740 Shares 2138 views

Jakiej muzyki słuchać wiosną 2015 roku?

Wiosna – i chciałby, aby zaktualizować lot, a także nowe, przyjemne doznania i dźwięki. Po długiej i mroźnej zimy, możemy wreszcie być podburzyli, rozweselić, wypełnione słońcem i musujące z radości, a pomoże nam w tej sprawie jest jasne, pozytywne, proste i zawsze trochę szalona muzyka na wiosnę 2015 r. Każdy człowiek ma swoją własną muzykę i ich rytm, ale jeśli jeszcze nie miał czasu, aby podjąć decyzję o wyborze, mam nadzieję, że nasz artykuł pomoże Ci w tym. W tym małym artykule będziemy wprowadzać do nowości muzycznych wiosna że słuchanie jest nie tylko przyjemne, ale także modne. Nie przegap tej okazji, pobierz najmodniejszej składu sprężyny i napełnić się z światła i szczęścia, ale także, oczywiście, wiosna, radosny dźwięk.

Dla miłośników muzyki popularnej, a zwłaszcza dla żeńskiej połowy ludzkości, idol wszystkich młodych dziewcząt Dima Bilan przygotowane świeże piosenki „Clocks” Sergey Lazarev sprężyny skład z wiosny o nazwie „Wiosna” popularna grupa „Vintage” nowa piosenka, jak powiew świeżego powietrza „Oddychaj „młody, ale już ukochany piosenkarz Elvira T, pod warunkiem, że nowy wiosna-lato hit z tajemniczą nazwą” MA „a wreszcie svezhachok, który był oczekiwany przez wszystkich miłośników morza, słońca i egzotycznych Thai – długo oczekiwany utwór” grupa Koh Samui” Disco crash ". Wszystkie te trendy, jak również to, co będziemy oferować Państwu poniżej, można posłuchać i ściągnąć swobodnie dostępny przez link: http://iplayer.fm/q/эльбрус+джанмирзоев+время.

Fani grupy muzyki rap „Basta” przygotowała niespodziankę śpiewając w duecie z „Tati” ich nowy hit „Chcę cię widzieć” klasyki „kasta” gatunku zespołu rap oferuje swoim słuchaczy i fanów nową piosenkę, czyli „Pieśń statek” tymotka wraz z Nathan przygotowany śmiałymi skład tej pory – „Daring”.

Miłośnicy tańca i muzyki klubowej, też ma coś do zadowolić – to prosto z duetu cyny «wiesz Like It», wykonywany przez DJ Snake i AlunaGeorge, jest wiosna wiosny hitem romantycznej nazwie „Hymnie do wiosny 2015» DJ ALEXELL, dla wszystkich miłośników i wielbicieli najbardziej ekscytujące kompozyt Rifmeyka – „Rozpoznanie”.

artyści zagraniczni są również zadowoleni z hitów wiosny – «Tumblr Dziewczyny», ispolnitel – G-Eazy, warto słuchać «Wish You Were Mine», romantyczny Philipa George, powinni zwrócić uwagę na piosenki «traktować mnie jak pożarnicze», artysty

Lew lasek.

Warto pamiętać, że sprężyna nie jest tylko raz w roku, ale w istocie – stan swojej duszy. Niech duszę na wiosnę, wraz z dobrej i pozytywnej muzyki.