334 Shares 3799 views

„Program ochrony Księżniczek”: aktorzy i role

Disney Channel jest znany ze swoich filmów i seriali dla młodzieży. Wśród nich komedia „Program ochrony Księżniczek”. Aktor, z udziałem w filmie, stają się prawdziwymi gwiazdki kanału.

Film

Uczennica Carter Mason kocha swojego ojca. Ale często komunikować się z nim jest niemożliwe, ponieważ jest skomplikowane i wymagające zadanie. Ojciec Carter jest zaangażowana w pomoc dla księżniczek, którzy są w niebezpieczeństwie, i znaleźć im schronienie. Wkrótce chronić programy Princesses przychodzą do skorzystania z Rosie, dziedzica tronu w małym królestwie. Arystokrata musi rozpocząć nowe życie i udawać, że zwykła amerykańska szkoła uczeń, tak aby nie cierpieć z powodu brutalności dyktatora, który przejął władzę w swoim kraju.

córka Cartera jako kochający ojciec nie może odmówić pomocy. Ona gra rolę mentora Rosie w nowym życiu. Ale to tylko zwykła amerykańska dziewczyna nie jest łatwo znaleźć wspólny język z zepsutego uwagi księżniczki i sukcesu. Będą mogli się zaprzyjaźnić? A jeśli mogę mieć Rosie powrócić do ojczyzny?

Demi Lovato

Rosie i Carter – główna bohaterka komedii „Program ochrony Księżniczek”. Aktorzy, którzy je zawodnik miał przy sławie czasu w innych filmach i serialach telewizyjnych na Disney Channel. Zhańbiony tronu odegrała Demi Lovato.

Demetria Lovato Devon, że fani lepiej znane pod nazwą Demi, urodzony i wychowany w Stanach Zjednoczonych. Wkrótce zaczęli zachowywać. Na początku roku otrzymała tylko sporadyczne role na Disney Channel. Jednak zdobycie doświadczenia, zaczęła otrzymywać coraz ciekawsze propozycje. Już w piętnastu lat Demi dostał się do stałej obsady serialu „dzwonienie dzwonów”.

Prace nad kanałem pod silnym wpływem życia dziewczynki. Od kilku lat stało się powszechnie znane i popularne wśród młodych widzów. Oni nawet stworzyli fanclub aktorki, nazywając siebie „lovatikami”. Ponadto Demi znaleźć prawdziwych przyjaciół, którzy nadal rozmawiać i po zakończeniu pracy na kanale. Wśród nich, bracia Jonas i Selena Gomez. Jak przyjaciół, Lovato spróbować się jako piosenkarka. A jej kariera kwitła.

Wydała swój album i zadowolenie fanów koncertów. kariera muzyczna Demi tak fascynujące, że ona stopniowo coraz mniej czasu umieścił kino. Teraz jej lepiej znana jako piosenkarka.

Selena Gomez

Aktorzy filmu „Program ochrony Księżniczek” udało się zaprzyjaźnić ze sobą przez jakiś czas, gdy szli fotografowania. Na przykład, Demi Lovato, że jej najlepsza przyjaciółka Selena Gomez, grał w komedii Carter Mason.

Jak Demi, Selena zasłynął po filmowania na Disney Channel. Do czasu, kiedy zaczęli strzelać historie księżniczka w miejscowości Louisiana Gomez stał się już sławny. Sławę przyniosła jej rola w serialu „Czarodzieje z Waverly Place”, w którym młoda aktorka odegrała ważną rolę.

Po premierze komedii „Program ochrony Księżniczek” aktorzy postanowili spróbować swoich sił w muzyce. Selena wyjątkiem. Próbowała się na roli solisty grupy pop, składająca się z jej rówieśników. Jednak nastoletnie personel szybko zaczął zarabiać dużo pieniędzy i zaczął cieszyć się miłością studentów z różnych krajów.

W trakcie prac nad kanałem Nie znaleziono Selena tylko przyjaciół, ale także pierwszą miłością. Prasa dawna dyskutuje jej związek z innymi znanymi młody wykonawca – Justin Bieber.

Nikolas Braun

W komedii „Program ochrony Księżniczek” i roli aktorów do siebie pasują. Młoda gwiazda kanał oferowany odgrywać normalnej szkoły. A publiczność przyznała, że zrobili. Wśród tych najbardziej pamiętnych fanów komedii oraz Nikolas Braun.

Amerykańska Brown od dzieciństwa marzył aby połączyć swe życie z kreatywności. Jednak kariera w kinie myśleć tylko wtedy, gdy ojciec zaczął brać lekcje aktorstwa.

Nicolas rozpoczął dość wcześnie do pracy aparatu. Po raz pierwszy pojawił się na ekranie jako uczestnik show „Good Morning America”. Następnie przez szereg małych ról w serialach telewizyjnych i filmach dla nastolatków, aż w końcu nie został zaproszony do gry Edwin w komedii „Program ochrony Księżniczek”. Aktorzy Nikolas Braun i Selena Gomez jako napisane w prasie, zakochał się na planie. Przez pewien czas były one postrzegane razem, a młodzi plotki gwiazd wspierane przez wspólnych zdjęć na portalach społecznościowych.

Komedia „Program ochrony Księżniczek” – dobry do obejrzenia z przyjaciółmi i odpocząć po ciężkim dniu.