392 Shares 1865 views

Aktor Aleksander Jakowlew biografia, role, filmy, przyczyną śmierci i ciekawostki

Aktor Aleksandr Jakowlew, znany w naszym kraju od lat 70. ubiegłego wieku. To właśnie wtedy zaczęły pojawiać się na ekranie w pierwszych odcinkach. Z biegiem czasu, zaczął ufać główną rolę, a następnie, że zakochał się w pierwszej sowieckiej, a następnie rosyjskiej publiczności.

Biografia aktora

Aktor Aleksander Jakowlew urodził się w 1946 roku. Urodził się w Moskwie, tuż po zakończeniu II wojny światowej. Dzieciństwo spędził w centrum miasta – na Gogol Boulevard.

Na scenie zaczął marzyć, będąc jeszcze w szkole. W 1970 roku wstąpił do Gorky Theatre School. Wykształcenie otrzymał w kategorii „aktor teatru dramatu i kina.” I prowadzi warsztaty twórcze w Artist Ludowej Rosji Nikołaj Levkoeva wiadomo, że Władimir Lenin grał Pogodin występy „Człowiek z pistoletem” i „Kreml kuranty”.

Na początku swojej kariery twórczej

Po ukończeniu dystrybucja aktor Aleksander Jakowlew przyszedł do Włodzimierza. Zaczął grać w regionalnym teatrze dramatycznym. Zaledwie kilka lat później powrócił do stolicy, do rodziny.

W Moskwie, aktor Aleksander Jakowlew rozliczane w moskiewskim teatrze dla młodych ludzi. A w czasach pierestrojki, w 1985 roku przeniósł się do Teatru Dramatu imienia Ostrowskiego.

debiut

Radziecki i rosyjski aktor Aleksander Jakowlew publiczności znany jest głównie z ról w filmie. Debiutował w kultowym serialu telewizyjnym Tatyany Lioznovoy „Siedemnaście mgnień wiosny”. Można go pamiętać z roli strażnika w ambasadzie USA.

Wtedy jego lista obsada rekord był akordeon z dramatu Lva Mirskogo „Great Hicks”, niemiecki pilot dramatu wojskowej Valeria Lonskogo „nieba ze mną”, organizatora śmiałym atakiem na pociąg w randze kapitana Wschodniej Nikity Mihalkova „w domu wśród obcych, obcy wśród jego „członek Komitetu rewolucyjnego Sasha serialu” Niewolnica miłości „która również miała Michałkow, syn Claude Besancon karczmarza z Sergeya Gerasimowa dramatu” Czerwone i czarne”, niemieckiego oficera melodramat Evgeniya Matveeva, «przeznaczenie», pociągu pasażerskiego w priklyuchenche SKOM blockbuster Eldor Urazbayeva "Trans-Siberian Express" Scharfuhrer bezpieczeństwo dramatu szpiegowskiego Timur Zoloeva "Gdzie byłeś, Odyseuszu?" Conkling filmowej przygody Vadim Kostromenko "Kwartet Guarneri" dowódca Makhnovets Semen Nikitycz Karetnikau z biograficznego filmu Siergiej Linkova „Marszałek rewolucja „komisarz dramatu Andreya Konchalovskogo” Sibiriada”.

Pierwszą główną rolę

Po raz pierwszy główną rolę na dużym ekranie Jakowlew grał w 1979 roku. Dostał gidrokombista obrazu Aquanaut Sven Ball w fantastycznym filmie Igorya Voznesenskogo „Aquanauts”.

W opowieści, akcja toczy się w Oceanie Indyjskim, na stacji „deuter”. Tu jest produkowany tak zwaną ciężką wodę – paliwo dla elektrowni jądrowych, za pomocą którego zasilanie do zachodniego wybrzeża.

Po Aquanauts wykryć podwójne mezoskaf (załogowy głębinowa), która jest tylko jedna osoba. On jest bardzo podekscytowany. Na dole był jego partner Vilem Pashich, którzy najprawdopodobniej zmarło. Tymczasem zatrzymuje działanie stacji, generowanie deuteru ustaje. Jest to konieczne w najbliższej przyszłości, aby uruchomić stację w pracy, aby dowiedzieć się, co stało się na głębokości 1010 metrów.

