687 Shares 7864 views

Milan Gogunsky – mała gwiazda telewizyjna i jej rodzina

Milan Gogunsky – córką aktora, który grał Kuzyu w sitcomie „UniVer” (TNT). To dziecko podbiła publiczność ich anielskich wyglądem i talentem muzycznym. Chcesz wiedzieć więcej na temat Milan i jego rodziców? Jesteśmy gotowi dzielić się niezbędnych informacji.

„Star” ojciec

Vitaliy Gogunsky urodził się 14 lipca 1978 roku w Odessie. Wkrótce rodzina przeniosła się do miasta Kremenczug. Nasz bohater raz odwiedził trzy szkoły – kształcenie ogólne, muzyki i sportu. Od 12 roku życia chłopiec zaczął zarabiać pieniądze. Vital znaleźć pracę w sklepie znajduje się w pobliżu jego domu. Po ukończeniu szkoły średniej, człowiek udał się do Moskwy, gdzie rozpoczął naukę w GITIS. Od 2004 roku działał w filmach. W swoich twórczych kilkudziesięciu piggy wybitnych ról. Ta popularność przyniósł sitcomu „Univer”. Gogunsky genialnie grał głupawy pitching Kuzyu.

romans

Na planie serialu „UniVer” Witalij Gogunsky spotkał się z Irina Mairko. Smukła brunetka modelka wygląda natychmiast oczarowany bezczynności romans. Witalij długo i pięknie dbał o nią: dał ogromne bukiety i drogiej biżuterii, przyjemne restauracje i nocnych spacerów po mieście. Wkrótce chłopiec i dziewczynka zaczęła żyć pod jednym dachem. Owocem ich miłości była urocza dziewczynka – Mediolan Gogunsky. Dziecko urodziło się w 2010 roku.

Młody ojciec doted na jego krovinushku. Każdej nocy po pracy pobiegł do domu, gdzie czekał na swoje ulubione dziewcząt – Prawo żonę i córkę. Jednak sielanka rodzina nie trwała długo. Co dzień od roszczenia obu stron coraz bardziej. W rezultacie, para zdecydowała się opuścić. Moja córka przebywał z matką. Vitali i stał się „Niedziela” Tato. Wszedł do dziecka w weekendy, chodzić i bawić się z nim.

nowe życie

W 2013 roku aktor poślubił dziewczynę Annę. Milan Gogunsky dobrze przyjął się nowym ulubieńcem papieża. Dziewczyna okresowo spędzić noc w ich domu. Ania zajmuje Mediolanie, a jego córki. Przygotowuje dla niej słodycze, zabawki i daje piękne ubrania.

„Jeden do jednego”

W 2014 roku, córka Gogunsky Mediolanu został przedstawiony opinii publicznej. Stało się to w jednym z odcinków serialu „jak jest”, wyemitowany przez pierwszy kanał. Dziewczynka pomagał ojcu w rekonstrukcji duetu Ani Lorak i Grigorij Leps. Hall dała owację na stojąco. Słodka i utalentowana dziewczyna była w stanie podbić serca milionów widzów.

Konkludując

Teraz wiesz, kto to Milan Gogunsky a kiedy nadszedł czas, aby „light up” w telewizji. Mamy również opowiedział historię miłości rodziców.