473 Shares 9325 views

Fundusz Hipoteczny Vladimir: ludziom nadzieję na nowe mieszkania

Pragnienie, aby żyć we własnym mieszkaniu jest często najeżone trudnościami. Na przykład, brak pieniędzy na zakup mieszkania na rynku pierwotnym lub wtórnym. Rozwiązać problem finansowy pomoże Vladimir funduszu hipotecznego.

Podstawowe informacje o funduszu

Najważniejszym czynnikiem, który gwarantuje niezawodność funduszu – jest to, co on State. Vladimir stworzył swoją administrację miejską. Celem organizacji – zajęcie mieszkańców miasta Władimir obudowy. Ważny fundament lat.

biuro Fundacji znajduje się w mieście Vladimir: Prospekt Lenina 21A. Zdobądź klientów biurowych rada są od poniedziałku do czwartku od 9:00 do 19:00; Piątek od 9:00 do 18:30. Fundusz Hipoteczny Vladimir działa także w soboty od 10:00 do 15:00. Przerwa na lunch w harmonogramie prac funduszu nie jest, to znaczy, klienci mogą poprosić o pomoc w ciągu dnia. Specjaliści funduszu chętnie udziela każdemu, kto chce najlepsze dopasowanie do niego.

Program kredytów hipotecznych

Dziś, wiele rodzin są zainteresowani hipotecznych. Vladimir AMF oferuje kilka odpowiednich programów pożyczek na zakup mieszkania. Rozważmy niektóre z nich.

Na przykład, „dla rosyjskiego budownictwa jednorodzinnego.” Aby wziąć udział w programie są ludzie z tej części nieruchomości, która nie przekracza dopuszczalne granice. Ponadto mówimy o rodzinach z dwoma lub większą liczbą dzieci, kombatantów i rodzin żyjących w ujętych pogotowia. Aby zakwalifikować się, osoba przedkłada lokalnych dokumentów administracyjnych, na podstawie którego jest ujęte w wykazie uczestników programu. Następnie można zastosować do kredytów hipotecznych Vladimir Funduszu o pożyczkę. Ponadto, osoba powinna zawrzeć umowę z budowniczym temat udziału kapitałowego w budowę lub zakup i sprzedaż umowa mieszkaniu.

Niedawno bardzo zyskowny program – kredyt w wysokości 9%. Uczestnicy tego projektu są bardzo korzystne warunki kredytowe, a mianowicie:

  • Preferencyjne oprocentowanie (zmniejszenie do 5% na rok);
  • oszczędności dla całego okresu kredytowania wynosi do 250,000 rubli;
  • Natychmiastowa decyzja o przyznaniu kredytu.

Aby wziąć udział w programie może absolutnie każdego.

Fundusz Hipoteczny Vladimir przygotowała również specjalne oferty dla wojskowych i medycznych. warunkach preferencyjnych kredytów na zakup mieszkania można dostać pracowników służby zdrowia w wieku poniżej 41 lat, z wyższym lub średnim wykształceniem szczególnym; także otrzymać zniżkę na pracowników placówek medycznych, dwie lub więcej osób w rodzinie tym przypadku medycznego. Podobne rabaty dostępne i dla wojska są.

Fundusz Hipoteczny Vladimir: Opinie

Ludzie mówią o funduszu, zainteresowanych jego pracy. I nic dziwnego, skoro tylko zakup mieszkania, zwracając się ze sprzedawcą w gotówce, może być teraz bardzo mało. Przechodząc do Funduszu Hipotecznego Włodzimierza, klient otrzyma niezawodne wsparcie w rozwiązywaniu ich problemów własności. Wiele osób korzysta z preferencyjnych specjalne programy, które są opracowane przez Fundację dla niektórych kategorii obywateli, na przykład, do zastosowań medycznych, wojskowych i innych.