477 Shares 4159 views

"Parzystość Finanse": opinia pracownika o pracodawcy

Dzisiaj dowiemy się z Tobą, co faktycznie otrzymują recenzje pracowników "Parity Finance". Problemem jest to, że znalezienie dobrych i sumiennych pracodawców jest trudne. Ponadto nie zawsze przeglądy internetowe mówią tylko prawdę. Jak pokazuje praktyka, najczęściej można natknąć się na najbardziej powszechne oszustwo i oszustwo. Wszystko to odbywa się w celu przyciągnięcia nowych pracowników, a także klientów do konkretnej firmy. Nie za uczciwy, ale nic nielegalnego. Metoda ta jest już znana wszystkim, z powodzeniem wykorzystywana przez wielu. Jakiego rodzaju opinie pracowników "Parzysty Finanse" otrzymują? Który z nich naprawdę można ufać?


Jakiego rodzaju firmy

Aby trochę zacząć od tej aktywności. Czynnik ten najczęściej ma ogromny wpływ na opinie firmy. Chodzi o to, że "Parity Finance" jest firmą konsultingową. Jest on oparty na bazie zagranicznych brokerów. To znaczy, możemy założyć, że praca tutaj jest nie tylko debugowana, ale również doprowadzona do ideału.

Nasza dzisiejsza organizacja zajmuje się badaniem rynku, cenami i finansami. Reprezentuje coś w rodzaju poradni dla wszystkich. Jak wielu mieszkańców twierdzi, że "Parzysty Finanse" stanowi całkiem użyteczne usługi dla obywateli. I nie ma znaczenia, kto jest przed nimi – osoba fizyczna lub prawna. Faktem jest, że konsultacje zostaną przeprowadzone.

Warto zauważyć, że "Parity Finance" ocenia pracowników i klientów pozytywnie na ich różnorodne działania. W końcu firma nie tylko doradza, ale także opracowuje oprogramowanie. A nie najstraszniejsza.

Różnorodność pracy

Opinie pracowników pracowników "Parity Finance" (SPB) otrzymują więcej i za różnorodność proponowanych wakatów. Wielu ludzi zwraca uwagę na ten fakt, gdy są zatrudnieni. Przecież nikt nie chce mieć wyższego wykształcenia, pracować jako czysty lub zwykły menedżer. Dlatego też, jak pokazuje praktyka, im więcej ofert pracy może zaoferować pracodawca, tym lepiej.

W tym znaczeniu, Parity Finance naprawdę różni się od wielu innych firm. Dlaczego? Oferuje swoim potencjalnym pracownikom szeroki wybór wskazówek do pracy. Tutaj można znaleźć oferty pracy jako przewodnika i najczęściej.

Najczęściej potrzebujesz pracowników, którzy rozumieją doradców – menedżerów finansowych. Po drugie miejsce – programiści i programiści. Ponadto, jak wielu potencjalnych pracowników zapewnia, istnieje "plankton biurowy". Nawiasem mówiąc, ostatnia kategoria jest, jak można przypuszczać, główny personel zespołu.

Rozmowa

Cóż, jeśli zdecydujesz się na wakat, możesz spróbować znaleźć pracę w firmie. I tu, jak zauważa wielu pracowników, rozpoczynają się niespodzianki. Ktoś uważa je za szczęście, a ktoś, przeciwnie, próbuje trzymać się z dala od takich zjawisk.

Faktem jest, że pierwsze podejrzenia o niewłaściwym funkcjonowaniu firmy pojawiają się nawet na etapie wywiadów. Jeśli sam złożył wniosek o ogłoszenie reklamowe, nie będziesz zaskoczony. W praktyce najczęściej potencjalni pracownicy są zaproszeni na pierwsze spotkanie selektywnie.

Co to znaczy? Opinie pracowników o "Parzystej Finansowości" nie są najlepsze w tym znaczeniu. W końcu możesz po prostu zadzwonić do telefonu komórkowego i zaplanować wywiad. Oznacza to, aby zaoferować pracę. I nawet tego nie szukaliście, żadne życiorysy i telefony nie zostawiono gdziekolwiek! Nonsens, i tylko. To sprawia, że wiele myśli – w końcu to nie na nic, że ta firma zadzwoniła do Ciebie, a nawet jakoś ciebie znalazła! Wątpią więc więc sumienność pracodawcy.

Pierwsze spotkanie

O wywiadzie mówią też niejasno. "Finanse parytetowe" (Nevsky, 134) oceniają, że pracownicy w tym zakresie są kontrowersyjni. Nie można powiedzieć, że wszystko przechodzi strasznie, ale nie całkowicie sprawnie. Raczej sytuacja nie różni się znacznie od większości firm.

Niemniej jednak warto zwrócić uwagę na dokładnie, gdzie jesteś zaproszony do udziału w wywiadzie. Chodzi o to, że siedziba znajduje się w Nevsky, 134, w Sankt Petersburgu. Tylko tutaj jest wezwanie do rozmowy, najprawdopodobniej będziesz w jakimś innym adresie. W zasadzie nie jest to podstawa nieufności. Takie zjawiska są czasami obserwowane. Ale dla wielu, to podejście pozostaje tajemnicą. Co więcej, jest niepokojący.

