657 Shares 4701 views

Trang we wrześniu: opinie, pogoda, wakacje

Dla każdego turysty, który planuje swoje wakacje w Wietnamie, szczególnie ważne pytanie pogody. W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na jak najwięcej szczegółów na pytanie, jaki rodzaj pogody czeka na tych, którzy mają zamiar odwiedzić najpopularniejszy ośrodek w kraju – Nha Trang – we wrześniu.

Szczególnie Wietnamczycy ośrodek

Dla tych, którzy nie słyszeli o częstych trzęsień ziemi i tsunami w Azji, to będzie pomocne, aby wiedzieć, że w Nha Trang takich katastrof naturalnych nie występują. A to wszystko ze względu na korzystne położenie ośrodka. Nha Trang znajduje się w zatoce, więc chronione od otwartego morza. Ponadto duża liczba wysp ośrodka przyczyni się do odprężającej atmosferze, stop silne fale i wiatr. Główna aktywność wulkaniczna spada na północy Wietnamu, na szczęście, Nha Trang Ośrodek jest daleko od tych miejsc. Dlatego też, w tym tropikalnym raju, można czuć się bezpiecznie nawet przez cały rok.

Pogoda w Nha Trang we wrześniu jest idealne do komfortowego pobytu

Wietnamski Beach Resort Nha Trang znajduje się nad brzegiem Morza Południowochińskiego, we wrześniu, jest tam super pogoda. W tej chwili jest gorąco (ale nie tak duszny jak latem) i słonecznie. Tak więc, temperatura na dzień + 30-32 stopni z termometrem w nocy obniża się do wartości 23 stopni. Temperatura wody w Morzu Południowochińskim na brzegach Trang ośrodku jest 27 stopni.

We wrześniu niewielki opadów w postaci deszczu. Na szczęście, są one rzadko (raz na pięć dni), a czas ich krótkotrwały, gdzieś do pół godziny. Dlatego, pogoda w Nha Trang we wrześniu, w żaden sposób nie może wpływać na jakość wypoczynku, znacznie mniej było jeszcze gorzej. A ci, którzy mają szczęście zobaczyć burzę w tej części Wietnamu w nocy, bardzo szczęśliwy! W Azji, ten tropikalny raj, niebo podczas deszczu może stać się niezwykły kolor różowy, liliowy. Uwierz mi, to jest bardzo imponujące!

Jak oni zobaczyć morze, tych, którzy przybyli do odpoczynku w Nha Trang we wrześniu

Jak już wspomniano, Nha Trang znajduje się na piaszczystych plażach Morza Południowochińskiego. Jednakże, morze może zmienić swoją barwę w zależności od pory roku. I ta funkcja nazywa się oczywiście pogoda. Trang we wrześniu zadowolony z doskonałą i bezwietrznej pogodzie, więc morze o tej porze roku spokój, czyste, jasne i Azure. Tak więc fale mogą być postrzegane tylko 2-3 razy w miesiącu, ciepła woda docierane. Na przykład ci, którzy uczestniczyli w ostatnich latach, Wietnamczycy kurort Nha Trang we wrześniu, a nawet pozostawić opinie, które musiały wyglądać chłodnicy przepływ do morza, więc było ciepło. Pod koniec września do lutego w morzu fale zaczynają się pojawiać, mogą być podnoszone i przynosi jakieś śmieci na wybrzeżu, woda miesza się z piaskiem, dzięki czemu staje się szary. Ale dla tych, którzy lubią pływać w falach, należy się cieszyć i południową morze.

Rosyjski sezon w wietnamskim ośrodka. Dlaczego mieszkańcy nie spocząć w tym czasie?

Od października do grudnia w Nha Trang większość opadów przypada w tym sezonie o nazwie deszczowy. Jak na ironię, to właśnie w tym czasie w ośrodku istnieje ogromna ilość rosyjskich Słowian. Jeszcze bardziej dziwne jest to, że w tym okresie ceny biletów i zakwaterowania w hotelach miasta znacznie wzrosła, więc sami Wietnamczycy nie spocznie w Nha Trang w tych miesiącach.

