900 Shares 3969 views

Jak wyłączyć radio? Radio w mieszkaniu

Życie w każdym mieszkaniu miasta łatwo być w stanie znaleźć we własnych metrów kwadratowych nieregularnym kształcie gniazdka – radio. Jednak ci, którzy nadal są wierni przewodowej radia, były jednostki. Dlatego wiele jest pytanie: dlaczego radio w mieszkaniu, do którego każdy miesiąc trzeba porzucić część swoich finansów krwi, a to jest możliwe, aby je porzucić? Szczegółowa odpowiedź na nią, i będzie poświęcona tym materiale.


Ważną rolę radia otrzymania

Nie wszystkie z tych obywateli, którzy chcą zrezygnować z odbioru przedstawiono zaznajomieni z jego ważnych funkcji. A w rzeczywistości jest to główny, a czasem jedynym źródłem, które z czasem może zapobiec w mieszkaniu wystąpienia absolutnie każdej sytuacji awaryjnej – .. klęski żywiołowej, człowieka katastrofy, akt terroryzmu, stanu wojennego w kraju, a więc w radiu, rogów na zewnątrz urządzenia dźwiękowego nie przekazać tylko niezbędna do aktualnych informacji z pierwszej ręki, ale plan ratunkowy, instrukcje dalszego działania.

Dlatego nikt nie mieszka podmiot nie jest oddany do eksploatacji bez konieczności podłączenia do sieci przewodowej i radiowej, alarmu i brak radia odbierającego w dzielnicy mieszkaniowej – jeden z najbardziej rażących naruszeń przepisów i norm technologicznych budowy. Rzeczywiście, nieuzyskanie wymaganych prawem informacji o niebezpieczeństwie śmierci może być cena pominięcie w ludziach.

Dlaczego jest to w sieci nadawczej drutu takie niepopularne dziś oskarżony o tak ważnej funkcji? Odpowiedź jest kilka powodów:

 • tylko radio do dziś w stanie zagwarantować pracę w warunkach całkowitego zaniku zasilania, ponieważ sieć radiowa działa niezależnie od energii elektrycznej;
 • jest to jeden z najszybszych nowoczesnych metod rozpowszechniania informacji w ekstremalnych warunkach;
 • Jakość danych nie ma sobie równych w świecie.

Dlatego zanim wyłączyć radio, należy pamiętać, że w przypadku jej braku, można stracić jedyne źródło istotnych informacji w sytuacjach awaryjnych.

stanowisko MOE

MOE realizuje na podstawie FSUE RSVO ( „Russian Nadawca i ostrzegania”), zgodnie z ustawą „O Federalnej №28 Obrony Cywilnej” prawa obywateli rosyjskich otrzymywać aktualne informacje o sytuacjach, które bezpośrednio zagrażają ich życiu i zdrowiu. Dlatego Urząd uważa, że kwestia tego, jak zrezygnować z radia otrzymania mieszkania, niepraktyczne.

Sieci FSUE RSVO stanowią integralną część infrastruktury żadnego ostrzeżenia miasto ludzi o różnych sytuacjach awaryjnych. Dlatego Broadcasting Network to nie tylko kanały lokalne i federalne radia drutu, ale systemy MOE.

Czy to możliwe, aby porzucić odbiór radiowy

Niezależnie od powyższego, wielu obywateli nie chce pogodzić się z takim archaism w swoim mieszkaniu, jak radio. Głównym powodem rezygnacji jest opłata miesięczna – nawet na niewykorzystane gniazda RSVO miesięczne opłaty określonej wysokości.

Dziś jest to możliwe, aby oddać swój własny odbiór radiowy wraz z płacą za to jedyny sposób – oficjalnie ją wyłączyć. Rezultatem będzie likwidacja punktu radiomonterom. Jednakże, jest to usługa płatna – od 60 do 100 rubli, w zależności od regionu Rosji.

