553 Shares 2284 views

Produkujemy kwiaty z organzy, lub fabryki Home do produkcji ozdób

Ornamenty z własnymi rękami są dość proste. Mogą być także miłymi prezentami dla wszystkich przyjaciół. Dzisiaj dowiemy się, jak robić kwiaty z organzy własnymi rękami i tworzyć na ich podstawie wiele użytecznych rzeczy. Jednego wieczoru można otworzyć bardzo realną fabrykę do produkcji takich drobiazgów.


Materiał źródłowy

Oczywiście, kwiaty z organzy nie mogą być stworzone z innego materiału. Dlatego jedziemy do magazynu tkanek i kupimy je. Lepiej jest, jeśli organza będzie malutka, ale w różnych kolorach – od pastelowych po jasne i sugestywne. Wszyscy są użyteczni. Znając szerokość tkaniny w 150 cm, możesz kupić nawet 10-15 cm różnych odcieni. I w tym samym czasie i zobacz, jak zaskoczyła sprzedawczyni. Potrzebne będą również wątki tonu, świeca lub zapalniczki i szczypce, aby nie spalić palców. Potrzebujesz więcej broni klejowej lub zwykłej chwili, a także różnych koralików i dużych koralików.

Wszystko w pracy

Najpierw odcięliśmy pasek organowy. Długość zależy od liczby płatków. Niech będzie co najmniej pół metra. Szerokość taśmy wynosi 5-6 cm, a następnie pocięto na kwadraty, z których później wyciągnę owalne płatki. Teraz muszą spalić nad świecą. Aby nie palić, używamy tych samych kleszczy z długim uchwytem. Robimy wszystko tak starannie jak to możliwe, ponieważ tkanina może błyskać natychmiast. Nie nadużywaj spalania płatków, więc nie tracą kształtu. Jeśli potrzebujesz płatków zaokrąglonych, musisz przenieść tkaninę z góry na świecę. Kiedy wszystkie szczegóły są gotowe, możesz rozpocząć montaż kwiatu. Muszą być połączone w kółko. Można to zrobić zarówno za pomocą nici, jak i za pomocą pistoletu do klejenia. W projekcie kwiatu można używać kawałków tiulu lub oczka, a w środku duże koraliki lub perły. Takie kwiaty z organzy są wykonane w ciągu kilku sekund, a teraz zobaczymy, gdzie można je zastosować.

Jak używać

  1. Szelki do dziewcząt . Tu przestrzeń dla fantazji jest świetna. Mogą to być zwykłe szpilki do włosów, szpilki do włosów, a nie całkiem proste felgi i bandaże. Spraw, by wszystko było bardzo proste. Na przykład, aby ozdobić taką kwiatową szpilką do włosów, musisz najpierw założyć i przymocować przycisk o odpowiedniej wielkości, a następnie umieścić go w gorącym kwiatku stworzonym przez Ciebie. Białe kwiaty z organzy – idealna dekoracja fryzury ślubnej.
  2. Broszki i koraliki . Bardzo często nawet zwykłe koraliki zdobią podobne kolory. Kwiaty z satyny i organzy wystarczy, aby umieścić na kawałku filcu, do którego można przypiąć szpilkę. Zdobądź doskonałą broszkę. Aby ten kwiat wyglądał bardziej skutecznie w naszyjniku, powinien on harmonizować w kolorze i stylu, a także jego środek powinien być ozdobiony główną perełką z tego zespołu.
  3. Ozdoby szklanek i wazonów . Bardzo piękne kieliszki do szampana są otrzymywane od ciebie, jeśli zdobią je z takich akcesoriów. Ogólnie rzecz biorąc, produkcja kwiatów z organzy jest często stosowana w przemyśle weselnym w różnych elementach dekoracyjnych.
  4. Ozdabianie opakowań na podarunki . Różne pudełka i wiązki będą bardziej eleganckie i eleganckie z takim wystrojem.
  5. Bukiety kwiatów . Dziś te nie ruszające kwiaty są w modzie. Taki bukiet może być wykonany w kolorach, których potrzebujesz, i przez długi czas, niemal nie kończąc, zdobią Twoje wnętrze.