710 Shares 9443 views

Stylowa dekoracja na samochód ślubny: rękami, aby je całkiem możliwe

Czasem organizatorzy ślub musi myśleć o tym, jak zrobić dekoracje na ślub samochód z rękami. A powodem nie zawsze uratować budżet wakacje. Dość często narzeczeni chcą wszystkie szczegóły zaobserwować styl ślubie i kupić gotowe dekoracje na ich smak jest po prostu niemożliwe. W tym artykule dowiesz się jak sprawić, by nowożeńcy dekoracja samochodu na bazie świeżych kwiatów i zebrać kilka oryginalnych pomysłów.

Bukiet na samochód ślubny z żywych roślin

Ta ozdoba będzie wyglądać bardzo drogie i modne. W ostatnich latach wiele nowożeńcy wolą świeże kwiaty. Zrobić girlandę nie jest trudne, ale trzeba znać pewne niuanse. Potrzebne będą:
• Specjalna pianka do kwiatów – jest to materiał, który jest potrzebny do roślin zachowały swoją świeżość i radość do ciebie przez cały dzień.
• miska z wodą.
• Pojemnik na pianę – płytkim pojemniku, który będzie podstawą do bukietu. On zapobiec wyciekowi wody, i że będzie musiała być ustalona na masce samochodu.
• Przygotuj taśmy i nożyczki, aby bezpiecznie zamocować maszyn dekoracji na ślub.
• Ręce konstruowania bukiet świeżych kwiatów, nie można zrobić bez ostrym nożem. Dzięki za konieczne, aby przyciąć końcówki każdej rośliny na podłączenie ich do pianki.
• Podnieść główną część składu – trawy, gałązki sosny, liści i kwiatów. Aby to zrobić, trzeba myśleć z wyprzedzeniem, jak będzie wyglądał Twój wieniec.

biżuteria technologia produkcji na maszynie do ślubu z jego własnymi rękami

• Pianka do kwiatów umieszczone w pojemniku i nożem cięte na całym obwodzie. Jest to konieczne, aby zapewnić, że gąbka będzie powyżej brzegu pojemnika za pomocą w przybliżeniu 50 mm.
• Usuwanie piany i umieścić ją w misce z wodą tak, że doprowadza się wilgoć. Aby to zrobić, to trwa chwilę. Nie moczyć gąbkę pod kranem, ponieważ w tym przypadku, pianka będzie pęcherzyków powietrza i rośliny mogą szybko więdną.
• Założyć z powrotem podstawę bukiet w pojemniku i przymocować taśmą poprzek.
• Za pomocą ostrego noża odciąć końce łodyg roślin i zatrzymany w dekoracji bazowych Pianka do samochodu ślubu. Jego ręce są bardzo ładne, aby zrobić coś dla własnego wypoczynku, więc masz wielką przyjemność z tej działalności. Pierwsza warstwa dolna – gałązki i duże zielone pnącza wyżej – mniej trawy kwiaty i rozmiarów.
• Podczas montażu dekoracji, nie zapomnij umieścić materiał ochronny na bukiet, tak aby nie porysować lakieru na samochodzie.

Piękne dekoracje na samochody ślubne

Istnieje wiele pomysłów jak uczynić procesję ślubną i elegancki jednocześnie stylowy. W tym przypadku najważniejsze – nie przesadzaj z ilością części.
Należy zwrócić uwagę na zdjęciach: może być użyty jako dekoracja nie tylko sztuczne kwiaty, ale także lalki, różne zabawki, tiulu, motyli, balonami, wstążkami i draperii.
Pamiętaj kolory – czarny dekoracja samochodu do ślubu będzie się różnić od wystroju po szarym lub czerwonym samochodem. Użyj wyobraźni, ponieważ w organizacji ślubu nie ma drobiazgi.