Iść czy nie iść do Wietnamu we wrześniu?

Wydawałoby się, że różnica jednego miesiąca, a ośrodek Nha Trang można przekształcić jak: fale, szare morze, a nawet wyższych cenach. Tak więc dla tych, którzy wątpią, czy iść w Nha Trang we wrześniu będziemy odpowiedzieć z ufnością: jest to konieczne. W opinii doświadczonych podróżników, którzy wybierają ten ośrodek rok po roku, wrzesień jest idealnym miejscem na plaży, zwiedzanie i spokojny sen w tym mieście.

Nha Trang wakacje we wrześniu, prawdziwe podróżnych

Najważniejsze, aby zwrócić uwagę na turystów, dotarcie do odpoczynku w Nha Trang we wrześniu – jest to piękna plaża, biały piasek i błękitne wody morskiej, a także pyszne świeże owoce morza. Większość hoteli w Nha Trang znajduje się w bliskiej odległości od plaży. Dopóki nie – gościem jednego z nich, możliwe jest użycie leżaki jego hotel na plaży, ręczniki, które są z pewnością się przyda po dobrym kąpieli w Morzu Południowochińskim. Ci, którzy odwiedzili Nha Trang we wrześniu, wskazał, że woda była doskonała, a temperatura powietrza – na tyle gorące, aby chcą zanurzyć się w wodzie chłodzącej, ale nie jest zbyt gorący, aby czuć się nieswojo w morzu. Świeże powietrze, jasne krajobrazy można rozpuścić wszystkie zmartwienia i napełnić duszę z pozytywnymi emocjami.

Kąpiel błotna w Nha Trang

Zamówić tę usługę może być własne lub przez Państwa hotelu. Procedura polega na siedzi w wannie i tym „magicznym” kran, z którego wykonany brud pyłu wulkanicznego zmieszany z gorącą wodą. To może być ciekawe doświadczenie dla turystów, zwłaszcza takich leczniczy szlam nie śmierdzi i ma ziemisty zapach, jednolitej struktury, bez grudek, co jest bardzo relaksujące. Spa Trang stale mile zaskoczyć swoich gości. Niektóre z nich w porównaniu do zabiegów miejscowych gorących źródeł w Japonii.

Jeść owoce morza, czy opinie na temat restauracji w Nha Trang

Gdzie owoce morza mogą być świeższe niż w miejscu bezpośredniego połowu? W Nha Trang ma dobre restauracje, które można bezpiecznie wybierać turystów. W takim systemie są: wprowadzenie do restauracji, można zobaczyć wiele akwariów, znajdujący się w tylnej części obiektu. W każdym z nich istnieje pewien rodzaj owoców morza, które można wyodrębnić na jeden obiad lub kolację. Wszystko żyje i owoce morza pływanie w akwarium. Klient wybiera wszelkiego rodzaju owoce morza oraz sposobu ich gotowania, lub prosi, aby przygotować posiłek w gestii szefa kuchni. Z tych świeżych produktów spożywczych jest mało prawdopodobne, ktoś będzie rozczarowany. Pamiętaj, aby spróbować owoców morza tutaj!

Podróż do małych wysp wokół Nha Trang, nurkowanie

Każdy turysta może zarezerwować wycieczkę do małych wysp w pobliżu Nha Trang. Wizyta obejmuje lokalne wycieczki. Biura podróży dokonać takich wyjazdów na własnej łodzi, indywidualnie lub dla grup turystów. podróż morska zawiera nurkowania i kiedy można pływać w pobliżu stada kolorowych ryb, uzyskanie z tego niezapomnianego doświadczenia, na chwilę zapominając o wszystkim.

wniosek

Każdego roku turyści z całego świata, ciepły, egzotyczny, słoneczny i przyjazny Wietnamie. Nha Trang, wrzesień, który szczególnie zaskoczony jego łagodnym pogody, wita. Niech wszystkie Twoje podróże w tym fantastycznym kraju są nasycone i jasne. Przyjemne wycieczki w Nha Trang!