696 Shares 8569 views

Dzianiny tkaniny: jak urządzić dom własnymi rękami

Chciałbym, aby udekorować swój dom jako coś oryginalnego? Pomoc może przyjść szydełkowe serwetki. Tworzyć własne ręce jest bardzo prosta. Najważniejsze – aby nauczyć się kilku podstawowych elementów, a także znaleźć programy, które zadowolą i dopasowanie.

Robótki był w modzie wcześniej, kiedy trudno było uzyskać ładny gotowego produktu, jednak i teraz ręcznie wykonane ozdoby mogą zaimponować gościom, ponieważ są one absolutnie wyjątkowy! Serwetki, szydełka, system, który w obfitości w Internecie i można nawet wymyślił własną rękę, należy do dekoracji domu i dać mu komfort.

Specjalne szkolenie, aby dowiedzieć się, jak zrobić szydełkowe serwetki, nie jest wymagane. Oczywiście, lepiej jest uczyć się od doświadczonej osoby, która wie, jak dobrze zgrany, ale ta umiejętność może się nauczyć na własną rękę, a nie kosztują.

Pierwszą rzeczą do zrobienia – aby wybrać odpowiedni przędzy i haka. Powinny one być tej samej grubości, serwetki wątek jest lepiej wziąć nie zbyt grube i puszyste, ale silny. Dobrze nadaje przędzy bawełnianej typu „Iris”.

Po drugie, konieczne jest, aby zrobić – nauczyć się czytać schemat dziania.
Na początku może to wydawać się skomplikowane, ale naprawdę dołączone do każdego małego schematu dekodowania z wyjaśnieniem, jak robić na drutach kilka pierwszych rzędów. Ważna uwaga – zazwyczaj zaczyna drutach z centrum produktów i przechodzi w okrąg. Rozumiem zasady, na co sprawia schemat dziania może być odczyta każdy z nich.

Trzeci etap – Master podstawowe elementy: pętli powietrza, kolumny z SC bez szczytu, ciągnięcie i zamknięcia pętli. Nie bój się – trochę praktyki, a wszystkie te nazwy nie będzie już powodować oszołomienie – same ręce wykonać całą pracę.

Głównym elementem szydełka hak, pętli powietrza – pierwszą rzeczą, którą trzeba opanować, i że jest to niemożliwe, aby zapomnieć, nawet lata bez dotykania haka. Bez szwów praktycznie niemożliwe, aby rozpocząć dziewiarskich. Drugą najczęstszą element – kolumna. Słupki występują bez SC i SC ze jak zwykle, a podwójne i potrójne. Po określonej liczbie kolumn praktyce będzie gładkie i dokładne. więcej
polustolbiki istnieją inne rzadziej używane przedmioty. Dlatego należy zapoznać się kurs dla początkujących, naturalny, hak w dłoni, a po raz pierwszy wziąć mały i prosty obwód,
aby uzyskać rękę. Wszystko musi udać!

Najczęstszym są okrągłe, ale można znaleźć na plac i inne nietypowe formy dzianiny. Ich szprychy mogą być również powiązane, ale systemy do szprych jest bardzo trudne do znalezienia ze względu na ich niepopularności. Dlatego też, nawet tych, którzy nigdy nie musieli podnieść hak najprawdopodobniej trzeba go poznać.

Szydełka – bardzo medytacyjny i przyspieszony proces, który pozwala myśleć o relaksujący. Określenie „boczny” produktu w tym samym czasie – cienka dzianiny o różnych kształtach i modyfikacji. Oprócz światła, może być używany i kolorowych nici, to tylko dać produktów oryginalność!

Dzianiny tkaniny, wydawało się, że zniknął, a niektóre mogą wydawać się anachroniczny, ale nie porzucić taką oryginalną biżuterię, ponieważ duża część ich wartość polega na tym, że zrobili własnymi rękami.