642 Shares 6207 views

Jak uszyć halkę szybko?

Jak uszyć bujnym halki, często rozpoznać tych, którzy z zawodu lub hobby jest związany z rock „n” roll. Po tym wszystkim, jest to model z elementem otrzyma następną rozwój w latach 50. ubiegłego wieku. A wcześniej, w 16 wieku halki zostały wykorzystane do kształtowania konwencjonalne produkty. Z ich pomocą żeńska postać otrzymał cienką talię i biodra krzywego tyle. Ponadto, soczysty elementem bielizny dobrze rozjaśnione wady sylwetki.


Przed uszyć halkę, trzeba wybrać odpowiedni materiał do niego. Zazwyczaj zajmuje to artykuły bawełniane, ponieważ są one dość tanie, to nadaje się również jedwab, koronki, siatki, lub ich kombinacja. W tym ostatnim przypadku, szczególnie przy użyciu materiałów koronki koszt wynikowego produktu może być wygórowane. Ogólną zasadą jest – lżejszy materiał podstawowy spódnica tkanina powinna być trudniejsze halki.

Po wyborze materiału niezbędnego do określenia długości produktu. To może być krótszy lub dłuższy niż spódnica, jeśli wykonane z tkanki lub ma piękne efektowne falbany. Jak uszyć halkę, aby sylwetka wyglądała harmonijnie? Za to, że nie musi być bardzo krótki (zwykle długość nie biorąc co najmniej 0,5 metra dla przeciętnego dorosłego opcji na wzrost). Następnie kupujemy tkaniny. Na większości zwykłej modelu – „Tatyanka”, która jest prosta, szeroka spódnica, sosborennuyu w pasie, odpowiednią długość, która jest równa trzy bioder , plus kilka centymetrów w szwach. Szerokość materiału, w tym przypadku będzie minimalna długość przyszłego produktu.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak ścieg halki poprawne, to powinniśmy zacząć od wstępnej obróbki tkanek. Próbki bawełny trzeba je myć. Wszystko pary tkaninę w celu ustalenia ewentualnego skurcz materiału. Następnie odcięty żądaną długość i otrzymany prostokąt utworzony boków skierowane do wewnątrz. Sekcje boczne są zszyte ze sobą, po czym sostrachivayutsya w odległości dwóch lub trzech centymetrów od krawędzi. Szew biegnie działaniu pary cieplnej.

Jak uszyć halkę szybko? Nie trzeba myśleć o kompleksowej strefy przetwarzania. vpodgibku jest przetwarzany w taki sposób, aby pozostawić przestrzeń i pół centymetrów do gwintowania elastyczne opaski (za pomocą sworznia bezpieczeństwa i szycia wszystkie). W niektórych modelach, można zrobić kilka szwów dla dziąseł, ułożonych jedna nad drugą. Dolna krawędź produktu obsługuje szeroki vpodgibku szew, w którym dla sztywności można włożyć żyłki lub rigelin – gorset taśma z tworzywa sztucznego.

Jak uszyć halkę z siatki? W zasadzie w taki sam sposób, jak z normalnej tkanki. Jednakże, jeśli siatka jest trudne, wielu mistrzów wolą wykonać halkę na rękawach, co stwarza dodatkową objętość w talii i biodrach. Takie halka musi być krótszy niż głównego produktu, jak zaglądanie siatkę wygląda estetycznie dość miłe. Jeśli model wymaga dolna osłonowa jest wykonana z takiego materiału jest widoczne rąbek powinny być ozdobione wąskim paśmie koronki na całej długości.