540 Shares 4649 views

Stare rzeczy, co robić? Gdzie sprzedać i gdzie wysłać swoje stare i niepotrzebne przedmioty?

Większość ludzi prędzej czy później zmierzyć się z faktem, że oni gromadzić stare rzeczy. „Gdzie umieścić?” – to jest głównym problemem w tym przypadku. W szczególności dotyczy to zakresu szafie. Oddanie rzeczy w porządku w szafie, kobiety zrozumieć, że nie mają nic do noszenia, ale drzwi są zamknięte jest zły z powodu obfitości sukienki. Chociaż przez długi czas, są one zbieranie kurzu na półkach, nie wyrzucaj ich ręka podniesiona. Aby zdecydować się na drastyczne środki, kobiety mają do wzywania pomocy zdrowego rozsądku i siły woli. Ale jeśli decyzja, aby pozbyć się niepotrzebnych śmieci ostatecznie przyjęty, konieczne jest podjęcie działań natychmiast.

Nie trzeba być przykro!

Pamiętając o przeszłości jest lepiej z ciepłem, ale żal do starych rzeczy nie jest konieczne. Jeżeli ubiór nie był używany przez dłuższy czas, to jest mało prawdopodobne w najbliższej przyszłości to się zmieni. Ponadto, aby kupić nowe ubrania, trzeba najpierw zrobić miejsce dla niej.

Jeśli coś już straciły swoją atrakcyjność rynkową i „ozdobić” dziury lub zużyte plamy, lepiej od razu wysyłać takie rzeczy na wysypisko. Ale kiedy ubrania dobrze zachowane, ale po prostu z jakiegoś powodu przestał lubić, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę inne opcje, gdzie można umieścić starocie.

spuścizna

Jeżeli dom jest montowane przyzwoity zakres niepotrzebnych rzeczy, mogą one dać do krewnych lub przyjaciół. Być może będą w stanie znaleźć sobie coś odpowiedniego z tego „bogactwa”.

sklepy specjalistyczne

Zastanawiając się nad pytaniem: „starych rzeczy … gdzie umieścić” ludzie najpierw pomyśleć sklepów prowizji. Dziś jest to jeden z najczęstszych sposobów, aby pozbyć się niepotrzebnych rzeczy, które niesie ze sobą również niewielki dochód.

Wybierając sklep, w którym będą podane ubrania, jest rozmowa z pracownikami i dowiedzieć się o warunkach dostawy. Należy również zwrócić stan rzeczy powinien być. Jeśli to możliwe, należy usunąć wszystkie wady i należy prać. W niektórych placówkach odbiór jest prowadzona w dniach i godzinach. Ten punkt jest również warta wyjaśnienia.

Po Towar badać rzeczy, to określa ich cenę. Każdy sklep ma własną minimalną i maksymalną, więc wszystkie kwestie są ustalane z góry. Umowa została wykonana w dwóch egzemplarzach. Z reguły pracownicy powiadamia własnych sprzedaży, ale jest to bardziej korzystne dla celem upewnienia klientowi regularnie dzwonił do sklepu. Pieniądze za produkt, który został sprzedany musi dać w określonym czasie, który jest określony w umowie. W przypadku utraty lub uszkodzenia towaru Komissionka zwróci straty.

Maszyny, urządzenia i książki

Są sklepy, które specjalizują się w sprzedaży obsługiwanych przez technologię. Ale to powinno być w stanie roboczym. Dobrze, jeśli zapiszesz się do instrukcji i opakowań, a więc sprzęt będzie droższy oceniany.

W wielu domach istnieje duża liczba książek, które gromadziły się przez wiele lat. Z reguły wszyscy od dawna czytać, ale szkoda je wyrzucić. Ten skarb będzie wdzięcznością biblioteka: powiat, miasto lub szkoły. Przed każdym literatury należy dokonać jego listę.

Nie odmawiaj taka pacjentów szpitali z pamiątkami i mieszkańców domów opieki. Jeśli dać prezent książek nie chcesz, można określić ilość czysto symboliczny.

Prawie każde miasto okresowo poddawane sprzedaży książek, więc ich „eksponatów” może być dołączony do. Bookcrossing ostatnio również bardzo popularne.

wszystko dla dziecka

Wszelkie mama zgodzi się, że liczba odzieży i obuwia dziecięcego rośnie w przyspieszonym tempie. Więc pytanie: „co zrobić z starych rzeczy” jest szczególnie istotne dla nich. Niektórzy rodzice wolą przechowywać ubrania w garażu oraz w domkach bo rzucać tak słodki i ręka dotykając produkt nie jest podniesiona. Dzieci wyrastają z ubrań bardzo szybko, prawie wszystkie z nich są w doskonałej kondycji.

Oszczędni moms starają się zaoszczędzić pieniądze i mieć nadzieję, że ubrania będą się przydać do drugiego lub trzeciego dziecka. Ale ta opcja jest uzasadnione tylko w przypadku, gdy zakończenie planowane jest w niedalekiej przyszłości.

