606 Shares 7887 views

Tatuażem „gwiazdy” na ramionach: wartość. Co zrobić gwiazdy na ramionach skazanych?

Tatuowanie jest znana ludzkości od tysięcy lat. W tym czasie ta forma sztuki przeszedł wiele zmian w technologii i stylu rysowania na skórze. Jest to specyficzny kod, który służy jako ukryty znak „swojej” / kogoś innego dla różnych grup ludzi. Jedną z takich postaci jest wytatuowany „gwiazdy” na ramionach. Wartość tego wzorca jest dobrze znany wśród ludzi, którzy są razem w warunkach więziennych lub uwalnia się z nich obsługujących. Jaka jest interpretacja badanym symbolu, przyjrzeć się bliżej.

Sacrum znaczenie znaku gwiazdy

Znak ma mistyczny podmiot. Jest to jeden z najstarszych symboli wielu kultur i religii. Wartość symbolem była przez wieki – spokój i dążenie do doskonałości. I to jest wiecznym symbolem niewyczerpanej energii, sukcesów i wybawienie od zgiełku.

Aby podobny wzór na skórze, należy zrozumieć znaczenie tatuaż gwiazdy na ramionach, nadgarstków, stóp i innych części ciała. Po tym wszystkim, taki tatuaż ma potężny potencjał energetyczny.

Shooting Star wskazuje na charakter marzycielski. Ona popycha człowieka do spełnienia swoich pragnień. Po tym wszystkim, czasami myślę, kiedy gwiazda spada! Nadgarstki jak symbol kłuć żeński homoseksualistą. Gwiazda Dawida mówi o chęci dominacji.

Ilość belek

Pięcioramienna gwiazda – dążenie do harmonii. Odwrócony pentagram jest często używany przez satanistów.

Siedem-gwiazda ma magiczny sens podobny do numeru 7. To magia będzie z człowiekiem, przez długi czas, jak sam tatuaż.

Osiem-gwiazda reprezentuje życie w obfitości.

Dziewięć gwiazda starożytnych Celtów symbolizuje zdrowie i dobrobyt. Takie poczucie nosi obraz dzisiaj.

Jednak szczególne znaczenie niesie karnych wytatuowane „gwiazdy” na swoich ramionach. Jego wartość jest zawsze zmienia. Jednak podstawową przesłanką do zrozumienia jest nadal możliwe.

tatuaż przestępca

W Europie, tatuaż, ale jego rozprzestrzenianiu w 18 wieku po podróży Jamesa Cooka. Mówił w swoich raportach o mieszkańców Oceanii, który został zastosowany do ciała rysunków przy użyciu specjalnych igieł i ziele angielskie. Z tego okresu rozpoczyna erę tatuaży w Starym Świecie.

Jednym z obszarów tych rysunków tatuaż stał się przestępcą. Te tatuaże jak gwiazdy na swoich barkach, mają ludzką specyficzną wartość rangi w ich otoczeniu. Ten rodzaj paszportu osoby, która mówi o statusie.

Jeśli wiesz, jak odczytać te znaki, można dowiedzieć się o osobie sporo – od jego pochodzenia i przebiegu życia, zwyczajów, skłonności i przekonania. Do tej liczby są gwiazdy na ramionach. Tatuaże, których wartość pomaga zrozumieć naturę osoby, które zawsze przyciąga zainteresowanie niewtajemniczonych.

Historia tatuaży karnej

W badaniu złodzieje kryminologii tatuaże podano bardzo niewiele uwagi. System rejestracji znak towarowy został wprowadzony w latach sowieckich na ciele przestępców przeznaczonych do ich identyfikacji. Te tatuaże jak gwiazdy na ramionach, w ich znaczenia było się obawiać prosty mieszczan. Choć ich obecność jest często powodem do aresztu.

Nawet strach iść do więzienia nie zatrzymuje ludzi z rejestrów karnych w decyzji umieścić tatuaż na przykład gwiazdy na ramionach. Tatuaże, których znaczenie jest bardzo dobrze znane w świecie więziennym, były uzasadnione, bo kiedy wszystko ryzyko takiego charakterystycznym znakiem nadawać specjalne przywileje.

Z istoty tatuaż jako znak degradacji indywidualnego pierwszej Lombroso powiedział. Jest to błędne przekonanie, gdy bardziej poważne badanie wykazało, że wartość gwiazd na ramionach, i innych rysunków urodziła odtwórczy. Podobne dane były naiwne i dość prosty.

Tatuaż gwiazdy

W normalnym świecie, tatuaż gwiazdy jest bardzo popularną postacią.

Przesądny sławna powodować te obrazy przyciągnąć jeszcze większą popularność. Starają się ukryć swoje tatuaże w formie gwiazdy na ramionach i innych częściach ciała pod ubraniem, ale w rzadkich przypadkach jeszcze gotowy, aby wykazać ich do noszenia rysunków. Wśród gwiazd nie ma zupełnie inny sens, różni się od interpretacji karnej rozumieniu gwiazd na ramionach.

