349 Shares 2122 views

Lista bukmacherów. Najlepsze bukmacherów

Zakłady na wydarzenia sportowe – to najszybszy sposób na zarobienie gotówki. W Rosji, bukmacherską rozprzestrzenił się od początku 2000 roku. Hazardu i ryzyka carry prognozowanie dla graczy, więc lista bukmacherów, którzy mają zezwolenie na prowadzenie działalności w Rosji, mniej niż liczba morskiej BC.

przywódcy

Zaufanie graczy? Po pierwsze, firma oferuje korzystne ceny. Nikt nie chciał ryzykować oddanie all-in za phantom 10% banku. Po drugie, bukmacher z dobrą reputacją. opinie klientów opiera się przede wszystkim na zdolności do szybkiego wycofania wygranych: w karcie bankowej, QIWI-portmonetka „Yandex” lub telefon. Opóźnienia, nieuzasadnionych odmów zniechęcić zainteresowanie hazardem i siły klientów do skorzystania z usług konkurencji.

Lista zakładów biura, popularne wśród graczy:

 1. "Fonbet".
 2. "Leonbet".
 3. William Hill.
 4. Winline.
 5. „Liga Zakłady”.
 6. 888.ru.
 7. "1hbet".
 8. „Ulubione”.

Offshore i TSUPIS

Legalizacja zakładami sklepy w Rosji doprowadziła do powstania nowej struktury organizacyjnej – Transfery konto Centrum interaktywne kursy. TSUPIS nadzoruje działalność BC prawnej ochrony interesów graczy w przypadku upadłości bukmachera. Przed podjęciem bukmacherów TSUPIS musiał zapłacić 30 mln rubli jako depozyt, potwierdzający spełnienie zobowiązań w przypadku zapaści finansowej.

Lista bukmacherów, którzy przystąpili do TSUPIS:

 1. 888.ru.
 2. "1hStavka".
 3. Winline.
 4. „Liga Zakłady”.

Offshore bukmacherzy działają pod Curacao licencji. Nie są one regulowane TsUPISom nie śledzone Internal Revenue Service i nie gwarantują graczom w przypadku bankructwa lub łamania umowy. Klienci dokonać wyboru: aby zaoszczędzić 13% wygranej ze spółki offshore, ryzyko utraty wszystkiego w przypadku likwidacji lub przez administrację oszustwa lub zarejestrować, zapłacić podatki i być w 100% pewien, że do zwrotu środków, nawet jeśli bankructwa bukmachera.

Recenzje popularnych biur

Gracze wybierają bukmacher, w oparciu o doświadczenia z przyjaciółmi, opinie klientów i osobistych preferencji. Lista bukmacherów z liczbą graczy, ponad 50 tysięcy osób dziennie:

 • "1hbet".
 • "Fonbet".
 • "Leonbet".
 • William Hill.
 • „Liga Zakłady”.

Duże bukmacherzy nie zawsze oferują najwyższe stawki, ale zaufać zawodnikom, dla których najważniejsze – szybko i bez problemów powrotu zainwestowanych środków.

Które bukmacherzy są wątpliwe?

„1hbet” – bukmacher z 10-letnim doświadczeniem. Szeroka gama imprez sportowych, wysokie kursy na wynikach przyciągnęła uwagę graczy. Wady – usługi powolny wsparcia operacji, z wycofaniem problemu funduszy. Ostatni – powód pozostawiając graczy z serwisu. Klienci wolą, aby móc szybko wypłacić pieniądze z konta, a nie czekać, aż 5-7 dni aż zeskanowane dokumenty (identyfikacji) są obsługiwane przez specjalistów.

„Ulubione” – bukmacher z ziem ukraińskich. popularność spółki osiągnął w roku 2000, gdy bukmacher jest jednym z czołowych punktów na stopy odbiorczych. Obecnie większość biur firmy są nadal koncentruje się na Ukrainie. Rosyjscy gracze wolą nie inwestować dużych sum w „Ulubione” – opinie w internecie sugerują podawanie wielokrotnego naruszenia harmonogramu do wycofania środków z rachunków graczy i ignorowanie skarg klientów.

„Shansbet” – biuro ledwie graczy wraca do wygrania ponad $ 1000 rubli. Dodanie do konta, użytkownicy mają do czynienia z problemem obojętności wsparcia technicznego i oszustwa ze strony miejsca podania. Wypłaty potrwać do trzech miesięcy, aby zostać zawieszone bez wyjaśnienia.

Lista bukmacherów, oszukiwanie klientów, stale aktualizowana, więc gracze muszą starannie wybrać miejsce do lokowania środków.