Nowe życie starych rzeczy

Najbardziej oszczędny sposób – ma dać nowe życie starych rzeczy. Aby to zrobić, trzeba nauczyć się podstawowych typów robótek i zmieniać produkt zgodnie z wymaganiami i preferencjami. Metoda ta jest dobra na wszystkie strony, ale jej brak jest nadal istnieje: nie każda mama ma czasu na takie zmiany. Ponadto, co pozostanie, ale śmieci jest mniej niż. Różne rzemiosła wykonane z starych rzeczy, w czasie, zajmie dużo miejsca, a potem znowu trzeba myśleć o tym, gdzie można zawierać starocie.

Rozstanie z ubrania dla dzieci

Jeśli masz bliskie koleżanki lub krewnych z dziećmi, które są trochę młodszy, możesz zaprosić je zaktualizować swoją garderobę w ten sposób. Ale żeby zrobić to tylko w przypadku, gdy istnieje pewność, że się nie obrazi i nie uważają się za „słabe”. W przeciwnym razie lepiej trzymać swoje nerwy i nie angażować.

Myśląc o tym, co zrobić z ubraniami starych dziecięcych, przychodzi na myśl jest logiczna odpowiedź – sprzedam! Dziś można to zrobić na kilka sposobów: skierowany do komisji, ogłoszenie w gazecie lokalnej lub umieścić go w Internecie, ubiegać się o serwisach aukcyjnych, lub wymyślić własne metody.

Szanse dołączyć rzeczy w ten sposób jest bardzo wysoka, to samo można również zarobić. Warunki płatności i dostawy powinny zostać omówione z wyprzedzeniem, aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji.

Fundusze i otrzymujące punkty rzeczy b / d

Jeśli ludzie nie chcą, aby po prostu wyrzucić wszystkie swoje posiadłości, które już nie potrzebują, oni szukają odpowiedzi na pytanie: „Gdzie stare rzeczy”, Petersburgu, Moskwie i innych miastach Rosji mają dziś wiele punktów odbioru rzeczy dla późniejszej dystrybucji do potrzebujących w ramach różnych imprez charytatywnych.

W Internecie stworzyć uniwersalną platformę brać niczego. Rzeczy są przekazywane bezpośrednio do rąk, a właściciel ma możliwość określenia, czy dana osoba rzeczywiście tak niezbędnej konkretnej rzeczy.

sklepów internetowych i grup w sieciach społecznościowych

Internet rozwija się w bardzo szybkim tempie, więc odpowiedź na pytanie: „Pozbądź się zbędnych rzeczy. Co zrobić ze starym rzeczy? „Jest oczywista. Sprzedać je w zaciszu własnego domu. Internet jest idealnym miejsce do tworzenia własnej działalności gospodarczej, istnieją wszystkie rzeczy będą sprzedawać w krótkim czasie.

Jednak w celu poznania użytkowników produktów, trzeba odpowiednio zorganizować proces, nie należy zapominać o reklamie. Istnieje kilka opcji sprzedaży.

  • tablice ogłoszeń. Metoda ta nie jest już takie zapotrzebowanie, jak poprzednio, ale aby ją wyjąć całkowicie z rachunków, nie jest to konieczne. Aby reklamować się bardzo łatwo i szybko, konieczne jest, aby określić wszystkie cechy towaru.
  • Aukcje. Metoda ta jest skuteczna i efektywna. W sprzedaży można umieścić dowolny produkt, mianowania go jego cena. zaletą jest to, że aukcja nie ma potrzeby, aby zachęcić ludzi. Użytkownicy wiedzą, że można kupić produkt wysokiej jakości w rozsądnej cenie, więc nie wykazują zainteresowania.
  • Forach. Na forach internetowych zawsze można znaleźć kogoś, kto będzie przydatna oferowanych usług. Po rejestracji należy poinformować użytkowników forum, jakiego rodzaju rzeczy lub urządzeń są sprzedawane, aby opisać to, co oni są w stanie. Zaletą tej metody jest to, że nie ma potrzeby wydawać pieniędzy na reklamę, ale trzeba trochę czasu, aby odpowiedzieć wszystkim zainteresowanym użytkownikom.
  • sklepy internetowe. Jeżeli osoba jest zaniepokojony pytanie: „Stare rzeczy – co robić”, jest mało prawdopodobne, że ma swój własny sklep internetowy. Można zaproponować sprzedać niepotrzebne rzeczy właściciela platformy transakcyjnej. Może on jest zainteresowany dodatkowym zyskiem. Ale w tym przypadku, rzeczy powinny być wysokiej jakości. Tylko wtedy ta propozycja będzie sensu.
  • Sieci społeczne. Myślenie gdzie sprzedać i gdzie wysłać swoje stare i niepotrzebne rzeczy i ubrania, warto pamiętać o popularności portali społecznościowych. Dziś niemal każdy ma konto, dzięki czemu można umieścić reklamę na swojej stronie. Kampania reklamowa będzie dostać więcej „lubi” i „klas”. Pomoże to zapewnić, że informacje widzą nie tylko przyjaciół, ale również dla innych użytkowników.

Nie bierz do komisji?

Istnieją pewne ograniczenia dotyczące odbioru towaru. Szczegóły powinny uczyć się w sposób bardziej szczegółowy w wybranym gniazdka. Co do zasady, w sklepach nie Accept: dolnej i pościel, rzeczy osobiste, leki, wyroby pończosznicze, medali i instalacji gazowych. Wszystkie inne niuanse trzeba poznać personel, jak niektórzy komissionki przedstawiła swoje żądania.