512 Shares 1206 views

Co jest obserwacja w szpitalu? Różnica obserwacji z kwarantanny

Gdy kobieta idzie do pracy, ona została wysłana do specjalistycznej placówki medycznej. Tylko kiedy ona zakwalifikowana pomoc będzie udzielana. Maternity Hospital często nie jeden, ale kilka urzędów, w których kobiety są umieszczane. W każdym z nich znajduje się sala do odbioru dzieci i oddziałów, w których znajdują się świeżo upieczony mamę. W tym artykule dowiesz się, że tej obserwacji w szpitalach. Dowiedzieć się, kto dostaje tam, i co to oznacza.

Warto również wspomnieć, jaka jest różnica obserwacji z kwarantanny. Po tym wszystkim, koncepcja ta jest związana przez wiele nazwą działu.

Co jest obserwacja w szpitalu?

Ten specjalny odcinek, w którym mieści się kobieta z jakichkolwiek nieprawidłowości. Warto zauważyć, że może być jak już rodziły do płci pięknej, a także tych, którzy są po prostu przygotowuje się do zostania matką.

Obserwacja w szpitalu jest dość powszechny pokój, ale zasady pobytu w nim bardziej rygorystyczne. Nie może poruszać się po korytarzach i doprowadzić do odwiedzających dom. Wszystkie transmisje są ściśle kontrolowane przez zakazanych przedmiotów. Ponadto obserwacji w szpitalu jest jednym z najczystszych miejsc. Sprzątanie pomieszczeń i komór odbywa się regularnie (trzy razy dziennie). W tym przypadku zawsze dezynfekcji rozwiązań.

Zasady działu obserwacyjne dla pacjentów

Jeśli masz dostać się do tego miejsca, trzeba najpierw dowiedzieć się, co obserwacja w szpitalu, jak powinien się zachowywać. Pierwszym i bardzo ważnym zasada miejscu jest zakaz ich własnych rzeczy. Nie wolno używać pościel domu. Zabronione jest również do swaddle dziecko i sukienka we własnych ubraniach. Nowe matki otrzymują specjalne koszule i szaty, które są dokładnie zdezynfekować. Dla danego zestawu pieluch w nocy. Pościel może ulec zmianie co kilka dni. Wyjątkiem są przypadki, w których te rzeczy zostały zabrudzone.

W obserwacyjnym działu nie wolno używać ich naczynia i jedzenie. Wszystko to zapewnia placówce medycznej. Po każdej płytki posiłków i łyżki sterylizacji. Jeśli nowo rozwiniętego mama nie mleko z piersi, aby karmić dziecko tylko mieszankę, która daje pracownikom. Zatem zabronione i smoczek butelki. Jedzenia dziecko pochodzi od jałowej strzykawki.

Oddzielenie obserwacji – jest to miejsce, gdzie nie będzie mógł opuścić pokój bez specjalnych potrzebach. Dział oferuje pokoje jedno- i dwuosobowe, w którym znajduje się toaleta i umywalka. Oto przyszłość i świeżo upieczony mama nie idzie nawet do procedury. Wszystko kontrola i analiza próbek odbywa się bezpośrednio w domu.

Zachowanie lekarzy obserwacji?

Obserwacja – specjalnie zorganizowany nadzór medyczny. Wtedy zegar monitorowania stanu zdrowia dzieci i ich matek. W niektórych przypadkach, dziecko nie może być w tym samym pokoju z kobietą w pracy i jest ona określana w specjalnie wyposażonej sali.

Zmiany fartuchy dla lekarzy w tej branży pojawia się co cztery godziny. Jeśli pracownicy opuszczają mury obserwacji, a potem musi przebrać i zmienić buty. Po powrocie do pracy lekarza stawia dezynfekowane kapcie i szlafrok z maską.

Wszystkie narzędzia w tym miejscu sterylne i jednorazowe. Jeśli w normalny oddział położniczy po prostu wyleczyć, wtedy nie może korzystać z tego samego noża lub wziernik dwukrotnie.

Co kobiety z obserwacji wzrokowej w spadku?

Tak więc okazało się, że tej obserwacji w szpitalach. Jak się okazało, to nie jest tak przerażające. Kto może się tu dostać?

Obserwacyjnych przegroda umieszczona kobiety, które chorób zakaźnych (wirus grypy, SARS, ospę wietrzną i inne). Również tutaj można dostać grzybiczych i bakteryjnych chorób (pleśniawki, zapalenie migdałków, zapalenie ucha środkowego, i tak dalej). Jeżeli pacjent nie posiada żadnych testów, a dostawa już się rozpoczęła, a następnie jest on umieszczony w polu obserwacji.

Przedwczesny poród, które wymagają dodatkowego wyposażenia dla dziecka, również odbywać się w ścianach biura. W tym przypadku, kobieta często stosowany jednoosobowych. Na podstawie dwóch osób u kobiet w ciąży nie powinny być różne choroby, mogą zarazić się od siebie.

Czym różni się od kwarantanny obserwacji?

Jak wiesz, kobiety są umieszczane na tej sali, którzy mają pewne choroby. Wiele matek boją się, że wtedy będą musieli ponieść z przyszłych matek, które nie zostały zarejestrowane lub nie mają stałego miejsca pobytu. Należy natychmiast uspokoić i powiedzieć, że te kobiety są wysyłane do specjalnych szpitalach.

Kwarantanna jest komora, która zawiera pojedynczy kobieta z patologii. Tak więc, na przykład, mogą być zamknięte pomieszczenie dla kobiet z objawami ospy wietrznej i różyczki. Jeśli choroba jest niebezpieczne i jest przenoszony drogą powietrzną lub kropelek, to możemy mówić o kwarantannie. Dział obserwacji znajduje się specjalne pomieszczenie zwane „pudła”. Został on następnie umieszcza kobiet podejrzanych o takiej patologii.

Nie myśl, że jeśli jesteś w oddziale obserwacyjnym, to na pewno coś zaraźliwy. Ze względu na przyleganie i opieki będzie w stanie chronić siebie i swoje okruszki z ewentualnej infekcji.

Zwolniony z obserwacji, jak tylko poczujesz się lepiej. To nie jest kwarantanna. Stamtąd, możesz zostawić tylko wtedy, gdy przestanie być zagrożeniem dla zdrowia publicznego i ich dziecka.

zamiast wniosku

Co jest obserwacja? Określenie koncepcji opisanej powyżej. Czy zorientowali się, jakie zasady działu w szpitalach, i którzy znajdują się tutaj. Jeśli trzeba dostać się z obserwacji wzrokowej, nie jest wiele warte zdenerwowany. Po tym wszystkim, zawsze przestrzegać kwalifikacje dla Ciebie i Twojego dziecka. Jeśli to konieczne, pomoc w nagłych wypadkach będzie zapewniony.

Niech wasze pokolenia przejdzie łatwo, szybko i bez żadnych komplikacji. Zdrowie dla Ciebie i Twojego dziecka!