486 Shares 6457 views

Wykonujemy piękne zdjęcia w Photoshopie

Żyjemy w czasach kryzysu: z jednej strony, aby stworzyć dziesiątki lub nawet setki unikalnych zdjęć może być ktoś na codzień, z drugiej – dzieł sztuki można nazwać bardzo niewielka część nagrana nawet przez profesjonalistów. Jednakże, w celu poprawy jakości obrazów i ich szczególny z racji nawet tylko wentylator. Wszystko, czego potrzebujemy – to fantazja i edycji. Jak zrobić piękne zdjęcie następnej ramki w Photoshopie?

Proste narzędzia do poprawy obrazów

Więc załóżmy, że jesteśmy zadowoleni z oryginalnym zdjęciu, ale nie przenosi cały nastrój: krajobraz jest zbyt blada, ekspresyjny portret mało. Z wszystkich nadmiarze, jeśli pomysł fotografa za pomocą „ramkę” narzędzia można „wyciąć” nie jest całkiem udany pod względem składu. Jeśli obraz został zabrany ze stoku lub nieprzydatne nam promień przed przycinanie używać Przekształcanie swobodne i obrócić obraz, a następnie wybierz żądany obszar i uzyskać pożądany wygląd. Nie zapominaj, że zdjęcia do przetworzenia w Photoshopie powinny być dobrej jakości i odpowiedniej wielkości.

Aby obraz stał się jaśniejszy i bardziej soczyste, zmienić parametry „Brightness-Contrast” i „Odcień i nasycenie” jest włączona ( „korekta”). Zmieniając parametry „balans kolorów” można przekształcić zdjęcie nierozpoznawalny. Oprócz zmian w trzech głównych grup kolorów w programie Photoshop, można edytować każdy kolor osobno. Podobny efekt można osiągnąć stosując filtry kolorowe zdjęcie. Z pomocą tych technik dość łatwo uzyskać piękne zdjęcia w Photoshopie, co pokazuje lasu krajobrazu, wzmacniając tym samym kolorze zielonym. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak szybko przetwarzać obrazy z pomocą tych narzędzi, należy ćwiczyć więcej i przeanalizować możliwość zmiany kolorów w Photoshopie.

Korygowanie zdjęć w programie Photoshop dla początkujących

Kolejna pozytywna zmiana w oryginalnych fotografiach – wykorzystanie kanałów. Metoda ta najlepiej nadaje się do leczenia krajobrazów. W dwóch powtórzeniach podstawa warstwy żądany kanał wybrać i zastosować odwrócenie. Potem połączyć dwie warstwy, z wykorzystaniem trybu nakładania. Stosując tę metodę korekcji, możliwe jest drastycznie przekształcić najbardziej prosty i banalny obraz. Jak widać, aby zrobić piękne zdjęcia w Photoshop jest łatwe. Teraz, jak prawidłowo obsługiwać portrety.

Udane obraz twarzy może być przekształcona w rzeczywistych obiektów sztuki. Wybór odpowiedniego tła i ostrożnie włożyć go w wybranym zdjęcie twarzy. Można dokonać krawędzi obrazu (ramię, szyję) z gładkiego przejścia. Aby to zrobić, musimy usunąć dowolną linię i ich rozmycia. Następnie należy wybrać odpowiedni pędzel, takich jak „sprayu” lub jakiś inny. Shuffle stresu za pomocą obrazu. W celu uzyskania pięknych zdjęć w programie Photoshop, trzeba będzie różne pędzle z wzorami i niezwykłych efektów. Na przykład w obszarze powierzchni może być w dalszym ciągu stosowane motywy kwiatowe. Jeśli chcesz dodać jakiś konkretny wpływ na ograniczonej powierzchni na zdjęciu, można użyć oddzielnej warstwy o żądanej tekstury lub obrazu. Wszystko jest możliwe: gwiaździste niebo w traw włosów lub łąkowych. Najważniejsze – w celu znalezienia odpowiedniego obrazu źródłowego dla tej niezwykłej terapii.