777 Shares 7227 views

zawieszki metalowe dla kreatywności własnymi rękami

Zawiesinę metalowe, wykonane z różnych materiałów, ale najczęściej są wykonane ze stopu cynku, aluminium i miedzi. Produkuje tanie produkty. Niektórzy producenci mogą zapisać się na jakiś składnik, zmniejszając tym samym jakość produktu. Pracował przez dane, chropowatość, kruchości, nieprzyjemny żółtawy odcień na przedniej stronie biżuterii i otarć na plecach – oznacza to, że proces odlewania nie była stosowana. Więc nie ścigać niska cena tych produktów.


Odmiany metalowych akcesoriów

Akcesoria do tworzenia biżuterii innym kolorze: może być brązowy, srebrny lub złoty odcień. Istnieją warianty łączone z wzorami, liczb, dodatkowe kryształy dekoracji i emalii. zawieszenie metalu tworzy dwa sposoby: przez formowanie i wytłaczanie. Wytłoczki – bardzo lekkie, dobrze zginać. Mogą być nakładane na siebie, trzymać się razem, aby nadać nowy kształt. Jeśli zginać wypraski, to jest łatwe do złamania. Niektóre rodzaje oznakowań wisiorki zrobić kapelusze dla koralików niestandardowych.

Konstrukcja i wymiary akcesoriów do tworzenia ozdób są nieograniczoną liczbę opcji. Zawiesinę metalu może być dwukierunkowy – produkty takie są wykorzystywane w wytwarzaniu kolczyków. Z głównych modeli jednostronnych wykonane wisiorki i inne biżuterii. Małe przedmioty używane w ich skrapbukery pracy. 3D trójwymiarowe figury są szeroko stosowane lalkarzy i kwiaciarnie.

Dressing gotowych wyrobów akrylowych

Konwencjonalne zawieszki metalowe biżuterii może być jasne, oryginalne mikrokulki zadekorirovat, że malowane z żywicy epoksydowej lub akrylowej. Będzie to wymagać:

 • Różne zawiesiny małych i dużych części;
 • Farba akrylowa i mikrokulki do dekoracji;
 • żywica epoksydowa;
 • alkohol;
 • aceton;
 • szczotek;
 • wacikiem;
 • wymaz z bawełny;
 • drewniane łopaty;
 • Nóż piśmienne;
 • Zdolność do żywicy epoksydowej.

Dojazd do produkcji pierwotnej i jasnym akcesoriów przy użyciu farb akrylowych:

 1. Odtłuszczanie powierzchni alkoholem.
 2. Weź zawieszenie z największych segmentów. Zanurz pędzel w akrylową średniej konsystencji i wypełnić każdy kawałek pożądanego koloru. Więc należy starać się rozcieńczony kolor, tak, że nie był zbyt płynny, a powierzchnia wyrównana się podczas aplikacji.
 3. Jeśli kolor nie leży bardzo schludny i staje obok fragmentów, nie starają się usunąć nadmiar aż do całkowitego wysuszenia produktu. Wszystkie błędy łatwo naprawić później, delikatnie przesuń nóż biurowych półki. Spróbuj usunąć farbę z małą trocin, bez dotykania krawędzie warstwy bazowej, aby przypadkowo nie usunąć go. Wtedy praca będzie musiała zostać powtórzona.
 4. Trzepaczka sucho powstałego zanieczyszczenia.
 5. Łączenie żywicy epoksydowej części. Zgodnie z zaleceniami producenta, dokładnie wymieszać.
 6. Obejmujemy zabarwionej powierzchni za pomocą żywicy epoksydowej pędzelkiem.

Jeśli wybrany spośród zawieszkami metalowymi mieć jeden z drobnych elementów, możliwe jest, aby ozdobić w inny sposób: najpierw pomalować całą powierzchnię i pozostawić do całkowitego wyschnięcia. Następnie wacika acetonem wytarcie części lekko wypukły lekko poślizgu na powierzchni.

Dekoracja preformy mikrokulek i żywicę epoksydową

Zawiesinę metalu scrapbooking lub wisiorek z dużą część centralną można ozdobić żywicę epoksydową i mikrokulek:

 1. Midway zamalować farbą akrylową i pozostawić do całkowitego wyschnięcia.
 2. Mikrokulki wlać na wierzchu pożądanego koloru i delikatnie rozłożone na powierzchni patykiem.
 3. Dokładnie wypełniają wnętrze z żywicy epoksydowej. Można go zastąpić lakier do paznokci żel, i porównać wynik.
 4. Obejmujemy wszelkie zawieszenia przezroczystego pojemnika, aby uniknąć zanieczyszczenia pyłu na powierzchni.
 5. Pozostawić do wyschnięcia na 24 godziny.

Ulepszone zawieszki metalowe do robótek gotowy. Teraz można ich używać do produkcji kolczyki, wisiorki, ozdoby albumów fotograficznych i innych rzemiosł.

Technika drut skrętny

Niektórzy artyści tworzyć akcesoria dla wisiorki wykonane z metalu ręcznie, za pomocą drutu. To popularne technika jest znana jako owijane (skrętki) i jest opracowanie konstrukcji cienkich metalowych drutów, które są splecione kamienie, perełki, kulki lub inne elementy dekoracyjne. Używamy specjalnych narzędzi. Gotowy produkt jest czasami sztucznie zastarivayut obejmujące patyny, a następnie polerowane.

Wytrawiania miedzi i mosiądzu stworzyć zawieszenie

zawieszenie Craft metalowe mogą być wykonane w technice wytrawiania metali – miedzi i mosiądzu. Powierzchnia obrabianego przedmiotu przed pracy jest ustawiony przez kopanie młotka gumową, a następnie oczyszcza się w gorącym roztworem kwasu cytrynowego. Po wyjęciu płyty z pomocą narzędzi lub szmat, tak aby nie zostawić odcisków palców. Z tyłu potrzeby uszczelnić taśmą lub lakierem do paznokci. Postać jest stosowana w różny sposób: markerem, farb akrylowych, z naklejek.

Wytrawiania muszą się chlorek żelazowy, to rozpuszcza się go w gorącej wodzie, w stosunku od 1 do 3. Optymalne temperatury: + 50-60 ° C. Pojemnik umieszcza się w roztworze preformy mosiądz zakryte i miedzi – do góry. Proces trawienia metalu trwa około godzinę. Teraz pozostaje tylko wyciąć elementy ozdobne, szlifowane krawędzie i wypolerować je. Detale wykonania otworów i wykorzystywane jako część dekoracji.