajny – łagodzi rozdrażnienie i napięcie psychiczne.

5. Słonecznik monetolistny – strach i panika.

Te pięć komponentów tworzyć piękne, a co najważniejsze – naturalny – środki do radzenia sobie ze stresem.

Recenzje krople Bacha

To narzędzie jest bardzo popularne i można usłyszeć wiele komentarzy o tym, a co najważniejsze – jest to rzadko usłyszeć opinię negatywną. Zasadniczo nabyć Bach Rescue Remedy „krople” – to silniejsze leki do łagodzenia stanu stresu.

Prawie wszyscy mówią, że to narzędzie pomogło im doskonale. Ktoś jest wygodny w użyciu, bez rozcieńczania bezpośrednio w chwilach stresu. I ktoś wyrzuca kroplę wody i pić przez cały dzień.

Uważa się, że koncentrat może być wykonany dla większej wiarygodności samych jakości. Istnieją specjalne przepisy, z pełną instrukcją, ale, z drugiej strony, jest o wiele łatwiej kupić w aptekach. Koncentrat może być dodany do mieszaniny oleju.

Istnieje wiele narzędzi w celu uspokojenia układu nerwowego, ale tych, którzy próbowali krople Bacha emitować jedną bardzo przydatna funkcja: po użyciu żadnego sensu „letargu”. To jest, kiedy używać stan emocjonalny normalne, ale trzeba zachować jasność myśli.

Według wielu, i, jak to zwykle bywa, nie wszystkie z nich pozytywnie. Dla niektórych danych spada – jest niezbędnym narzędziem w każdej sytuacji, a nie wychodzić z domu bez nich. Kolejny lek pomaga trochę stresu, aw skrajnych sytuacjach, nie jest w stanie zapewnić pożądane działanie. Tutaj są indywidualnie, a nie można ustalić, czy te krople są odpowiednie dla ciebie, czy nie, dopóki ich spróbować.

Główną wadą, który został wyizolowany przez wielu – jest koszt funduszy, nie każdy może sobie pozwolić na tego koncentratu.

odkrycia

Dr Bach drops – wielki naturalny środek, który może przywrócić swój stan emocjonalny powrót do normalności. Wszechstronność leku jest to, że może on być stosowany nie tylko ludzi, ale także zwierząt. Jak wiecie, oni też są często w stanie stresu.

Ważne jest, aby zapoznać się z instrukcją obsługi przed użyciem krople Bacha. Podręcznik zawiera niezbędne informacje, które na pewno będą brane pod uwagę. Lek można kupić w aptekach. Nie bój się używać środków uspokajających. Jeśli zastosujemy się do instrukcji, będą one przynieść tylko korzyści.