275 Shares 5145 views

Bitsa maniak – kim on jest?

Bitsa las (park) – specjalnie chroniony naturalny obszar na terenie Moskwy, odnosząc się do obszarów Jasieniewo i Chertanovo. To nie jest najbardziej komfortowe miejsce na pobyt w stolicy, ale tutaj regularnie pochodzą z sąsiednich obszarów, po prostu wybrać się na spacer lub piknik. Wiele osób chce zachować czyste powietrze i atmosfera spokoju panuje tutaj. W połowie lat 90. ubiegłego wieku społeczeństwo mieszano i przerażona doniesieniami o serii morderstw popełnionych w lesie. Tajemniczy sprawca otrzymał przydomek „ORZEZ”, a mimo najlepszych starań organów ścigania, ciągnął się zabić przez kolejne 10 lat.

Kim on jest, maniak lasów Bittsevsky?

Podczas dochodzenia i działania operacyjne na terenie Bitsa Park został zatrzymany kilka osób pod zarzutem morderstwa, ale wszystkie z nich miał alibi. 16 czerwca 2006 w ramach tej samej sprawy karnej został aresztowany Alexander Piczuszkin. Dowody były poszlakowe, a podejrzany były wszelkie szanse, aby pojawić się wkrótce na wolności, ale niemal natychmiast po aresztowaniu zaczął spowiadać. Fakt, że Aleksander Piczuszkin – Bitsa maniak, stało się jasne po pierwszym przesłuchaniu i poważnych działań operacyjnych. dokładnie i szczegółowo opisującej ten człowiek popełnił przestępstwo.

Dzieciństwo i młodość Piczuszkin

Alexander urodził się zupełnie normalne dziecko bez jakichkolwiek wad. Niemal natychmiast po urodzeniu syna ojciec opuścił rodzinę, wykształcenie matki chłopca i dziadek byli zaangażowani. We wczesnym dzieciństwie, Alexander spadł z huśtawki i doznał poważnego urazu głowy. Długotrwałe leczenie pomogło znacznie wygładzić swoje konsekwencje, ale było kilka zaburzeń głosu. Z tego powodu, przyszłość maniak Bitsa jest wyspecjalizowanym szkoła z internatem i wraca do domu tylko w weekendy i święta. Po zakończeniu tej szkoły, Alexander przyjeżdża w szkole zawodowej w cieśli.

Jak można zostać maniakiem?

Każdy, kto znał osobiście Piczuszkin, nadać mu te same cechy: spokojny, posłuszny, spokojny i dyskretny. Jednak według niektórych nauczycieli i krewnych, w czasach szkolnych na przykładzie chłopca przypadku nieuzasadnionych ataków wściekłości i agresji. Psychologowie i psychiatrzy wskazać kilka cech osobowości danej osoby. Udowodnione, że Aleksander nie był zepsuty jako rodzina miłości dziecko i zawsze starał się ich uwagę, a ponadto jego ojciec i dziadek byli alkoholikami, a jako nastolatek Piczuszkin często ofiarami łobuzami. Bitsa maniak nie został wcielony do armii, ponieważ psychopatii. Który wszystkim to razem było to główne powody, aby ustalić na pewno niemożliwe, ale pozostaje faktem, że Aleksander zaczął zabijać.

Krwawa ścieżka Bitsa maniak

Ukazuje się wersję, że Aleksander Piczuszkin jest fanem Andriej Czikatiło. Myśli o popełnieniu morderstwa pierwszy przyszedł do głowy ORZEZ po Rostov został schwytany potwora. Aleksander poprosił swojego kolegę Michael Odiychuku razem zabić człowieka, wziął to, co zostało powiedziane w żartach. A kilka dni młodzi ludzie dyskutowali o rzekome morderstwo. Kiedy Piczuszkin sobie sprawę, że człowiek nie bierze go poważnie, zabił domniemanego partnera. „Pierwsze morderstwo, jak pierwsza miłość” – mówi Bitsa agentów Maniac lat później. Po odczekaniu chwilę i upewnij się, że nie złapać, Alexander ponownie udał się na polowanie. Najpierw zabił bezdomnych i alkoholików, ale stopniowo coraz śmielsze, a jego ofiarami byli dość dobrzy sąsiedzi i mieszkańcy okolicznych obszarów.

Bitsa maniak: fotografia, filozofia, technologia morderstwa

Nawet dziś, patrząc na zdjęcia Alexander trudno uwierzyć, że ten „zwykły człowiek” jest prawdziwym potworem. Dla każdego morderstwa on przygotowywał się do kilku dni. Co ciekawe, podczas jego krwawą karierę Piczuszkin mieszkał z matką i rodziną siostry, nie mógł spowodować niepotrzebne podejrzenia od krewnych. Maniac zabity młotkiem, pen pistoletu, Garrote, niekiedy przy użyciu innych materiałów pod ręką. Na niego przez długi czas nie mogłam się wydostać z powodu zwłoki Aleksandra obalony w studni, a wiele z nich są dość daleko. Bitsa maniak morderstwo ofiara wybrać spontanicznie, najczęściej jest to po prostu zapoznać się z ludzi na ulicy i zaproponował, aby przejść do parku, aby napić się wódki, a następnie rozmawiał przez chwilę z nowym przyjacielem, a potem nagle zaatakowany.

Wyrok i kara

14 czerwca 2006 Aleksander Piczuszkin zaproszeni na spacer w lesie Bittsevsky jego współpracownika Marina Moskalevu. Kobieta przed opuszczeniem domu, powiedział, że jego syn, z którą ma zamiar się spotkać, a chłopak zostawił numer telefonu. Aparat nadzoru udokumentowane spotkanie Marina i Alexandra w metrze, a potem nigdy kobieta mieszka widział. Podczas procesu udowodniono, że Piczuszkin (Bitsa maniak) jest winny zamordowania 49 osób. Jednak morderca twierdzi, że ofiary miały więcej, według różnych źródeł, od 60 do 63. Aleksander był kryminalistyczne badanie psychiatryczne i stwierdzono, częściowo przy zdrowych zmysłach. Sąd skazał mordercę na dożywocie. Zwracając się do publiczności z ostatnim słowem Piczuszkin powiedział, że nie żałuje tego, co zrobił.

Wyrok wykonano ORZEZ i odsiaduje karę w kolonii „Sowa” w 2007 roku.