250 Shares 1523 views

Jak się pozbyć reklam na „Android” z programem?

Aplikacje, które usuwają natrętne reklamy na smartfony z systemem operacyjnym „Android”, są użytkownicy coraz bardziej popularne. Powodem jest to, że magazyn „Google Play” jest teraz dużo niskiej jakości programów, które są tworzone przez nieuczciwych deweloperów. A te programy są zapchane rozpraszających reklam. I często, te banery zawierać linki do niebezpiecznego wirusa. Jak się pozbyć reklam na „Android”?

Problemy z Google

Wnioski o blokowaniu bezpośrednie zagrożenie który zapobiega firmę „Google” , aby zarobić na systemie operacyjnym. Z tego powodu, nie tak dawno temu czyszczenie masa sklepu z takich narzędzi został zorganizowany. Po wydaniu aktualizacji zabezpieczeń dla „android” czwartej wersji użytkownicy musieli skonfigurować serwer proxy własnymi rękami. Nieco później wniosek o reklamach blokujące zostały usunięte z listy w całości. Jak pozbyć się reklam, „Google” na „Android” teraz? Sytuacja jest nieprzyjemne.

On wyjaśnia jego działania firmy następująco: aplikacje innych producentów są w stanie przekierować ruch w sposób arbitralny, tym samym podważając szpiegostwa lub kradzieży danych osobowych użytkowników. Twórcy aplikacji otrzymali pisma, w którym wskazał na naruszenie umów dystrybucyjnych. Mówi się, że twórcy programu zobowiązuje się nie robić niczego, co mogłoby przerwać lub zakłócić pracę urządzeń, sieci, serwerów i innych usług firmy „Google” użytkownik systemu operacyjnego „Android” i operatorów, a także ich zastosowanie do jakiejkolwiek innej szkody.

Kwestia etyki

Wnioski o zamek, którzy wiedzą, jak pozbyć się wyskakujących reklam na „Android” (AdAway, AdBlock i tym podobne), są niebezpieczne nie tylko dla działalności spółki. Montaż takiego narzędzia może być również niesprawiedliwe i dla dużej liczby małych deweloperów, którzy dystrybuują swoje projekty przez „Google Play” za darmo w nadziei, że do otrzymania za pracę przynajmniej niektóre nagrody. W związku z tym, każdy użytkownik musi odpowiedzieć na pytanie, czy to etyczne, aby korzystać z oprogramowania do blokowania reklam.

AdBlock Plus

Ponieważ narzędzia zostały całkowicie usunięte ze sklepu, można znaleźć i pobrać tylko na oficjalnych stronach internetowych firm deweloperskich. Jednym z najbardziej popularnych aplikacji takiej funkcjonalności jest AdBlock Plus. Program jest całkowicie otwarty kod źródłowy. Oficjalna strona mówi, że został już pobrany ponad 200 milionów użytkowników na całym świecie. Innym Narzędzie jest dostępne jako rozszerzenie dla przeglądarki internetowej „Opera”, „chrom”, „Fayrfoks”.

Pierwsza sytuacja jest prosta, jak trzeba się pozbyć reklam na „Android” tylko na stronach internetowych. Jest to dość łatwe do zrobienia. W przeglądarce Mozilla od:

 1. Otwórz przeglądarkę, należy kliknąć na przycisk z trzema kropkami w małych prawym górnym rogu i wybierz „Narzędzia”, aw nim – „Dodatki”.
 2. Potem trzeba iść do sklepu wtyczki klikając na ikonę pomarańczowego z torbami. W poszukiwaniu nazwy programu pasuje – Adblock Plus. Potem dodała w przeglądarce.
 3. Po zainstalowaniu wtyczki, trzeba ją włączyć. Jeśli to konieczne, w pewnych sytuacjach może być rozwiązana wyświetlania banerów reklamowych.

Wtyczek przeglądarki cięć praktycznie wszystkie elementy reklamowe: filmy z YouTube, które mogą być na początku i na środku, pop-up i banerów. Ale niektóre reklamy plug-in można pominąć. Pełną zamknięcie jest konieczne, aby przejść do konfiguracji dodatków, zaznaczyć „Wyłącz wszystkie” i odznacz pozycję, dzięki czemu wykazują pewną reklamę. Wtyczka jest w pełni kompatybilny z najbardziej aktualnych wersjach przeglądarek. Użytkownicy urządzeń z większych ekranów nie będzie musiał martwić się, jak pozbyć się reklam na tablecie. „Android” będzie czysty irytujących banerów.

