107 Shares 6686 views

Najbardziej skuteczne krople dla kotów w ogniu: opinie

Wielu właścicieli zwierząt domowych nie są nawet świadomi, że po przynoszą do domu małym kotkiem uroczy, będzie trochę czasu – i to osiągną wiek dojrzewania. Oznacza to, że faworytem jest gotowy do pielęgnacji potomstwa.

Proces ten towarzyszy niespokojnego zachowania zwierząt i daje wiele problemów z jego właścicieli. Dlatego powiemy dzisiaj jak pomóc kotu w tym okresie, aby wybrać, który spada dla kotów w ogniu.

Co to jest ruja u kotów?

Rui (ruja) oznacza, że kobiece ciało się zmieniło, to jest fizycznie gotowy do ciąży i narodzinach kociąt. Co się dzieje w tym czasie w swoim ciele? W pęcherzyków jajnikowych starsze koty to sygnał do rozpoczęcia godów. W tym czasie, zmiany hormonalne, stan fizyczny i psychiczny zwierzęcia.

Kot w tym czasie staje się zbyt przetargu lub, wręcz przeciwnie, agresywny, to sprawia macicy zaciąg płacze, jej chód zmienia się z genitalia pojawiać typowe (nie krwawy) absolutorium. Czas trwania rui może wynosić od trzech do czternastu dni, w odstępach dwóch do sześciu miesięcy.

Preparaty dla kotów, ich działanie

Oczywiście, właściciele, którzy nie planują wygląd kociąt, zastanawiając się, czy istnieją krople dla kotów w ciepło, w stanie pomóc swój ulubiony. Właściciele zwierząt muszą wiedzieć – całkowicie bezpieczne chemikalia od upału jeszcze nie istnieje.

leczenie hormonalne

W aptekach weterynaryjnych hormonu spada uspokoić kota w ogniu. Mogą one dać kota nie więcej niż dwa razy w roku. Fakt, że większość z tych funduszy na zwierzęciu spowodować poważne awarie, które powodują powstawanie nowotworów macicy i jajników. Jeśli chcesz otrzymywać w przyszłości potomstwo kota, hormony nie powinien być stosowany.

Weterynarze zalecają biorąc je tylko podczas pierwszego ciepła, a następnie sterylizacji powinny być przeprowadzone. Poniżej przedstawiamy Państwu krople hormonów dla kotów w okresie rui, opinie weterynarzy z których najbardziej pozytywne.

"Stop Sex"

Składnik aktywny preparatu jest octan megestrolu (w dawce 20 mg / ml). Substancje pomocnicze – benzoesan sodu (0,5 mg / ml) i rafinowany olej roślinny (do 1 ml).

Skuteczne krople dla kotów w okresie rui „Stop Sex” produkowany jest w butelkach szklanych lub plastikowych z zakrętką z tworzywa sztucznego i zakraplaczem korkowego. Fiolka jest zapakowany w karton.

Kiedy lekarze przepisujący lek?

"Stop Sex" – krople dla kotów. Podczas rui, zmniejszają aktywność seksualną zwierząt i dostosować swoje zachowanie.

Przeciwwskazania

Lek nie jest zalecany do stosowania w chorobach układu moczowo-płciowego, cukrzycy i różnych nowotworów. Nie należy stosować te krople dla kotów ciężarnych i karmiących.

Zastosowanie i dawkowanie

Który należy wstrząsnąć butelką. Podanie tym kropli dla kotów (na ciepło) i jest niezbędne do dwóch godzin przed podaniem. Z kroplomierzem, stosuje się środki do nasady języka zwierzęcia, albo na kawałku jej ulubionych smakołyków.

Dawka jest obliczana w zależności od typu, ciężar celu zwierząt i zastosowanie:

 1. Aby opóźnić rui – raz w tygodniu 4 krople. Przebieg lek nie powinien przekraczać 18 miesięcy.
 2. Aby przerwać ogień – gdy objawy rui (nie później niż w terminie trzech dni od jego początku) dają kota z dziewięciu kropli 5-7 razy funduszy w ciągu 24 godzin.

Krople „Stop Intymność” zgodne z pasz i dodatków, a także leki.

"Gestrenol"

Struktura tego hormonalne środki obejmują:

 • mepregenol propionate – 1,5 mg:
 • etinilestadiol – 0015 mg;
 • smakowo-zapachowe i substancje pomocnicze.

Lek jest żółty oleisty roztwór o słabym specyficzny zapach. Produkowane 1,5 ml probówki z tworzywa sztucznego, Dropper, które są pakowane w pudełka kartonowe.

Jest on przewidziany dla kotów w celu zmniejszenia aktywności seksualnej, korekta zmienia stan psychofizyczny podczas rui, a także chroni przed ciążą.

aplikacja

Lek podano zwierzętom stosując odpowiednią liczbę kropli na nosa, jamy ustnej lub do leczenia następujących obliczeń:

 • W celu przerwania rui (ciepło), gdy masa zwierząt do 5 kg – 4 krople.
 • Od 6-10 kg – 5-8 krople.

