841 Shares 902 views

Aleksey Ilin – aktor z serialu "Simple Truth". Biografia życie osobiste, zdjęcia

Aleksey Ilin – aktor, który zaprzecza istnieniu znanego porzekadła o dzieciach geniuszy. Ten człowiek należący do słynnej dynastii artystycznego, które nie przeszkodziło mu zbudować niezależną karierę. Większość widzów zapamięta go jako uroczy Leschi Burundukova projektu telewizyjnego „Simple Truth”, zdobył dużą publiczność w późnych latach '90. Co możesz nam powiedzieć o nim poza tym?

Aktor Aleksey Ilin: biografia gwiazdy. rodzina

Future wiewiórki Alex urodził się w Moskwie, był radosnym wydarzeniem we wrześniu 1980 r. Aleksey Ilin – aktor, którego los został przypieczętowany narodziny twórczego rodziny. Jego ojciec, Aleksander Adol'fovich – gwiazda nazwa Majakowski Teatr, znany również przez rosyjskiego malarstwa „zamieszki”, „Ostrygi z Lausanne”. Matka – w przeszłości jako udanej aktorka który później został asystentem w „Mosfilm”.

Aleksey Ilin – aktorem, który ma wiele znanych krewnych. Na przykład, jego dziadek Adolf odegrał kluczową rolę w znanym pasem „Eugene i ZHenechka Katjusha”. Zagrała w filmie i babki Alexey – Nellie. Młodszy brat Aleksandra – słynny Lobanov z „stażystów”, wieczny obiekt zastraszanie dr Bykov. Starszy brat Eliasz jest także aktorem, ale jest lepiej znany jako członek grupy muzycznej „plan University”. Wujek Władimir Iljin i nie wymaga wprowadzenia, najbardziej popularnych filmów z jego udziałem: „rosyjski zamieszki”, „Gambit turecki”, „Wypadek – córka ment”.

Dzieciństwo i młodość

Jeśli opierać się na wspomnienia „Leschi Burundukova”, jako dziecko był problem dziecko. Alexei wiedzy nie wyciągnął, woli bawić się z przyjaciółmi w swoim dzienniku ciągle pojawiła dwa i trzy. Ponadto, chłopiec jest w ciągłym konflikcie z nauczycielami i oderwał lekcje, za który bardzo lubił kolegów.

Aleksey Ilin – aktor zakochał się w teatrze w pierwszych latach życia. Był ledwie sześć lat, gdy dziadek Adolfa oferowane wnuka zagrać małą rolę w produkcji „Lizard”. Debiut młodego talentu, która odbyła się w Teatrze Majakowskiego, który był członkiem trupy, a jego ojciec. Od zwykłej szkole młody człowiek rozstał się po dziewiątej klasie, chodzić do teatru, gdzie nagle zaczął studiować ciężko.

Pierwsze sukcesy

„Niewiele rzeczy w życiu” – pierwszy z serii, który wystąpił aktor Aleksey Ilin. Biografia gwiazdek wskazuje, że był tylko 15, kiedy otrzymał propozycję gry w kilku odcinkach projektu telewizyjnego o problemach zwykłego rodziny Moskwie. „Bastard na kilku serii” – tak później opisał „Lesch Chipmunks” swoją pierwszą rolę.

Do czasu ukończenia studiów, Alex nie miał wątpliwości, że z tego, co zawód chce połączyć swoje życie. Wybór padł na aktora początkujących Szkoły Shchukin. Wiadomym jest, że Ilyin porzuciła ideę wprowadzania „Sliver” tylko dlatego, że pracował nauczyciela z babcią. Młody człowiek nie chce być obwiniany za to, że on lubi więzi rodzinnych.

główną rolę

Już jako student Szkoły Shchukin, stał Aleksey Ilin sławna. Aktor, którego zdjęcia można zobaczyć w tym artykule, została zaproszona do projektu telewizyjnego „Simple Truth”, który stał się przepustką do życia dla wielu młodych talentów. Ta seria opowiada o życiu zwykłej szkole, pierwszej miłości, konflikty z rodzicami, nauczycielami i kolegami z klasy.

Alex w „prostych prawd” zrealizowany obraz jednego z głównych bohaterów – uroczej Heartthrob Leschi Burundukova. Z bohaterem młodego aktora Rodney braku zainteresowania nauki. Nie trzeba dodawać, że kilka lat Ilyin zamienił się idolem dla tysięcy nastolatek, oczarowany jego charakter? Co ciekawe, w „prostej prawdy” wystąpił aktor i młodszy brat Aleksander, ale jego rola pozostaje praktycznie niezauważona przez publiczność.

new century

Staje absolwent Szkoły Shchukin, Ilyin wystąpił w dwóch popularnych serialu – „Trzy przeciwko wszystkim” i „FM i chłopaków.” Co ciekawe, jego postać w „Trzech na wszystkich” serii jest bardzo różni się od postaci granej przez Alex „Simple Truth”. On ucieleśnia pozytywnego wizerunku Mateusza, bynajmniej gotowy do walki o triumf sprawiedliwości.

Przerwa w karierze aktora trwało kilka lat, tym razem dano do służby w armii rosyjskiej Theatre. Następnie grał małą rolę w filmie „Noworocznym anulowany”, „Freelance miejsc pracy.” Udany był 2004 dla młodego człowieka w roku, kiedy został zaproszony do projektu telewizyjnego „Carmelita”. W tej serii również zagrała Aleksey Ilin – aktor jest życie osobiste i biografia jest omówione w tym artykule. On wykonany żywy obraz bohatera-kochanka Maxim, kradnie serca cygańskiej Princess. Warto również wspomnieć, jest obraz „Conquest”, w którym zagrał Wasia Sofronova. Fabuła obraca się wokół walki organów ścigania z grupy przestępczej działającej na terenie Mołdawii.

W 2016 roku przyszedł serii „biednych ludzi”, w której Alex zdobył rolę pisarza Daniel Basov.

Życie za kulisami

Oczywiście, wentylator gwiazd zastanawiasz się, czy ktoś w romantyczny związek Aleksey Ilin. Aktor, którego życie osobiste i teraz trzyma publiczność, nie żonaty. Na pytanie, czy stała dziewczyna „Lesch wiewiórki” odmawia odpowiedzi.