582 Shares 6888 views

Jak nauczyć się czytać język ciała mężczyzny?

W świecie randki, istnieje tak wiele wskazówek. Gubimy się w nich, co komplikuje poszukiwania romantycznego partnera. Taka jest często zdarza się, że ludzie przekazują informacje do nas za pomocą zwykłego tekstu, ale czasami w sprawozdaniu mogą być szyfrowane grypsy. Randki jeszcze bardziej mylące nas. Każdy wnioskodawca dla serca próbuje się przed wami w najbardziej korzystnym świetle. A teraz jesteś zmęczony niekończącej poszukiwaniu i postanowił spotkać się z kimś osobiście. Ale nigdy nie można przewidzieć, jak będzie rozwijać scenariusz swojego pierwszego spotkania. Oznacza to, że trzeba nauczyć się czytać język ciała potencjalnego partnera. Więc zminimalizować ryzyko i nie stać pusty port iluzje o sequelu. Więc człowiek przyszedł na spotkanie z tobą. Oto, co musisz wiedzieć o swoich zamiarach.

Uważaj na jego postawę

ludzkie postawy, siedzący przed tobą, może wskazywać, że jest tobą zainteresowany, czy nie. To nie jest trudne do uchwycenia oka najmniejszego ruchu plecach. Jeśli odpowiedź na swojej części człowiekiem dialogu pochyla się lekko do siebie, to naprawdę go lubi. Gdy ciało jest rozluźnione, a tył jest zakrzywiony hak jest prawdopodobnie ta osoba brakuje w swojej społeczności. Jeśli jego myśli są zajęte czymś innym już na pierwszej randce, to nie jest to bardzo dobry znak.

Jego oczy mówią wiele

Słyszałeś to wiele razy, mówiąc: Oczy – zwierciadłem duszy. Prawdopodobnie nasi przodkowie mieli rację. Jasne i czyste patrzeć na ciebie w oku wyraźnie zaległych odsetek rozmówcy. Jak tylko zaczynają mówić, on patrzy na ciebie i nie może wypaść. Jednak robi to w przerwach między replikami. Innym maksyma wymownie ilustruje tę sytuację: „umieścić na twoich oczach” tego faceta, Oznacza to oczywiście, że go lubi. Jeśli patrzy się, nie daj się zwieść, to odpisania jego nieśmiałość. Raczej spodziewałem się zobaczyć przed sobą koronie „Miss Universe”, a teraz trochę rozczarowany. Brak zainteresowania może dostarczyć utrudnień wiadomości przewijania na telefonie komórkowym. Czy Twój społeczeństwo jest tak nudny, że druga strona nie może się doczekać, aby podzielić się z wirtualnych przyjaciół?

rozszerzone źrenice

Ale jeżeli kierunek widok może być kontrolowana przez rozszerzenie źrenic w tym czasie powstały między ludźmi „chemii” nie mogą być kontrolowane. Jest to subtelny sygnał oznacza, że facet jest całkowicie obsesję komunikuje się ze sobą. rozszerzone źrenice – to jest jeden sposób mózg w odpowiedzi na to, co lubisz. Można to porównać do sposobu, jeśli chcesz lepiej spojrzeć na kogoś.

Lekki dotyk

Może się to wydawać oczywiste, ale trochę kontakt fizyczny jest to świetny sposób, aby pokazać swoje zainteresowanie. Aby nie odstraszyć presję z jego ulubionych kobiet, mężczyzn praktykowane subtelne akcenty, które nie są wyraźnie charakter seksualny. Relax, twój partner nie będzie dotykać ud, ale tylko przypadkowo dotknie nadgarstek. Kiedy to minie, to zawsze dotyka dłoń na ramieniu. Będzie jak gest grad-fellow. Nie należy jednak uznać brak fizycznego kontaktu jako odmowę kontynuowania randki. Niektórzy mężczyźni mają szacunku dla przestrzeni osobistej i panie nie mogą sobie pozwolić nawet dotknąć obsłudze.