Reklama i aplikacje

Załączniki do blokowania jednostki reklamowe trudniejsze. Bez root-praw na smartfonie wtyczki mogą blokować reklamy tylko wtedy, gdy podłączony do Internetu przez Wi-Fi. Podczas korzystania z mobilnego Internetu, potrzebne jest urządzenie do włamania i nadać użytkownikowi pełne prawa. Ale nadal, jak pozbyć się reklam w „Android” opartych o aplikacje?

Aby zainstalować Adblock na smartfonie z „Android” należy wykonać następujące czynności:

 1. Otwórz ustawienia kliknij „Bezpieczeństwo” i odznacz odpowiedzialny za nieznanych aplikacji i aplikacji testowych.
 2. Zobacz za pośrednictwem przeglądarki na oficjalnej stronie narzędzi programistycznych i kliknij pobrania.
 3. Uruchom pobrany plik i zainstalować aplikację.
 4. Dla bezpieczeństwa lepiej jest zaznaczyć pole znowu, który wystąpił w początku procesu.

Po zakończeniu instalacji, program dobierze niezbędne subskrypcji kraju użytkownika, a następnie będzie go regularnie aktualizować. Wszystkie ustawienia są najlepiej pozostawić, ponieważ są one domyślnie. Należą do aktualizacji za pośrednictwem Wi-Fi, automatyczne uruchamianie podczas uruchamiania i filtrowanie.

ewentualne trudności

W coraz większej liczbie przypadków, aplikacja działa natychmiast po instalacji. Nie ma potrzeby konfigurowania czegokolwiek. Mimo to, w niektórych wersjach systemu operacyjnego po zmianach dokonanych przez „Google”, może być konieczne, aby skonfigurować serwer proxy. Co robić w takiej sytuacji i jak się pozbyć reklam na „Android”?

Dla „Android” czwartej wersji trzeba:

 1. Ustawienia Okryt punkt Wi-Fi, przytrzymaj żądane połączenie i wybierz modyfikowania sieci. Następnie przewiń ekran w dół i zaznaczyć „Zaawansowane”.
 2. Konfiguracja serwera proxy, należy wybrać opcję „Manual” w nazwie hosta localhost napisać słowo. Gdzie trzeba podać numer portu jest wpisany z panelu powiadomień.

Nie ma tu port

Czasami port nie jest wyświetlany w niektórych wersjach systemu operacyjnego. Następnie wykonaj następujące czynności:

 1. Połączyć się z siecią Wi-Fi, a następnie wprowadzić ustawienia sieci telefonii komórkowej, a następnie wybierz punkt dostępu za pośrednictwem którego połączenie z mobilnego Internetu. Tutaj konieczne jest przepisanie ustawienia.
 2. Kliknij na trzy kropki w prawym dolnym rogu, aby utworzyć nowy punkt dostępu. Do tego jest odpowiednia pozycja. Tutaj pasuje do przechowywanych danych, a pole Serwer proxy dodaje do tego samego słowa – localhost. Numer portu – 26571.
 3. Punkt dostępowy musi zostać zachowany, a następnie aktywowany przez naciśnięcie przycisku na jej prawej stronie.

Jak się pozbyć reklam na „Android” w wersji 2? Podobnie jak w poprzednim przykładzie wykonania, ustawienia sieci, należy kliknąć na „Zaawansowane” iw polu na adres serwera proxy, wprowadź localhost. Określona porty figura przedstawia zastosowanie do blokowania.

Platforma Wersja 3 jest najtrudniejszym dla AdBlock, ponieważ nie ma ręcznej konfiguracji ustawień serwera proxy. Jeśli twórcy urządzenia nie zostały dostarczone do tej możliwości, to jest prawdopodobne, że użytkownik będzie zmuszony do otrzymania Route-prawo na smartfonie. Niektóre modele zawierają żądane ustawienia serwera proxy w różnych miejscach. Na oficjalnej stronie blokera są szczegółowe instrukcje dla niektórych modeli smartfonów, które mówią nam o tym, jak się pozbyć reklam na „Android”.