797 Shares 3140 views

czapka dziecięca z uszami szprychy: krok po kroku opis

Stroik – obowiązkowe wyposażenie w zimnych porach roku. Dzisiaj, bardzo popularne wyroby własnymi rękami. Są wyjątkowe, atrakcyjne, posiadają moc ciepła, ponieważ needlewoman wkłada w jego duszy pracy. Przypisywanie niemowlęcia kapelusz z uszami szprychy zatem stworzyć modny element garderoby, w której Twój okruchy będzie ładny i atrakcyjny. Takie produkty mogą być ozdobione dodatkowych koraliki, ozdobne guziki lub inne dzianiny. W takiej czapce można bezpiecznie przeprowadzić sesję zdjęciową.

Cechy kapelusze dla dzieci

Powiązane igły, kapelusz dziecięcy z uszami będą chronić swoje okruszki z przeszywającym wiatrem. Dziecko nie ciągnąć razem kapelusz, ponieważ jest ona ustalana na głowie atrakcyjnych koronek. Dla dziecka, ważne jest, że wszystkie produkty są zgodne z jego wielkości. Jest to szczególnie prawdziwe cap. Po tym wszystkim, każde dziecko ma swój własny cerę i znaleźć odpowiednią opcję tak trudne, jak osoba dorosła. Mały trzonek nie zamknie czoło i tył głowy, i mogą być usunięte, zwłaszcza w uszach. Może to prowadzić do stałej przeziębienia i zapalenia ucha.

Jeśli mama trochę robótki, to nie będzie trudne, na własną rękę, aby związać szprychy niemowlęcia kapelusz z uszami o odpowiedniej wielkości. Ponadto, rzeczy stworzone własnymi rękami, charakteryzują się szczególnym ciepłem, co oznacza, że dziecko będzie wygodne i ciepłe, nawet w ciężkich mrozów.

Preparat do dziania

Aby stworzyć ciepłą czapkę powinien wybrać dobry przędzy. Pożądane jest, aby w kompozycji tylko z wełny włączone. Ponadto, lepiej jest wybrać ten, który jest oznaczony «Dziecko». Często tej przędzy jest miękka, przyjemna dla ciała, nie nastawił – idealne dla dzieci.

Z definicją przędza, teraz trzeba wybrać odpowiedni rozmiar szprych. Dla tej próbki dzianiny kilku realizacji szprychy wybrać odpowiedni. Teraz stwórzmy próbkę wybranego szprychy z wzorem, który jest wykonany cały cap. Zgodnie z nią, dokonując odpowiednich pomiarów. Pamiętaj, że pozycja ta jest obowiązkowa, ponieważ najważniejsze – aby obliczyć liczbę pętli.

Obliczenie pętli

Mierzymy obwód głowy dziecka. , Np. 43 cm Teraz odejmowania tej liczby od 2-3 cm i podzielić przez 4. Odpowiednio, 40/4 = 10 cm z dwóch części -. Występy jest trzeci – nadwyżkę forhend formowania zaślepki i tylnych zawiasy czwarty – przed czapki ,

W połączonych próbki obliczyć wiele pętli 1 cm. W przykładzie gęstości dziania 22 x 32 = 10 x 10 cm.

wzorzec

Każda matka wie, co do jej dziecka. Odnosi się to także do wzorów wykonanych kapelusze szprychy dzieci. Wzór obwód może być inna. Możesz drutach prosty głowica wzór twarz gładką powierzchnię, na której produkt jest ozdobiony koralikami, cekinami, przyciski, i tak dalej. D. Jeśli chcesz połączyć się z czapki, na przykład, wzór „Spit”, należy uruchomić go z dzianiny z drugiego rzędu. Albo po gumie.

dziewiarskie kapelusze

Uważamy za przykładem dziania czapek dziecięcych z uszami. Musimy przędzę o 100 g, 50 g Hanksa. Dzianie igieł 2,5 mm jest spełniony. Może być używany jako okólnik i wyrobów pończoszniczych.

Pierwsze kroki z uszami czapki:

 • Aby to zrobić, uzyskując 7 pętle i provyazyvayut kilka rzędów wzdłuż krawędzi dodanie 1 pętli w każdym rzędzie.
 • Kiedy szprychy będzie 23 pętle drutach zostać przełożone. Jest to w przybliżeniu 6,5 cm.
 • W ostatnim wierszu należy kopii.

Ta sama zasada jest dziany 2nd ucho. Po chgeo niezbędnego do połączenia zakładki 2 ze sobą, tworząc tylną część kapturka:

 • tego provyazyvaem przednią wiersz 1 do ucha;
 • rekrutowani szprychy 12 pętle i provyazyvaem przodu 2. oka.

Na tym etapie nie jest konieczne do utworzenia przedniej części zakrętki z końcówkami ramion. Napędową przyszłego rysunek powinien być już przygotowany, ponieważ wkrótce będzie się przydać:

 • Teraz igły 5 STS. Teraz provyazyvaem 8 więcej rzędów czapki, zbliżenie 1 st w rzędzie. Więc uzyskać ładne przejście z uszami do przodu urządzenia. I za tych serii będzie niezawodnie pokrycie szyi dziecka.
 • Teraz szprychy 66 pętli.
 • W dziewiątym rzędzie provyazyvaem 66 pętle i rekrutację inny 22. W tym momencie, należy zamknąć dziania na okręgu i przechodzą na okrągłych igieł.
 • Dzianiny tkaniny wysokość 10,5 cm. To wystarczy na druty dla dzieci kapelusze dziecka do 1 roku.

Tepre zacząć robić pętle zmniejszać. Punktacja dla tej liczby pętli na igłach dziewiarskich powinien być podzielony na 8 klinów. Zmniejszyć na początku każdego klina, provyazyvaya 2 pętle razem. Na przykład, w pokrywie 88 pętli. Tak więc, w klinie 1 – 11 pętli. Ubavki przeprowadzono w następujący sposób:

 • Bates 1 raz 1 st co 4 rzędzie.
 • Bates razy 1 st w co 2 rzędzie.

W wyniku tych obniżek na szprychy 16 pętle lewo. Teraz co 2 pętle provyazyvaem razem, a pozostałe 8 pętli wystarczy mieć dobry kontrakt nitka działa. Na odwrocie starannie ukryć wątku, naprawić.

Teraz skręcać przewodu 2 do więzi. Krawędzie nasadki może związać sc haka bez kolumny. Szyjemy koronki, pompony, koraliki.

wniosek

Aby stworzyć inteligentne, atrakcyjne czapki na jego okruchy należy przygotować trochę przędzy, igły i dobrego nastroju. Uwierz mi, twoje dziecko będzie wygodne i ciepłe. Jeśli chcesz połączyć kapelusz do ciężkich mrozów zimowych, eksperci radzą, aby uczynić wykładzinę ciepłego polaru.