856 Shares 1021 views

Lek "Almagel". instrukcji użycia.

„Almagell” – zobojętniający kwas preparat, która to struktura zawiera składnik, który zmniejsza wzdęcia. To jest biały lub prawie biała zawiesina z wyraźnym pomarańczowym zapachu do spożycia.

Połączone z lekiem „Almagell” instrukcja pozwala poznać kompozycji leku, które stanowią substancje czynne, wodorotlenek magnezu, algeldrat (wodorotlenek glinu) i simetikon. Istnieje również składniki pomocnicze: sorbitol, sacharyna sodu, nadtlenek wodoru, gietelloza, glikol propylenowy, parahydroksybenzoesan propylu, parahydroksybenzoesan etylu, kwas cytrynowy jednowodny, makrogol 4000, 96% etanolu, aromat pomarańczowy, woda oczyszczona.

Tak więc „Almagell” – lek połączenie, którego działanie jest uwarunkowane składników w kompozycji. Ma chłonny, leków zobojętniających, wiatropędny, kopertowanie efekt. wodorotlenek magnezu i wodorotlenek glinu zneutralizowania wolnego kwasu solnego w żołądku, wiążą kwasy żółciowe oraz zmniejszenie kwaśności soku żołądkowego. Algeldrat hamuje ruchliwość jelit. Jednakże, jest zrównoważone przez zdolność ich działanie przeczyszczające z powodu wodorotlenek magnezu. Simetikon, dostępny jako część leku, zmniejsza powstawanie pęcherzyków gazu i przyczynia się do ich zniszczenia. W tych uwolnionych gazów absorbować ścianę jelita, po czym są one usuwane z ciała w wyniku perystaltyki.

Dostępne w leku „Almagel” Instrukcja umożliwia zapoznania się ze wskazaniami do stosowania leku:

– gnijący lub fermentacji niestrawność ;

– wzdęcia;

– ból w nadbrzuszu i zgaga, które powstały w wyniku nadmiernego stosowania nikotyny, etanol, kawa, leki, a także z powodu nieprawidłowej diety;

– ostre zapalenie trzustki, przewlekłe zapalenie trzustki nasilenia;

– refluksowego zapalenia przełyku, refluks żołądkowo-przełykowy;

– dwunastnicy zwrotną, ostre zapalenie dwunastnicy;

– 12 wrzód żołądka lub dwunastnicy, wrzód w zaostrzenia;

– objawowe wrzody przewodu pokarmowego;

– degradacja błony śluzowej górnego odcinka przewodu pokarmowego;

– ostre zapalenie żołądka;

– zaostrzenia przewlekłego zapalenia błony śluzowej żołądka.

Musisz wiedzieć, że nie jest w przygotowaniu „Almagel” contra zakazujące przyjmowania tego leku. Wśród nich są takie jak w wieku poniżej 10 lat, niewydolność nerek, przewlekłą hipofosfatemią, ciąża, wrodzone idiosynkrazji fruktozy, choroba Alzheimera, szczególna nadwrażliwości na lek.

Przymocowane do punktów lek „Almagel” przypomnienie o możliwości wystąpienia działań niepożądanych: nudności, wymioty, biegunka, zaparcia, reakcje alergiczne, zmiany w smaku. Jeśli lek jest przyjmowany przez długi czas i w dużych ilościach, może wystąpić hiperkalciurią, hipokalcemii, hipofosfatemią, giperalyuminiemiya, gipermagniemiya, osteoporoza, demineralizacja kości zwapnienie nerek, encefalopatia, pogorszenie funkcji nerek. Pacjenci z niewydolnością nerek podejmowania „Almagel” mogą czuć się spragniony, arefleksja, obniżenie ciśnienia krwi.

W przygotowaniu „Almagel” istnieje kilka egzemplarzy, z których każdy powinien być ściśle przepisana dawka, w celu uniknięcia przedawkowania. Jednym z najczęstszych analogowych – „Almagel Neo”. Instrukcja o skardze opisuje następujące objawy przedawkowania: zaczerwienienie twarzy, zmęczenie, osłabienie mięśni, zmęczenie, nieadekwatne zachowanie. Również nastrój może zmienić oczywisty ból lub drętwienie mięśni, powolne oddychanie, nerwowość, zaburzenia aktywności umysłowej. trzeba przerywać „Almagel” leków w przypadku wykrycia tych objawów. Instrukcje do stosowania są również opisane odpowiednich środków, takich jak stymulacja wymioty, płukanie żołądka oraz zastosowanie węgla aktywowanego.