Opłata abonamentowa za radio

Radio Płatność otrzymania stosunkowo niewielka – około 70 rubli miesięcznie. Najdroższe kosztuje Moskali – 88 rubli miesięcznie. Jeśli Twoja firma HOA lub zarządzanie wejdzie w indywidualnej umowie z Federalnym państwa unitarnego Enterprise RSVO, wypłata dla każdego właściciela może być zmniejszona do 40 rubli.

Ale z pomocą prostych działań arytmetycznych, możemy stwierdzić, że te niewielkie ilości są przekształcane w rocznych 500-1000 rubli za usługę, do której absolutnie nie ma odwołania. Jeśli chodzi o raportach nadzwyczajnych, wielu wierzy, że można całkowicie polegać na gadżety, które mogą pracować przez długi czas bez podłączenia do źródła zasilania.

Ruszeniem odbiór radiowy

Reprezentujemy algorytm szczegółowo informuje, jak wyłączyć radio w lokalu:

 1. Przygotować niezbędne dokumenty: kopia paszportu obywatela Federacji Rosyjskiej (pierwszej do ostatniej strony arkusza drukarskiego miejsca zamieszkania), wypełniony wniosek do odłączenia radia otrzymania (formularz można pobrać RSVO online i uzyskać urząd RSVO jego spółki zarządzającej), opłacony rachunek za usługi radio dla bieżącego miesiąca, zapytanie o braku długów MFC, HBC, i tak ZHKO. d. Jeśli jesteś zarejestrowany w innym mieszkaniu lub domu, trzeba będzie przygotować dodatkowe dokumenty potwierdzające własność lokalu, w którym Chcesz wyłączyć radio.
 2. Dostarczyć wszystkie dokumenty wymienione w RSVO dowolny wygodny sposób: poprzez kontakt z biurem firmy; e-mail z zeskanowanych załączników; Email rosyjski (z wersji papierowej) listem poleconym na czele organizacji (Moskwa – MGRS, St. Petersburg – Petersburg MS). Ważne jest, aby pamiętać, że rozdzielenie usług znajdują się tylko w Moskwie (str. Usievicha d. 18a) oraz w Sankt Petersburgu (st. Warszawy, d.118). Mieszkańcy innych miast powinny być kierowane do „Rostelecom” biura firmy, która jest odpowiedzialna za otrzymywanie regionów radiowych. Inne metody obróbki zostaną omówione dalej.
 3. Zapłać rozliczeń.
 4. Na wyznaczony dzień będzie powodować wizytę technik radiowy, która oficjalnie usuwa radio w swoim mieszkaniu. Na końcu pracy musi dać świadectwo o swojej podróży.
 5. Ta pomoc trzeba przekazać osobiście lub skan techniką jego spółki zarządzającej e-mail. W terminie określonym w tym dokumencie, będzie pobierana opłata miesięczna nie będzie.

Warianty dokumentów

Jak wyłączyć radio w mieszkaniu, nie przemawia do RSVO i „Rostelecom”:

 • Osobiście dostarczyć wszystkie stosowne dokumenty w swojej siedzibie mieszkaniowym. Organizacja jest zobowiązana do przekazywania dokumentów do adresata, a także zapoznać się z datą i radio wizyta po uzgodnieniu go ze sobą.
 • Obchodzenie pakiet dokumentów do MFC. Schemat jest taki sam – dostarczyć dokumentację, wypełnić wniosek, zapłacić za usługi.
 • Za pośrednictwem serwisu internetowego „My Documents”. Skanowanie dokumentów, otrzymanie płatności za usługi za pośrednictwem swojego banku online. Następnie przejdź do sekcji „Elektroniczny recepcji”, gdzie można poprosić wizytę do specjalisty, przyłączając zeskanowane dokumenty i czeku elektronicznego.

Pomimo ważnej funkcji – terminowego przesłania katastrofy – jest zainteresowany jak wyłączyć radio, dużo. Dziś, aby wprowadzić niezbędne manipulacje w celu wyeliminowania go w mieszkaniu jest łatwe, a warianty niezbędnej dokumentacji – masa.