130 Shares 1146 views

Postacie urodzone 10 marca

10 marca Słońce jest w znaku Ryby, a urodzeni w tym dniu nazywają się Rybami. Symbolem znaku są dwie małe ryby pływające w różnych kierunkach. Taki jest charakter tych ludzi: w nich jasne i ciemne, noc i dzień, żyją w niezrozumiały sposób. Przedstawiciele tego znaku czasami stanowią skrajności: niektórzy święci, inni przestępcy. Na przykład 10 marca to urodziny znanego na całym świecie założyciela islamskiego terroryzmu Osamy bin Ladena. Według większości ludzi jest ucieleśnieniem zła. Ale inny przedstawiciel tego znaku, urodzony w tym dniu – car rosyjski Aleksander III, który powiedział słynne powiedzenie: "Każdy, kto ma serce, nie może pragnąć wojny, a każdy władca, któremu Bóg powierza lud musi podjąć wszelkie działania, aby uniknąć okropności Wojna ". Kontrast jest oczywisty.

Kariera urodzona 10 marca

Profesjonalny rozwój i realizacja Ryb reguluje Jowisz – astrologowie nazywają to "wielkim dobroczyńcą". Jowisz jest planetą wzrostu i ekspansji, dobrobytu i szczęścia, wzrostu i zysku. Jednocześnie Jowisz jest planetą duchową, co oznacza, że bogactwo przychodzi do Ryb, kiedy się znajdują.

Największy sukces w karierze osiągnięty jest przez tych przedstawicieli znaku, którzy zachowują hojność i mogą być wdzięczni, szanując duchowych nauczycieli i rodziców. Do takich ryb Jowisz sprzyja i otwiera przed nimi wszystkie drzwi. Często przedstawiciele tego znaku są znani i znani, wśród nich jest wielu aktorów kina i teatru, w tym narodzonych 10 marca: znaku zodiaku Ryby, na przykład Vladimir Gostyukhin i Sharon Stone.

Jowisz nie tylko kontroluje karierę, ale także osobowość marzeń marca, więc Ryby nie myślą sobie bez aktywności. Są ciche i flegmatyczne, są rozsądnymi i obowiązkowymi pracownikami, przestrzegając terminów i przywództwa. Takie cechy czynią je niezastąpionymi na swoim miejscu, a władze na nich modlą się dosłownie.

Finanse Ryby

Dochody pochodzące od Ryb zwykle pochodzą od współmałżonka lub partnera handlowego. Pieniądze są łatwo zarobione i łatwo wydatkowane. Mężące Ryby mogą zarobić całe zarobki, aby pomóc bezdomnym lub poświęcić schronienie dla zwierząt. Jednak bieda nie jest zagrożona przez Ryby: niemal całe ich życie towarzyszy, jeśli nie luksus, przez dobrobyt i komfort. Zwykle nie działają zarobkowo, ale służą światu i przynoszą inne korzyści.

Miłość i małżeństwo z urodzonych 10 marca

Znak zodiaku Ryby nie może być bez relacji miłosnych kontrolowanych przez Księżyc – zmienna i emocjonalna nocna królowa. Ryby są miłe, wrażliwe i tajemnicze. Mają tendencję do kochania całego świata, ich miłość jest cieniem opieki matki i opieki. Ale to nie znaczy, że są infantile: Ryby mogą być bardzo seksowne i atrakcyjne, gdy są zakochane, pozostając nieśmiały i nieśmiały. Takie urocze koktajle czynią je popularnymi z drugą płcią i do bardzo starych lat.

Ryby są bardzo lojalni wobec wybranego przez nich: dla nich to sprawa honoru i sumienia. W tym samym czasie istnieje wiele dziewczyn o łatwym zachowaniu wśród kobiet tego znaku, a wśród mężczyzn – gigolosów i wieszaków. W ten sposób dwoistość Ryb wyraża się: niektórzy polecają do siódmego nieba, podczas gdy inni dążą do zejścia na sam dół głęboki wąwóz.

Jeśli Ryby postanowiły wziąć ślub, to Merkure jest włączone do gry – planety inteligencji i racjonalności, która kontroluje dom rodziny. Dlatego Pisces często poślubia i poślubia kalkulację. Jednak obliczenia często zamieniają się w głębokie i wzajemnie uczciwe uczucia. Rozwody z Ryb są rzadkie, ale jeśli nadal muszą wspinać się na tej Kalwarii, wtedy cierpią głęboko i winą tylko siebie samego. Jednak przez długi czas nie pozostają samotni – zawsze będą ludzie gotowi związać uroczą i zmysłową Rybę więzi z Hymen.

Zdrowie Ryby

Pomimo zewnętrznej delikatności i bladości, zdrowie Rybca nie zawodzi. Żyją zgodnie z zasadą: "Ty cicho idziesz – będziesz kontynuować" i oszczędniej wydawać swoją energię. Stan zdrowia może przynieść je tylko w przypadku przeciążenia, moralnego lub fizycznego. Ryby są twarde i cierpliwe, nie mogą zwracać uwagi na chroniczny ból przez długi czas, a potem nagle upadają.

Aby zawsze zachować żywotność i spokój, Ryby muszą przestrzegać reżimu dnia, prowadzić mierzony sposób życia. Powinieneś ograniczać się do jedzenia, ponieważ są one podatne na tłuszcz i wszystkie dolegliwości – ciśnienie, problemy z sercem i obrzęki.

Ryby są jak anioł stróżujący. Kiedy słuchają ich intuicji, mogą otrzymać niezbędne informacje na temat ich zdrowia i traktować siebie. Ogólnie rzecz biorąc, kiedy Ryby są szczęśliwe i spokojne dla swoich bliskich, czują się świetnie.

10 marca – kalendarz Druidów

Oczywiście, dwa Ryby nie mogą być dokładnie takie same – istnieje wiele innych typów znaków. Jednym z nich jest horoskop Druidów, gdzie ludzki charakter jest porównywany do jednego z drzew.

Jeden z okresów kończy się 10 marca. Zdjęcie patrona świętego dnia – wierzby – przedstawiono poniżej.

Na pierwszy rzut oka ci ludzie, podobnie jak ich totem, są delikatni i bezbronni, ale to tylko wygląd: w rzeczywistości Willows potrafi stać dla siebie i organizować swoje życie w sposób najbardziej godny.

Wierzby są artystyczne, wrażliwe i romantyczne, wiedzą, jak osiągnąć zamierzony wynik, a dla nich wszystkie są dobre. Kochają życie i swoje przyjemności, nie będą musieli przegapić okazji do zdobycia własnego. Urocze i tajemnicze, są bardzo podobne do opisu astrologicznego Ryby.

Kwiatowy horoskop 10 marca

Innym interesującym spojrzeniem na urodzonych w tym dniu jest horoskop kwiatowy. Po południu mak jest jasnym, widocznym kwiatem, którego owoce są jadalne i smaczne.

Taki są ludzie tego znaku: twórczy, jasny, popularny. Zachwyca i zachwyca, ale konsekwencje mogą być nieprzewidywalne, ponieważ mak jest kwiatem snu, trwa i otacza, pozbawiając woli. Więc Ryby – ciągną się w jacuzzi, na głębokość, uspokajają i eutanizują.

Typologie są dużo, ale ci, którzy chcą nauczyć się o sobie samych, lepiej skontaktuj się z profesjonalnym astrologiem, aby utworzyć osobistą kartkę urodzenia.