721 Shares 1082 views

Jak pozbyć się zarostu?

W tej kwestii, jako zbędnego owłosienia twarzy niezawodnie tylko kobiety mogą powiedzieć. A więc, aby powiedzieć o tym zwrócił się do swojej matki, a oto historia w jego imieniu.

Pomysł, jak pozbyć się włosów na twarzy, zaczął mnie podniecić jako młody człowiek. Potem próbował, podobnie jak wiele innych kobiet, modnych francuskich Cream „Stawy” w czasie. Gdy drugi słoik już zakończony, zauważyłem na brodzie wzrosła wzrostu włosów. Eksperymentowanie na nie zrobił, poszedł do dużego klinice piękności i postanowił elektrolizy. Nie słuchaj tych, którzy mówią, że to boli. Tolerancyjny, ale niezawodny. Zapomniałam około dwudziestu lat w tej kwestii. Dziś na ulicy inne czasy, ale problem jest tylko w ilości pieniędzy, które wybrać, aby rozwiązać ten problem. „Jak pozbyć się zarostu?” – według statystyk połowa kobiet i dziewcząt, które postawili sobie cel. W niektórych jest to rzadki wąs, inni grube. Jednak w każdym wieku, ale nie malować słabszą płcią. A przede wszystkim przynieść cierpienie dorastających dziewcząt i zwiększenia ich bukiet różnych kompleksów. Niektóre rozpocząć szczypanie, odbarwienie, a nawet ogolić niż tylko pogorszyć sytuację, a poczucie nadal nie jest wystarczająca. Oprócz tych eksperymentów, włosy stają się sztywne, skóra wysycha, a często cierpią poważne podrażnienie.

Oczywiście, każdy, kto go spotkał, myśleć o tym, jak pozbyć się zarostu na stałe, ale możliwe jest, nie wszystkie. Przede wszystkim, chcę cię ostrzec niż słuchać porad koleżanek, to lepiej zwrócić się do trzech kosmetologa, aby usłyszeć wady i zalety, a następnie podjąć decyzję.

Czego nie robić kiedykolwiek – nie wyciągać, nie golić włosy nad górną wargą, w każdym przypadku, pod byle pretekstem. Nawet jeśli włosy znikają na kilka dni, to będzie nabyć „kolce”, które z biegiem czasu zaczną rosnąć, zagęścić i stają się bardziej widoczne. Poza kilkoma dużymi włosy na centymetr kwadratowy skóry rośnie setki mały i niepozorny, gdy golić lub tweeze wąsy, to niechętnie z widocznymi włoskami usunąć jakiś niewidzialny, a potem to wszystko idzie do wzrostu, a twoja twarz będzie ostatecznie stać się jak szczotka wypolerować.

Jeśli usługi kosmetologów nie można sobie pozwolić, mówię ci, jak pozbyć się zarostu w domu. Bardzo często młody i niedoświadczony dziewczęta mają tendencję, aby usunąć jakikolwiek sposób zarost. Dokonanie takiego błędu, często skazują się do stałej walki na całym jego życiu.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak pozbyć się zarostu, należy uważnie przeczytać następującą recepturę. Jest to niezbędne do podjęcia rozwiązanie „rivanola” w aptece w stosunku 1: 1000, a następnie codziennie moczenie watę wymazać ten lek włosy, w którym chcesz je wapnem. W krótkim czasie, i pozwoli zapomnieć o wszystkich niepożądanej roślinności.

Jest również skuteczny sposób usuwania owłosienia z twarzy jest taka mieszanka: olej rycynowy 5 g, 30 g alkoholu, amoniaku i jodu do 2 gramów. Wszystkie składniki są mieszane i stosowane na skórę. Procedura ta odbywa się dwa razy dziennie – rano i wieczorem.

kasztanowiec może pomóc pozbyć się włosów, który rośnie na klatce piersiowej. Generalnie nie jest to zalecane, aby usunąć włosy wokół sutków na piersiach, lepiej spróbować następującej receptury. Usuń z owoców kasztanowca skórki (trzeba o filiżance). Obrać wlać 400 ml wrzącej wody i umieścić na ogień w dalszym ciągu, do wrzenia, mieszając, aż do całkowitego odparowania wody. Masa ta jest stosowana do włosów na klatce piersiowej.

Można również zbierać muszle z dziesięciu orzechami i wypalić je na ziemię (całkowitego załamania). Po tym wymazu popiołów na skórze, gdzie masz niechcianych włosów. A nie w pośpiechu, ty włosy odrosły dekad, nie można uzyskać odpowiedni efekt.

Ale nawet przy użyciu środka domu jest lepiej skonsultować się z lekarzem o tym, jak pozbyć się zarostu bezpiecznie. Bądź cierpliwy i dopiero wtedy będzie sukces.