597 Shares 9199 views

Aktor Filip Vasiliev: biografia, życie osobiste i kariera filmowa

Aktor Filip Vasiliev nie może pochwalić się bogatą historią. I ponieważ większość czasu spędza na występach teatralnych. Czy chciałbyś zobaczyć jego biografię? Czy jesteś zainteresowany osobistym życiem artysty? Następnie proponujemy przeczytać ten artykuł.

Aktor Filip Vasiliev: biografia (krótko)

Urodził się w 1978 (15 września) w Moskwie. Jego rodzice nie potrzebują specjalnej reprezentacji. Przecież to ludzie artyści Federacji Rosyjskiej – Anatolij i Tatyana Wasiliew. Został wskrzeszony przez ojca, George'a Martirosyana. Philip ma pół siostrę (przez mamę) siostrę Lisę. W dzieciństwie nasz bohater lubił muzykę i sport.

Pierwsze szkolnictwo wyższe, które otrzymał Philip, było legalne. Ale nie chciał pracować w specjalności. Wasiliew F. zdecydował się pójść śladami znanych rodziców. Bez żadnego patronatu wszedł do VGIK. To nie wszystko. W 2012 roku Philip Anatolyevich ukończył RATI-GITIS, gdzie jego nauczycielem i mentorem był T. Akhramova. Teraz gra w przedsiębiorstwach.

Filmy i programy telewizyjne z nim

Po raz pierwszy na ekranie aktor Philip Vasiliev pojawił się w 2006 roku. Miał niewielką rolę (lekarz odpowiedzialny) w serii przestępstw detektywistycznych "Iwanow Poduszkin". Panowie śledztwa.

W 2008 r. Ukazało się drugie zdjęcie z jego udziałem. Chodzi o dramat kryminalny "Witch Doctor", gdzie grał Hansa.

W latach 2010-2013 filmografia aktorki została uzupełniona pięcioma taśmami. Wśród nich jest historyczna seria "W lasach i górach" (Alcides), detektyw "Kobiety na skraju" (Arkady Nikitkov) i dramat "Sprawa honoru" (Gosha).

W 2015 roku odbyła się premiera 8-szeregowego melodramatu "Tajemnica Idola". F. Wasiliew z powodzeniem reinkarnował jako jubilera. Jego koledzy na planie to Vladimir Sterzhakov, A. Lazarev (junior), Chmielnickaja Alena i inne gwiazdy kina narodowego. W tym projekcie był zaangażowany i matka naszego bohatera, niepowtarzalna Tatiana Vasilieva.

Wielu widzów Philip pamięta rolę Gorokowa ("Petty") w zbrodnianym melodramacie "Provocateur" (2016). W sumie zastrzelono 20 serii.

Philip Vasiliev: życie osobiste

W 2007 roku poznał uroczą dziewczynę, w której zakochał się od pierwszego wejrzenia. Jego wybranym był Anastasia Begunova. Wspólnie uczestniczyli w sztuce "Bella Chao". Philippe długo i uparcie opiekował się młodą aktorką. Po pewnym czasie Nastya odpowiedziała mu w duchu.

W 2008 r. Para zawarła małżeństwo prawne. W tym czasie Anastasia Begunova była w "ciekawym" miejscu. Prawie tuż po ślubie aktorka urodziła syna pierworodnego Vanechkę. Po 2 latach w rodzinie było kolejne uzupełnienie. Narodził się ich drugi syn, imieniem Grisha.

Nastya nie była na urlopie macierzyńskim długo. Opuszczając dzieci ojca, kontynuowała karierę w dwóch dziedzinach – teatrze i kinie.

Skandal

Jesienią 2015 roku na korytarzach zaczęliśmy dyskutować o niezrozumiałych relacjach między Philipem Wasiliewem i Nastya Begunova. Nasz bohater planował otrzymać zawód reżysera filmowego na Uniwersytecie w Poczdamie. Jednakże jej mąż nie chciał stracić pracy w teatrze. Vakhtangov. Wasiliew musiał przez rok odkładać naukę, a potem całkowicie zrezygnować z tego pomysłu.

Pewnego dnia aktorka poszła do Niemiec wraz z dwoma synami. Wcześniej wycofała się z konta bankowego 350 tysięcy euro, odroczonego na zakup nieruchomości. Anastasia przestała odpowiadać na telefon. Opowiadając o tym wszystkim, Tatiana Vasilieva zorganizowała wielki skandal. Ale nawet dobre połączenia nie pomogły w odzyskaniu uciekinierów i pieniędzy, które przyznała. Aktor Filip Vasiliev nie byłby tolerować takiego stosunku wobec siebie i swojej słynnej matki. Robił wszystko, aby szybko rozstać się z żoną.

Kilka miesięcy temu nadano program "Niech mówią", gdzie A. Begunova opowiadała historię o swoim związku z synem T. Wasilieva. Według aktorki Philip nigdy nie był niezależnym i odpowiedzialnym człowiekiem. Wszystkie problemy rozwiązały słynną matkę.

Nowa rodzina

Aktor Filip Vasiliev jest przedstawicielem kategorii ludzi, którzy nie tolerują samotności. Potrzebuje bliskiej, troskliwej, pięknej i ekonomicznej kobiety.

W październiku 2016 r. Rosyjskie media donosiły, że syn Tatiana Wasilieva udał się do urzędu stanu cywilnego z nowym kochankiem – 26-letnią Maria Bolonkina. Jest również aktorką.

Na zdjęciach zrobionych na ceremonii ślubnej jasne jest, że oblubienica jest w "ciekawym" miejscu. I rzeczywiście Masha miała imponujący czas (9 miesiąc ciąży).

Na początku listopada żona dała Filipowi córkę. Dziewczyna otrzymała w naszym kraju piękne i rzadkie imię – Mirra.

Jeśli chodzi o Anastazję Begunovę, ma rację w życiu osobistym. W Niemczech spotkała przyzwoitego człowieka, z którego urodziła trzeciego syna.