Pragnienie, aby zbliżyć się fizycznie

Kiedy człowiek całkowicie posiadał swoje serce, to podświadomie starają się zbliżyć do niego fizycznie. Na przykład, gdy idziesz obok gdzieś w parku, jesteś jak magnes poprowadzoną do siebie. Ale szacunek odległość pomiędzy partnerami wskazuje na pewną powściągliwość. Pragnienie, aby być bliżej obiektu pożądania jest typowe dla kobiet i dla mężczyzn. Jeśli nie można zrozumieć jego intencje, proponujemy spróbować mały test. Przesuń do człowieka trochę bliżej i delikatnie przechylić jego boku obudowy, jak to możliwe. Można usiąść obok niego na obiedzie, tak, że w powietrzu intymności. Jeśli pan nie jest zawieszony i wspierać tę bliskość, a następnie jest on zainteresowany w was.

radosny uśmiech

Innym sposobem, aby pokazać swoje zainteresowanie ukryty za otwartym i szczerym uśmiechem. Jednak, aby pokazać jego sympatia może być iz pomocą tajemniczej wypowiedzi. Nie oczekuję, że uśmiech w „trzydzieści dwa zęby” podczas całej rozmowy. Aby wykazać zainteresowanie na tyle, by uśmiechnąć się raz lub dwa razy. Wyjaśnienie tego faktu spoczywa na powierzchni. Kiedy człowiek jest naprawdę szczęśliwy, że jest mało prawdopodobne, będzie on ukryć ten fakt. Pomyśl o swoim doświadczeniu z płcią przeciwną. Kiedy czujesz fizyczny sympatię, czuł lekką tęsknotę w piersi i drżeniem, którego użyliśmy do odnoszą się nie tylko jako „motyle w brzuchu”. Stan ten pojawia się w osobie, która jest w miłości. Kiedy chcesz komuś społeczeństwa, to jest niemożliwe, aby nie uśmiechnąć.

Jego postawa, kiedy siedzi obok ciebie

Wcześniej mówiliśmy o oczywistych oznak współczucia. Są bardziej subtelne cechy związane z języka ludzkiego ciała. Obserwować pozycję, w której człowiek siedzi obok ciebie. Jeśli on krzyżuje nogi tak, że górna część ciała zawieszenia od Ciebie – to zły znak. Najprawdopodobniej ta osoba nie uważa cię za potencjalnego partnera romantycznego. Jeśli czuje zainteresowanie, natomiast górna część jego ciała jest skierowana do Ciebie.

Trzyma rękę

O głęboko romantyczny zainteresowanie świadczy gest „w dłoni.” Będzie to odczuć nawet jeśli dać sobie instalację do ignorowania tych wszystkich ukrytych sygnałów. Kiedy człowiek bierze cię za rękę, ma ochoty zbliżyć się do ciebie. Dobrze jednak, słuchać swojej intuicji w tej chwili, kiedy dotyka dłoni. Przyjazny gest bardzo różni się od próbując pokazać romantyczną zainteresowanie.

Obsessive inwazja przestrzeni osobistej

Wcześniej rozmawialiśmy głównie o przyjemnych rzeczach. Jednak istnieją pewne nieprzyjemne momenty w komunii z płcią przeciwną. Strzeż się człowieka, który założył przed wami zbyt agresywny. Obawy seksualne mogą objawiać nie tylko wulgarne aluzje, ale również bezceremonialnie inwazji przestrzeń osobistą. Do tej pory z obca osoba niedopuszczalnego dotykania seksualnej. To pokazuje, że człowiek stara się zaspokoić swoje pożądanie, a nie uważają cię jako pretendenta do długotrwałego związku. Ponadto, nie ma taktu opiekę i szacunek dla kobiet. Jeśli będzie niewygodne nadal komunikować się z tą osobą, nikt nie będzie ci przeszkadzać, aby wstać i wyjść.

Wesoła i miła atmosfera

Postaraj się, aby maksymalnie od daty korzyści emocjonalnych. Nie skupiaj się na małe rzeczy przez cały wieczór. Jeden lub dwa wyraźne ślady jego sympatia wystarczy. Dlaczego „check” człowiek na rozszerzonej liście? Starają się czerpać przyjemność ze spotkania i nie zapomnieć o innych ludzi, którzy są wokół ciebie. Daj im trochę uwagi. Pamiętaj, że spotkania nie mogą powodować w romantycznym związku. Cieszyć się towarzystwem tego człowieka i być wdzięczni za to, co wysłał kolejną lojalnego przyjaciela.