441 Shares 4574 views

Cynamon i miód – dobro czy zło. Korzystanie z miodem i cynamonem

Cynamon – przyprawa, która jest wykonana z kory drzewa cynamonowego przez suszenie. Ojczyzna cynamon – Sri Lanka. Kompozycja błonnika pokarmowego obejmują cynamon, taniny i żywicy. Wartość cynamonem – duża zawartość wapnia. Specjalny zapach cynamonu olejków eterycznych dać.

Większość kobiet stosowany należy traktować wyłącznie jako przyprawa cynamonem, przypraw się smak wypieku, ocieplenie grzane wino.

Miód, często używamy zarówno rozpoznany lekarstwo na przeziębienia, dodając go do mleka lub po prostu jeść łyżeczkę herbaty. Szczególnie wyrafinowany może wiedzieć, że cynamon i miód może być stosowany jako część maski do włosów i twarzy. Jednakże, cynamonowy (jak miód) oraz stosować do zwalczania chorób wirusowych. Ale w rzeczywistości, korzystanie z miodem i cynamonem nie ogranicza się do wyżej wymienionych.

Zimna walka!

Tak, cynamon i miód. Stosowanie tych produktów jest przeciwutleniaczem i właściwości przeciwbakteryjne one w pełni posiadać. Nie jest nieuzasadnione, otrzymując receptury kompozycji terapeutycznej do leczenia ostrych infekcji układu oddechowego i przeziębienia. Musimy wziąć ćwierć łyżeczki cynamonu i ten sam miód. Stosowanie leku trzy razy dziennie, można pozbyć się przeziębienia.

Przydatne właściwości cynamonu

Teraz wiesz, jeden bardziej skuteczne lekarstwo na przeziębienia. Ale to na pewno jest dobry cynamon? Skład, zastosowanie i właściwości, zastosowanie, przeciwwskazania – trzeba wiedzieć wszystkiego, aby korzystać cynamon poprawnie, minimalizując ryzyko.

Jednocześnie cynamonu – korzyści i szkody. Gojenie właściwości cynamonu, oczywiście znaczne. Pomówmy najpierw, że tak powiem, dobre:

 • Cynamon jest poważny lek, na przykład, że przyczynia się do obniżenia poziomu cukru we krwi w cukrzycy.
 • Błonnik pokarmowy i wapnia, kompozycja zawarta w cynamonowych, wydzielają szkodliwe substancje, takie jak sole żółciowe, a tym samym znacznie zmniejsza się ryzyko wystąpienia nowotworu jelita grubego.
 • Cynamon – doskonałym narzędziem do zapobiegania zaparcia i biegunki, w skrócie, normalizacji stolca.
 • Regularne spożywanie cynamonu może zapobiec ryzyko zawałów serca i udarów mózgu. Ona ujędrniający wpływ na mięsień sercowy w wyniku spadku we krwi „złego” cholesterolu.
 • Cynamon i cenny jako środek łagodzi podrażnienia skóry. W tym celu, jest on dodawany do kremów i maści do domu.
 • Ze względu na swoisty aromat cynamonu tendencję do stymulacji mózgu i poprawiają nastrój.

Przeciwwskazania do korzystania z cynamonem

Od cynamon poprawia krążenie i działa na organizm ogrzewając je jak każdy lek, ma wiele przeciwwskazań:

 • Produkt nie może być stosowany do osób cierpiących na nadciśnienie i choroby układu krążenia. Cynamon powoduje palpitacje serca.
 • Nie jest konieczne stosowanie cynamon w pierwszym trymestrze ciąży, jak cynamon powoduje skurcze macicy.
 • Należy zachować ostrożność cynamon w starości.
 • Należy odmówić przyjęcia okres znaczny wzrost temperatury ciała – kumaryna jest zawarty w cynamonem, może powodować bóle głowy.
 • Ze względu na zawartość samego cynamon kumaryny ewentualnego negatywnego wpływu na wątrobę, gdy wykonywane cynamon w dużych ilościach – mogą wywoływać zapalenie wątroby (wykorzystanie korzystnego wpływu na wątrobę w małych ilościach, pozwala oczyścić).
 • Sam cynamon rozrzedza krew, więc należy powstrzymać się od jej stosowania dla osób o ograniczonej zdolności krzepnięcia krwi, a także korzystania z gorączką-redukującego, podobnym skutkiem na aspirynę.
 • Niekorzystnie może wpływać na odbiór cynamonem o zwiększonej pobudliwości.
 • Może spowodować rozstrój żołądka w przypadku chorób przewodu pokarmowego.
 • Indywidualna nietolerancja cynamonu.

Przydatne właściwości miodu

Nie trzeba dodawać, o zaletach miodu, wszyscy słyszeliśmy. Wymienione właściwości:

 • Ponadto miodu wzmacnia układ odpornościowy i ma działanie przeciwzapalne, ma również korzystny wpływ na trawienie.
 • Ze względu na wysoką zawartość żelaza miodu może być stosowany w leczeniu anemii.
 • Słodycz miodu daje fruktozy zamiast sacharozy. To umożliwia zastosowanie miodu przez ludzi z cukrzycą.
 • W uzupełnieniu do przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe właściwości, które omówiliśmy wcześniej w tym artykule, miód ma właściwości anty-grzybicze.
 • Miód promuje akumulację wapnia w ciele, dzięki wysokiej zawartości i jego zdolności do opóźnienia wapnia w organizmie.
 • jest stosowany do zwalczania przedwczesnego starzenia.

Przeciwwskazania do stosowania miodu

 • Idiosynkrazji.
 • Jest uczulony na miód.

