540 Shares 6730 views

Jak udekorować swoje podwórko własnymi rękami – od rozmowy do akcji!

Twarz właściciela mieszkania jest jego podwórkiem. Dlatego kwestia tego, jak urządzić stół z własnymi rękami, jest dziś tak istotna.

Dom zaczyna się ogrodzeniem i bramą

I w rzeczywistości: nie każdy może wejść do domu. Ale ogrodzenie i brama zobaczą kogoś, nawet przechodząc. Dlatego po pierwsze, powinieneś o nich myśleć, ponieważ pytanie "jak urządzić stół z własnymi rękami" zaczął się poważnie martwić właściciela. Dzisiaj jest bardzo modne, aby ogrodzenia z betonu, kamienia, cegły, walcowane, drewniane słupki, siatki "rabitsy". Ale wszystkie te ogrodzenia wyglądają sucho i martwe, jeśli nie są pokryte pięknymi roślinami: bluszcz, winogrona, kręcone kwiaty.

Mozaiki w projektowaniu witryny

Duże znaczenie odgrywają ścieżki na podwórku. Pozostawiają podstawowe wrażenie na odwiedzających zwiedzanie dziedzińca sądowego. A właściciel sam musi ich używać przez cały czas. Więc dbając o to, jak ozdobić swoje podwórko własnymi rękami, powinieneś układać tory z płytą chodnikową , lub asfaltem lub betonem. Ale możesz iść jeszcze dalej – położyć ścieżki na dziedzińcu z mozaiką! A jeśli zdecyduje się przekształcić dziedziniec w ten rodzaj sztuki projektowej, możesz układać całe panele na ścianach domu, na ogrodzeniach, pojemnikach na śmieci i na kontenerach, które służą jako łóżka kwiatowe i na ścianach basenów, gdziekolwiek Tylko może spuścić!

Stawy na podwórku

Stocznia stanie się po prostu luksusowa, jeśli jest wyposażona w sztuczny staw lub basen. Jeśli jest wiosna w pobliżu, lub strumień płynie, projektant nie musi myśleć o tym, jak urządzić jego podwórko! W końcu sama natura zadbała o piękno stoczni, wystarczy położyć skały ze stawem, położyć ławę, markizę, grzyb lub pergolę na odpoczynek. Oczywiście wspomniana powyżej mozaika nie zaszkodzi.

Figury na podwórzu

Może to być bardzo denerwujące, gdy kik w drewnie wyciąga się w najbardziej znaczącym miejscu na podwórku. Wyrzuć to – problem jest taki! W tym przypadku wyjście jest bardzo proste: trzeba "obrócić" strasznie nieatrakcyjne kikut w coś niezwykle pięknego i estetycznego. Na przykład wyciąć z niej rzeźbę i zakryć ją lakierem lub olejem – chronić przed rozpadem i rozjaśnić obraz drzewa. Najprostszym sposobem jest zainstalowanie blatu lub ławki na kikucie – to piękne i praktyczne. A jeśli plama jest bardzo mała lub cienka – nie będzie trzymać stołu lub ławki – można ją "ubierać" w śmiesznym grzybie śmiechem, ciągnąc się za starą umywalkę, a nie na czapkę. Naczynia powinny być pomalowane na czerwono, tworząc na nich białe koła, a na najbardziej "grzybkowej nodze", aby narysować wesoły wylot.

Plac zabaw dla dzieci

Jeśli rodzina ma dzieci, a następnie, zastanawiając się, jak ozdobić stoczni własnymi rękami, musisz o nich pamiętać. Sprzęt sportowy, zjeżdżalnie, karuzele i huśtawki – jest to konieczne, użyteczne i estetyczne! Możesz nawet zbudować mały dom, w którym dziewczyny będą bawić się z przyjaciółmi w "córce-matce". A jeśli stworzysz miniaturową platformę różnorodności, nie można uniknąć koncertów i występów amatorskich w wykonaniu dzieci. Może to pomagać rozwinąć potencjał twórczy dzieci, rozwijać artystów, sportowców, artystów, architektów lub wspaniałych matek i dobrych gospodarzy z ich strony.