Następnie gidrokombist Sven Ball (jej tylko gra Alexander Yakovlev) jest wysyłany razem z kolegą w dół, gdzie zmaga się z ogromnym głębinowe ryby Manta promieni (względne). Okrętów podwodnych zrozumieć, że ryby bardzo mądry.

charakter Jakowlew za odkrywa, że w jej mózgu losowo kopiowane matrycę świadomości, na którym pracował profesor Kerom. Matrix kopiowane córkę mózg naukowca, który zginął w katastrofie lotniczej. Drone, który niósł matrycę, rozbił się podczas lotu nad oceanem. Cub manti przypadkowo wszedł do maszyny z matrycy, a ryby znaleziono umysł.

nowe role

Następnie Jakowlew miał wiele znaczących ról w filmach. Grał dużo Benjamina Dorman – kapitan francuskiej Legii Cudzoziemskiej Fernandu Rosha w detektywa „Returning rezydent” improwizowany sworznia lek Antonio Valdes Vaqueros w filmie przygody „Copper Anioł”, pracownik baza handlowa Igor Łaptiewów detektywa w „Broken Bow”.

W Vladimir Naumov grał uwolniony skazaniec Semena Shiryaeva w dramacie „prawo”, byłego oficera bezpieczeństwa Yura Shiryaev w dramacie politycznym „Dziesięć lat bez prawa korespondencji”.

Na ekranie to głównie poobijany rolę bohaterów negatywnych. To było Gestapo, funkcjonariusze Biała Armia, baronów narkotykowych, a nawet podstępne trucicieli zabójcy.

Przez długi okres Jakowlew pracował z twórczego studio, gdzie pracował Nikita Michałkow. W ostatnich latach dużo grał krajowego serialu telewizyjnego -. „Evlampiya Romanowa dochodzenie prowadzi amatora” „Zadzwoń”, „kolejarzy”, „Zamknięte szkoły”, „Marsz Turecki”, „Saboteur Koniec wojny” „Life of Dr. Selivanova” „proponowane warunki”, „Alibi na dwa”, „bez świadków”.

Kilka wybitnych ról grał krótko przed jego śmiercią. W 2013 roku dostał wizerunku legendarnego hokeisty Wsiewołod Bobrov w biograficznym dramacie sportowym Nikolaya Lebiediewa „Legenda №17”, w 2014 roku w filmie Overko przygoda horror Oleg Stepchenko „Wii”.

życie osobiste

W przeciwieństwie do większości naszych kolegów, nie afiszować ich związek aktora Aleksander Jakowlew. Prywatne życie bohatera tego artykułu była zawsze tajemnicą. Ona nigdy upublicznione, nie stosuje się do bliskich osób w wywiadach oraz w komunikowaniu się z dziennikarzami.

Wiemy tylko, że był szczęśliwy w kręgu krewnych i przyjaciół. Zawsze z ciepłem i miłością mówił o nich Aleksandr Jakowlew. Aktor, którego żona nie była zasadniczo osobą publiczną, mieszkała z nim długie życie, aż do śmierci.

śmierć aktora

Pod koniec 2016 roku zmarł aktor Alexander Yakovlev. Przyczyną śmierci bohatera tego artykułu, przez długi czas nie oficjalnie nazwane. O to stało się znane publicznie tylko krótko po pogrzebie aktora Aleksandra Jakowlewna.

Przyczyna śmierci – długa choroba wywoływana przez tę straszną chorobę jak rak. Z tą chorobą walczył przez dwa lata. Ale nie był w stanie go pokonać. Sporo, nie wywiązać się z ich 71 urodzin.

19 grudnia, zmarł aktor Aleksandr Yakovlev. Choroba pokonała go w stolicy, w Szpitalu Botkina. Po trzech dniach, uroczyste pożegnanie, tuż w kostnicy, znajduje się w szpitalu. W świątyni Serafima Sarovskogo i Anny Kashinskoy pogrzebie aktora Aleksandra Jakowlewna. Śmierć była poważnym ciosem dla wszystkich swoich bliskich, ale wielu z nich było na nią gotowi, bo ciężka choroba onkologiczna uderzył go przez długi czas.

Ukrył bohatera naszego artykułu na Wwiedienskiego cmentarza.