462 Shares 1662 views

Dlaczego sen o jajach? Bogactwo, szczęście

Rzeczywiście, taki sen, co sny? Jaja są w gnieździe, marzy o szczęściu i radości w rodzinie, bogate życie błogosławione. Kobieta jest sen zapowiada częste hobby. Nie dobry sen addled jaj. Jest to znak własności osobistej straty i spadek w biznesie. Dlaczego sen z jaj, które można jeść w swoim śnie? Prawdopodobnie będziesz niespokojny. Z jakiego powodu – nie jest znane, a sen Miller te obawy i połączeń – nietypowe.

Dlaczego sen świeżych jaj, w podziale? Oto wielki sen z nie mniej dobrej interpretacji. Twoja wiarygodność będzie znacząco wzrastać w społeczeństwie. Po prostu zakochać się z wielu ludzi, wiedząc, że jesteś uczciwy, honorowy człowiek i obrońcą sprawiedliwości. Ponadto, każdy zauważy swój umysł jest subtelne i wzniosłe. Bardzo dobry sen kosz jaj.

Szczególnie dobry jest marzeniem wielu obiecujących ludzi biznesu. Będą brać udział w bardzo zyskownym pracy, zawrzeć umowę, która przyniesie im dobry zysk. Jaja ptaków znalezionych w lesie we śnie, obiecuję wam dziedzictwo, które prawdopodobnie będzie zostawić ci dalekiego krewnego. To było marzenie książka Millera i będziemy marzyć interpretacji Vanga.

Och, dobrze, tutaj jesteśmy tylko mówić o wydarzeniach światowych w skali globalnej. Dlaczego sen jaj, według autora tego źródła? Jajko jest symbolem pokoju i wszystkiego, co nas otacza. Jest to symbol życia. Jeśli sen zgniłych jaj, świat, odpowiednio, są w niebezpieczeństwie. Wynalezione nowe bronie mają potężną siłę niszczącą. Oczywiście, jest to bardzo niebezpieczne, a ten sen może ostrzec, że te bronie posiadają zły, niegodny krwiożerczych ludzi. Mogą nawet doprowadzić do śmierci człowieka.

Również złamać jaja we śnie – nie jest dobre dla naszej planety. Wydaje się, że stoi jakieś niebezpieczeństwo, że może pochodzić z kosmosu. Mówi ona, że istnieje przypuszczenie, że po Ziemi (po wielu, wielu, wielu lat) jest całkowicie podzielić gradem meteorytów, a wszystkie żywe rzeczy umrze. Autor tego stwierdzenia nie jest odpowiedzialny, ale wszystkie cytaty jak jest napisane w księdze snów.

A co marzy jaja, jeśli marzysz je jeść? Jest to przypomnienie, Stwórcy wszystkich rzeczy, które powinien oferować podziękowania i pochwały. To Bóg wysyła nam jedzenie, i to mu zawdzięczamy wszystko. Ugotować jajka w twoim śnie – aby zobaczyć niespotykaną ciepło na Ziemi. To ciepło wyschnie nie tylko rzeki, ale nawet niedoborem morze. Zwierzęta i rośliny będą wyprzedzać śmierć, a ludzie będą zmuszeni w jakiś sposób dostosować się do tego horroru.

W ogóle, strasznych rzeczy. Po prostu uważam, że takie interpretacje mogą przenosić marzenia proroka, ale nie zwykłym człowiekiem. Oto, co mogę zrobić, jeśli znajdę się o globalnych kataklizmów? Do każdej własnej. Niech proroków nadawane do mas, a my musimy na swoim poziomie, rzędu imponujące. W rodzinie, na przykład, wychować dzieci. Ale niech nam kontynuować nasze badania i zwrócić się do wymarzonej książki Freuda.

A co marzy jaja na tej książce snów, nosząca nazwę takiej sławnej osoby? Tutaj, w zasadzie wszystko jest normalne i nie jest w tej samej skali, jak w poprzednim źródła.

Jaja kurze marzą kobiety do nowej znajomości. A twój nowy partner wrażeniem was, kobiety, jego „cnót”. Będziesz wręcz zaskoczony, aby co najmniej.

Ten sam sen od człowieka, śniący nie obiecuje specjalny romans. Można go dostać „niespodzianka” w postaci detox.

Jeśli usunięcie rozbitych jaj, to uważać na słowa i orzeczeń, które poruszają się ryzyko obrazić człowieka, który ma szereg kompleksów. Zaleca się, aby milczeć, jak to możliwe w nieciekawej sytuacji. Człowiek nie sprawuje sprawiedliwości Bożej!

Tam w ciągu jaj sennych pomocne. Ten sen zapowiada pojawienie bliższych stosunków z jakiegoś współpracownika, kolegi. Ten sojusz jest korzystny dla Ciebie na wiele sposobów.

Ezoteryczny Sen Książka zapowiada narodziny dzieci, jeśli zostało wyczyszczone jajko, i dużą liczbę swoich obietnic pewne obowiązki, w tym w odniesieniu do dzieci. Złamany jaja – do bezpłodności, ale Wielkanoc zapowiada radość, szacunek dzieci. Oni będą dobrymi pomocnikami. I pozwól mi wziąć mój urlop, a także życzymy wszystkiego najlepszego!