444 Shares 8257 views

Jak naprawić słuchawki?

Jeśli chodzi o pytanie, jak naprawić słuchawki, to powinniście wiedzieć, że z pewnych umiejętności i we właściwych rękach uda. Najczęstszymi breakage słuchawki jest otwarty lub przetarcia przewodu wokół złącza. Poniższa opisze kilka technik, aby skutecznie rozwiązać ten problem. Ten błąd wynika z faktu, że obszar ten jest przedmiotem ciągłego stresu, z powodu których zużywa się najsilniej. Jednak wtyczka nie jest najdroższym elementem słuchawek, więc nie spiesz się rzucić słuchawki z powodu tego niepowodzenia.

Jak naprawić słuchawki: Opcje

Szkoda, ale teraz nie jest obecny w sprzedaży zatyczki do drutu, który może zastąpić stary, ale z powodu tej sytuacji, istnieje bardzo prosty sposób. Wtyczka może być stosowany od najtańszego słuchawek, których wartość nie przekracza trzech dolarów. Zazwyczaj są one trudne do wykorzystania do innych celów, jak jakość dźwięku jest straszne. I są one doskonale dopasowane do części. Należy również stwierdzić, że i wtyczkę z drutu w tych słuchawkach nie są wysokiej jakości, więc nie wiadomo jeszcze, ile będą one służyć.

Jeśli nie masz zbyt dużo chce zrobić napraw co miesiąc, należy skontaktować się z rynku podzespołów elektronicznych. W takich miejscach są zwykle sprzedawane złącza. Nie można pomóc w tej kwestii i jak to naprawić słuchawek. Aby podłączyć przewody do nowej wtyczki mogą potrzebować lutownicę, a także możliwość korzystania z niego. Złącza mogą być proste, z kątowym przewodem zasilającym, jak również pierwotnego, niepodatne. Ponadto, mogą one być różne ceny, więc nie skąpić. Warto zauważyć, że należy wymienić i wewnętrzne złącza audio, ale taki proces jest znacznie bardziej skomplikowany i kosztowny.

Jak naprawić uszkodzony przewód słuchawkowy gdzie?

Ten rodzaj awarii jest najczęściej. Przede wszystkim, gdy trzeba naprawić gołego drutu. Można to łatwo zrobić za pomocą konwencjonalnego noża. Jest to konieczne w celu usunięcia warstwy izolacyjnej w miejscu, gdzie wybuchł drutu. Teraz trzeba połączyć dwie części kabla. Można to osiągnąć za pomocą konwencjonalnych rury termokurczliwej. Można go używać do kradzieży kawałek drutu, a następnie między nimi nie było kontaktu. Teraz, gdy podłączony jest kabel, trzeba chronić go ponownie, ponieważ teraz nie ma warstwę ochronną. Można to zrobić za pomocą taśmy izolacyjnej, której chcesz zakasać stawu. Ta metoda jest najbardziej proste i niedrogie. Raz będzie zrobić wszystko, co powyżej, słuchawek musi zarobić ponownie.

Jak naprawić złamane wtyczkę słuchawek?

Dzięki takiej awarii, mamy do czynienia z małym problemem. Nie wymaga wymiany wtyczki, to znaczy kupić nowy. Związek może być przeprowadzone w taki sam sposób, jak przewód. Dopiero na skrzyżowaniu, pożądane jest, aby bezpiecznik przewód z wtyczką, która pozwoli mu, aby nie spaść w przyszłości. Gdy przewód i wtyczka będzie ogrzewany, których potrzebują, aby przewinąć taśmę do większej niezawodności.

Zdarza się, że łamie coś innego. Na przykład, jeśli zastanawiasz się, jak naprawić zestaw słuchawkowy z mikrofonem, to tutaj ważne jest, aby powiedzieć, że to nic wielkiego. W tym przypadku cały proces jest podobny do powyższego, wystarczy podłączyć większą liczbę przewodów. Jeśli masz do czynienia z podziałem innego rodzaju, to jest twój coś słuchawkowe spadł, trzeba wklej go za pomocą superglue, dobrze wciśnięty, po których mogą być stosowane dodatkowo.

Można dokonać logiczny wniosek, że ze wszystkich opisanych w naprawie słuchawki nie mają żadnych trudności. Jednakże, jeśli nie są pewni swoich umiejętności, zawsze możesz szukać pomocy od mistrzów, gwarantując jakość naprawy.