Zwykli ludzie też często wybierają te symbole do użytku w organizmie. Ta fryzura jest również używany do wniesienia do życia popularność, sława.

Znaczenie więziennych tatuaży

Niewinny tatuaż, zastosowane ze względu na sposób, w więzieniu interpretowane w nieoczekiwany sposób. Nieprawidłowe symbole mogą kosztować krótkowzroczność zdrowia mieszkańców, a nawet życie.

Prison tatuaże – gwiazdy na ramionach, którego znaczenie jest daleki od rzeczywistości przestępstwa, ludzie błędnie uznać za oznakę złodziei. Te tatuaże można znaleźć dość dużo ludzi. Łączy ich zdolność do potwierdzenia ich prawa do noszenia opisanego wzorca.

Prawo do tatuażu więziennego, jak gwiazdy na ramionach, których wartość jest tak często spotykane w różnych źródłach są ludzie, którzy zdobyli pewną reputację. Oprócz gwiazd noszących złodziei i ludzi otwarcie przeciwieństwie do administracji więziennej i reżimu obozowego.

metoda aplikacji

Wcześniej, w karnych tatuaż wykonane przy użyciu igły i substancji zawierającej sadzę. Pigment wytwarza się z podeszwy butów spalone. Analizując znaczenie gwiazdami na ramionach skazanych, należy zauważyć, że zastosowanie tej technologii, jak również znaczenie wzór zmieniał się w czasie.

Stal następnie stosowana jako farba barwnikiem długopisu. Dla tego samego obrazu wykorzystywane specjalną pieczęcią. Igły utknęły w grubym kawałkiem gumy, tak aby były one 1-2 mm. Oni zanurza się w farbie i jednym ruchem jest nanoszona na skórę, pozostawiając pewien wzór.

Następnie zaczęła stosować specjalne samochody golarek elektrycznych. Zamiast igły wziął struny od gitary.

gwiazdek konfiguracyjne

Gwiazda może mieć różną liczbę belek. Zazwyczaj ich liczba – od sześciu do dziesięciu. Tatuaże gwiazd na ramionach często mają osiem promieni.

W środku obrazu można wykazać coś innego, takie jak czaszki, uderzenie pioruna, gwiazdy, lub innych znaków. Każda postać ma specjalne znaczenie. Na przykład, jeśli w środku tatuażem „gwiazdy” na ramionach czaszką, co znaczy „będę naprawić strzelanie”, ale nadal znajduje deszyfrowania „urodzony cierpieć” lub „co może przyjść”.

Jeśli piorun jest obecny wewnątrz gwiazdy obrazu, to skrót od „gliniarzy Davie.” To jest ostrzeżenie, że taka osoba jest ustawiona dość agresywnie do systemu więziennego i nie boi się pokazać. Swastyka w środku obrazu jest stwierdzenie „pokonać komunistów”.

gwiazdek więzienia i religia

Wytatuowane „gwiazdy” na ramionach, którego wartość zmienia się w zależności od konfiguracji, może często mówią o pochodzenie etniczne, religię. Muzułmanie, którzy odbywał karę pozbawienia wolności może posiekać wewnątrz gwiazdy półksiężyca. Żyd, zamiast ośmiu gwiazda Dawida gatunków Nabet.

Natomiast ci, którzy zajmują najwyższy status w świecie przestępczym, nie stosować się do wszelkich nakazów religijnych. Mają swój własny kod, ich kodeks postępowania. Ich wiara mówi: „Co może złodziej, nie można prostak”. Na wierze w zwykłym znaczeniu tego słowa, po prostu nie obchodzi. Takie osoby nazywane są „otritsalovo”. Odkrywania sensu gwiazd na ramionach, możemy z całą pewnością powiedzieć, że ludzie o podobnych obrazów na ciele wyrazili niechęć do życia zgodnie z zasadami. Nawet uwolniony od służenia więzienia, tacy ludzie nie porzucają swoje przekonania i są zawsze gotowi do pomocy potwierdzić agresja stan życia.

W ostatnich czasach panuje opinia, że gwiazdy na ramionach przypominają pasy. Żaden szanujący się przestępca nie zgodzi się, aby nosić znak funkcjonariuszy organów ścigania. Dlatego też, nawet tych, którzy kiedyś nadziewane znaczek na ramionach, a teraz stara się zamknąć jeszcze jedną.

Po rozpatrzeniu wielu interpretacji symboliki więzienia, można stwierdzić, że szeroka gama nieodłącznego atrybutu tego więzienia jako „gwiazdy” wytatuowane na ramionach. Jej wartość stale się zmienia, ale częściej symbolem odróżnia człowieka buntownika. Wyzywa systemu, a nie żyć zgodnie z zasadami. Nigdy nie będzie porzucić karnej świat, więc z takimi ludźmi trzeba być bardzo ostrożnym. Do tej pory popularne przedstawienie znaku jest zmniejszana, jak gwiazdy na ramionach przypominać ramiączka. W świecie przestępczym nie ma nic bardziej wstydliwe niż nosić symbole funkcjonariuszy organów ścigania.