82 Shares 2661 views

List ornament – co to jest? Krótka historia

Najwyraźniej wielu z nas widział wschodnie wzory. W większości przypadków, nie są Europejczycy przywiązują żadnego znaczenia, nawet jeśli obraz lub haft spotyka się ornament. Wielu z nas nawet nie wie, co tajne znaczenie może być wykonane w takich rysunków i napisów.

List wzór: historia występowania

Mówiąc o ornament w formie listów powinna zająć się tematem jego wygląd. Zasada? dosłowne przejawem ornamentem i typografii początkowo koncentruje się na krajach wschodnich. W kulturze słowiańskiej jest niezwykle rzadkie określonych porach podboju Rosji.

Jeśli spojrzeć, sama sztuka z użyciem liter i symboli we wzór znany od dawna. I należy bardziej do krajów muzułmańskich, gdzie w rzeczywistości urodził.

Warto zauważyć, że w tym przypadku czcionka ma taką strukturę, że litery mogą być łatwo powiązane, ze względu na obecność niektórych spiralami. Wygląda to bardzo interesujące. Ponadto wiele projektów tego typu mają niemal święte znaczenie i nosić starożytnej mądrości. Uwaga, bo nawet tabletki z Boskich przykazań danych Mojżeszowi zostały napisane w tej perspektywie.

Tajny znaczenie wzorców

Co do znaczenia tych danych, należy również stwierdzić, że wzór listu w tej samej starożytnych Indii odegrał dość istotną rolę. Bardzo często można spotkać wiele prac na tym samym sanskrytu nie jest napisane w formie tekstowej, jak iw formie przeplatających znaków typu multi-uzbrojony boga Śiwy.

Nawiasem mówiąc, każdy oddział tekst ma sens. Wartość ma wzór, który jest używany do pisania tę czy inną frazę.

Jak rozszyfrować ornament się

Rozszyfrowania listów ozdoby wieków zaangażowanych w najwybitniejszych umysłów społeczności naukowej. Niestety, niektóre z tekstu nie można rozszyfrować w ogóle, na przykład te związane z tajemniczym kraju Shambala, gdzie, według legendy, w rodzaju stanu medytacyjnego, który trwa już od tysięcy lat, nie są znani prorocy i mesjasze, takie jak Chrystus, Budda, etc. .d. Mimo, że jest uważany za fikcją w kategoriach współczesnej nauki praktycznej, prawda tam dokładnie tam.

Jeśli mówić o wschodniej piśmie, warto zauważyć, że większość tekstów i wzorów zaczerpniętych z prawej do lewej. Więc czasami podejść czerpiąc z europejskiego punktu widzenia trzeba przeciwnego. Ponadto w samych figur i ornamentów często stosowane są dość poważne szyfrów, że współczesna nauka nie jest jeszcze dostępny do zrozumienia, nawet przy użyciu najbardziej zaawansowanych systemów komputerowych i dekoderów. To tylko kwestia starożytnego mądry uwierzyć, ale całkowicie zapomnieć o ich technologii.

I nikt nie pomyślał, że nawet proste ornament w formie minionej klinowym sumeryjskiej cywilizacji może nam powiedzieć wiele więcej, że możemy wiedzieć? Niestety, rozszyfrowania tekstów starożytnych Sumerów nie poddawał się tak łatwo. Jest nadzieja, że pewnego dnia, wciąż wiemy tajemnice znaczenia tych symboli i ornamentami. Kto wie, może to będzie coś więcej niż my nawet próbować odgadnąć …