Widzenia, centymetry

Przy takiej obfitości przeciwwskazań może mieć pomyślałem: cynamon z miodem lub korzyści … Nie, nie wątpię, tylko spełniają środka.

Czy wiesz, że cynamon z miodem jest używany jako publicznie dostępnego środka domu do utraty wagi? Poniżej dowiesz się, jak wpływać na proces utraty masy cynamon z miodem. Przepis, wykorzystywanie, utrata masy ciała, należy przejrzeć temat tego narzędzia – wszystko znajdziesz poniżej.

Nie każdy wie, ale cynamon z miodem, którego stosowanie zostało potwierdzone, są z powodzeniem stosowane w żywieniu człowieka. Niezwykły efekt stosowania tych produktów w połączeniu okazały się w praktyce. Być może powinniśmy polecić cynamon i miód dla tych, którzy nie mogą zdobyć się i radykalnie zmienić swoją dietę.

efekt wyszczuplający odbiór jest zapewniona przez specjalną wpływem cynamon na organizm:

 • Przy regularnym stosowaniu cynamonu w żywności organizm jest oczyszczony z toksyn i zanieczyszczeń, pozostawiając zaczynasz czuć przypływ siły.
 • Od cynamon wpływa na przepływ płynów w organizmie, operację normalizacji pęcherzyka żółciowego, nerki.
 • Przyspieszenie metabolizmu promuje masy spada, spalanie tłuszczu. Ponadto, nowe złogi tłuszczu nie są tworzone. Glukozy do organizmu, że nie odkłada się w postaci tłuszczu i przekształcane na energię.

Główną właściwością cynamonem, co czyni tę przyprawę dosłownie niezastąpiony w walce z nadwagą – ucisk głodu. Wszystko co jest potrzebne – jest wykorzystanie ćwierć łyżeczki cynamonu w godzinach porannych. Można jeść tylko przyprawy i można gotować z nim różnorodne drinki lub mieszaniny.

Receptura z cynamonem miodu do utraty wagi

Cynamon z miodem dla odchudzania zaczął nie stosuje się dzisiaj, ale nie tak dawno temu. Fakt, że korzystanie z cynamonem i miodem diety jest znany przez wielu przedstawicieli starszego pokolenia. „Cynamon i miód – dobrze!” – mówią, że są.

Nie daj się nabrać miodu jako składnik w składzie odchudzanie. Tak, kochanie, trudno nazwać produkt dietetyczny, ale to nie wystarczy, że jest niezwykle przydatny dla ludzkiego organizmu, ponieważ jest bogata w mikroelementy i witaminy, ale również dobrze komponuje się z cynamonem. środkiem na bazie cynamonu i miodu biorąc, można stracić nawet do 7 kg miesięcznie.

Potrzebne będą:

 1. Wrzącej wody (około filiżanki). To wspaniałe, jeśli można użyć stopionej wody.
 2. Cynamon i miód w stosunku 1: 2. Wystarczy, aby wziąć pół łyżeczki cynamonu i łyżeczkę miodu.

Cynamon trzeba zaparzyć wrzątkiem i pozostawić na około pół godziny, więc ona nalegała. Miodu należy dodać dopiero po bulion schłodzeniu i protsezhen. Podczas dodawania miodu enzymów gorącej wody, są niszczone.

Do spożywania tego napoju trzeba przed pójściem spać, a rano na czczo, dzieląc gotowane porcję na dwie dawki.

Jest też inny przepis. Doświadczeni ludzie powinni nalegać łyżeczkę cynamonu przez 6-8 godzin, natychmiast dodać miód przed użyciem.

Połączenie z miodem i cynamonem daje efekt rozgrzewający, który pozwala skutecznie walczyć z cellulitem.

Należy również zauważyć, że nadużywanie tego napoju przyspieszyć proces odchudzania nie będzie, wręcz przeciwnie. Podczas zwalniania masy proces spada wymagane odstawienie napoju. Oczywiście wskazane jest, aby powtarzać tylko kilka tygodni. Dopiero wtedy cynamon z miodem – dobre!

Aby przygotować otrzeźwiającym środki cynamonem miodu, może być uzupełniony o składzie imbiru lub cytrynowy.

produkty wysokiej jakości

Należy pamiętać, że skuteczne narzędzie do utraty wagi powinny być przygotowywane wyłącznie ze świeżych składników. Ze względu na fakt, że wpływ środka na bazie enzymów, które rozkładają się w miarę upływu czasu, trzeba bardzo uważnie monitorować jakość produktów. Cynamon jest najlepiej kupić w postaci pałeczek i zmielić na proszek sam. To naturalne, że należy to zrobić przed narzędzi kuchennych.

W żadnym wypadku nie można używać pasteryzowanego miód i kandyzowane – od niego nic dobrego nie będzie. Najlepszy ze wszystkich, jeśli kupisz świeżego miodu, w wieku mniej niż rok. Tylko w takich warunkach może być pewien, że cynamon i miód – użyć w walce z otyłością. W przeciwnym razie, można dostać pyszne, ale bezużyteczny napój.

Co mówią?

Przykłady udanej odchudzania przy pomocy masy miodem i cynamonem. I każdy dzień jest ich więcej. Liczne reakcje potwierdziła korzyści cynamonu i miodu. Omówienie stosowania cynamonu i miodu można stwierdzić, że znaczny ciężar cynamon z miodem nie jest przeszkodą. Schudnąć wszystkich!

Cynamon i miód – wykorzystanie. Opinii jednoznacznie o tym mówić. można dowiedzieć się o przypadkach znacznego spadku wagi. Wiele osób mówi, że post nie będzie chciał zjeść śniadanie po wypiciu napoju. Większość twierdzi, wielki smak przygotowanego napoju.

Spróbuj na pewno też będzie tego instrumentu.