Kojące krople dla kotów (na ciepło)

Aby nie uszkodzić zwierzęcia, to jest możliwe, aby dać CAT łagodny środek uspokajający ziołowych preparatów dla zwierząt, „Bach krople”, „Kości Słoniowej Baiyun”, „Fospasim” i inne. Jednak opinie właścicieli, nie są one tak skuteczne, jak hormonalnych, a nie pomóc wszystkie koty.

środek ratunkowy ( «krople Bacha")

Producenci twierdzą, że to narzędzie pomoże swoje kochanie do radzenia sobie w każdej sytuacji awaryjnej, która może być nadana i rui. „Krople Bacha” – doskonałe narzędzie do radzenia sobie ze stresem. Usuwają lęki, niepokój, stres.

"Fospasim"

Jeszcze inny homeopatyczne krople dla kotów. Podczas rui, przechodząc zbyt szybko, właściciele są często obawiają się, że kot jest aktywnie poszukuje partnera, może wyskoczyć z okna lub z balkonu budynków mieszkalnych. W tym przypadku „Fospasim” będzie mieć korzystny wpływ.

Początkowo lek miało uspokoić nerwowe, pobudliwe zwierząt w oczekiwaniu na stres lub w okresach stresu. Na przykład, doświadczeni hodowcy zaczynają dać swoje zwierzęta na tydzień przed wystawą, na wystawie do kota zachowywał się spokojnie i nie martwić się.

„Kot Baiyun»

Lek jest dostępny w postaci tabletki lub kropel, pakuje się do fiolek na 10 lub 16 ml. Oznacza to, że można dać kota w wieku dziesięciu miesięcy. „Kot Baiyun» – jest sterylny wodny wyciąg z ziół. To nie ma konserwantów, więc jest całkowicie bezpieczny środek.

Tak, że podczas stosowania kropli nie ulega pogorszeniu, producent zaleca, aby utrzymać je w lodówce przez tydzień i użyć kroplomierza z nimi związane.

Kompozycja stosowana do wytwarzania ziół są biologicznie czynne dodatki i witaminy. Dzięki tej „kot” Baiyun to niezawodny środek uspokajający dla kotów. Osłabia to zwierzęta niepokój, uspokajające, rozkurczowe i przeciwbólowe. Krople pomogą swoje kochanie jak bezbolesne, jak to możliwe, aby dostosować się do nowych warunków, będzie to wzmocnienia organizmu.

Jak złagodzić stan kota bez narkotyków?

Pomimo wszystkich zalet tych leków, mogą zaszkodzić swój ulubiony. Jak jej pomóc, bez stosowania leków, a pozbyć domowników ciągłych krzyków kota?

Właściciele powinni mieć świadomość, że w tym okresie nie można krzyczeć na zwierzęciu, aby zamknąć go w zamkniętym pomieszczeniu, nie mówiąc beat. Spowoduje to, że uraz do swojego zwierzaka. Jeśli twoje plany nie obejmują kojarzenie kota, najlepszą opcją – sterylizacja. W tym przypadku można zapisać zwierzę z wielu poważnych zagrożeń: nowotwory narządów i gruczołów sutkowych, zapalenie układu moczowo-płciowego, cukrzyca, zapalenie nerek i innych groźnych chorób.

Istnieje kilka sposobów, które ułatwią rui bez sterylizacji i narkotyków:

 1. Wykąpać kota w ciepłej kąpieli. Przez kilka godzin będzie uspokoić zwierzę: będzie uważnie lizać ich futro, która jest nieznacznie zmniejszyć stres i napięcie.
 2. Karmić kota w tym czasie w małych porcjach. Będzie on ustanowić trawienie i znacznie poprawić kondycję zwierzęcia.
 3. Dbać i uczucia, nie ignorować kota. Pieścić głowę, ale nie dotykać plecy i pośladki, gdyż może to wywołać silniejszą aktywność seksualną.
 4. Engage kot jakiś przedmiot, nową zabawkę. To trochę ją odciągnąć. Spróbuj nie wolno spać w ciągu dnia Twój ulubiony. Aby śledzić to nie zawsze jest możliwe, ale kot będzie ciszej w nocy, jeśli jesteś zmęczony jej dzień.

Krople dla kotów w ogniu: opinie właścicieli

Wielu właścicieli kotów zdają sobie sprawę z sytuacji, gdy od nadmierne zachowania kompulsywne i głośne krzyki kotów domowych znaleźć miejsca, w dzień iw nocy. W tym przypadku zastosowanie wtrysku, tabletki i krople do uspokojenia kota w ogniu, często bez myślenia o swoich niebezpieczeństw.

Niestety, powikłania ze stosowania leków hormonalnych może pojawić się bardzo szybko, a potem właściciele mają do czynienia z nimi. Dlatego wielu uważa, że lepiej jest wysterylizować kota, jeśli nie planujemy uzyskanie z jej potomstwa.