LLC "Parity Finance" opinie pracowników o wywiadzie, jak już stwierdziliśmy, otrzymują niejednoznaczne. Jeśli nie uwzględnisz zaproszenia do tego poza siedzibą firmy, można również zauważyć, że wiele zależy od tego, na którą pozycję ubiegasz się. Im bardziej prestiżowe, tym lepiej będą się z Tobą komunikować. Jeśli chodzi o najbardziej zwyczajnego menedżera, nie ma potrzeby sprawowania sprawiedliwości i pewnego rodzaju równego traktowania. Raczej będziesz się starał, aby zrozumieć, że będziesz musiał dużo pracować i mało prawdopodobne, że będziesz uważany za pracodawcę. Wyraźne wskazanie na wyższość przywództwa. To denerwuje wielu.

Jeśli oceniasz sytuację jako całość, wywiad jest taki sam, jak reszta. Jest też przyjazna postawa, a także pewna wyższość potencjalnego pracodawcy. Więc nie możesz uciec. Typowa sytuacja dla wielu firm.

Zarobki

Opinie o pracodawcy (tj. O sobie jako firmie rekrutującej personel), jak pokazuje praktyka, się różnią. Są pozytywne i negatywne opinie. Niemniej jednak w odniesieniu do zarobków najczęściej występują niespójności. Dlaczego? Wszyscy ze względu na fakt, że poziom płac będzie różny w zależności od posiadanej pozycji.

Ci, którzy "siedzą wysoko" naprawdę chwalą tę firmę. Mówią, że są wypłacane dość duże sumy bez zwłoki. Tak, z premiami i premiami. Ale przeciętni pracownicy uważają, że zostali oszukani nawet podczas wywiadu. Przeciętne wynagrodzenie w firmie to 15 000 rubli. Nie tyle w Petersburgu.

Dodatkowo, w wywiadzie, notatka o negatywności została również dokonana przez oszustwo. Jak już wspomniano, obiecujesz wysokie dochody. Ale można to osiągnąć tylko na wysokim szczeblu. Ale pracownicy biurowi napotykają dokładnie taką samą sytuację, jak w większości korporacji – opóźnienia, niepełne zarobki i stałe obietnice.

Zespół

Co więcej, ważną rolę dla wszystkich pracowników odgrywają zespół, w którym musimy pracować. I w tym względzie opinia pracownika "Parzysty Finance" jest czymś więcej niż pozytywnym. Wielu ludzi twierdzi, że nie są to tylko prace, ale także dobre środowisko.

Tak, istnieje pewien rodzaj nierówności tutaj. Zwłaszcza w odniesieniu do typowych pracowników biurowych. Ale to jest bardzo rzadkie. Zasadniczo cały personel utrzymuje ciepłe i przyjazne relacje.

Nie obserwuje się zaciętej walki o wolne miejsca pracy. Przecież w "Parzystej Finansii" wszyscy są zajęci własnymi sprawami. W związku z tym nie znajdziesz tu specjalnej rywalizacji. Każdy ma szanse na rozwój kariery. Sukces zależy od twojej osobistej wiedzy, praktyki i sukcesu. Ale nie z kłopotów i niepowodzeń towarzysza. Chodzi o takie zasady, które często mówią pracownicy firmy.

Zarząd

Ale to nie wszystko. Firma "Parity Finance" ocenia, że pracownicy nie są najlepsi pod względem relacji z kierownictwem. W zasadzie nie jest zaskakujące. Ogólnie sytuacja nie różni się znacznie od większości podobnych firm.

Faktem jest, że tak wielu pracowników zapewnia, początkowo obiecuje się równe relacje. Ale w praktyce będzie niesprawiedliwe zarządzanie, a także opóźnienia w wynagrodzeniu. Nikt nie reklamuje momentów pracy, ale twierdzą, że często przywództwo zmienia swoje obowiązki na podwładnych. Musisz ciężko pracować, zarabiając nie najwyższe wynagrodzenie. To dotyka wielu.

Niemniej zjawisko to nie jest rzadkie. Aby spotkać się teraz ideał we wszystkich planach pracodawcy jest prawie niemożliwy. Dlatego też odmowa zatrudnienia z tego powodu jest nierozsądna. Jeśli jesteś gotowy na jakąś niesprawiedliwość ze strony pracodawcy, możesz łatwo znaleźć pracę. Nie? Wtedy firma nie będzie Ci odpowiadać. Podobnie jak większość nowoczesnych firm.

Wykres

A co z harmonogramem pracy? "Parzysty Finanse" ocenia pracowników w tym kierunku nie jest najgorsze. Raczej są pozytywne, a nie negatywne.

Możemy powiedzieć, że pracują w firmie we właściwym harmonogramie. Zwłaszcza jeśli chodzi o stanowiska kierownicze. Niemniej jednak, w tym względzie zwykli pracownicy również nie są szczególnie pozbawieni. Mają także jasny harmonogram pracy, którego należy przestrzegać. Tak, podobnie jak wiele podobnych firm, istnieją przypadki, gdy trzeba zastąpić kogoś lub pozostać w nadgodzinach, ale wszystko to jest wypłacane.

Harmonogram pracy jest wyraźnie określony podczas rozmowy, a także jest przewidziany w umowie. Dostępne opcje to 5/2, 2/2, 3/2. Najczęściej wybierana jest druga. Następnie wszystkie dodatkowe wyjścia i wymiana zostaną uzgodnione z wyprzedzeniem. Główną zaletą, która jest przyznawana przez pracowników, jest to, że za to wszystko będziecie naprawdę zwróceni na dodatkowe fundusze. Nie największe i opóźnienia, ale zdarzają się.

Wieczna pochwała

Niemniej jednak, jak pokazuje praktyka "Parity Finance" (Petersburg) ocenia pracowników bardzo często zarabia bardzo pozytywnie. Gdziekolwiek i wszędzie można znaleźć opinie, które informują, która firma jest dobra, w jaki sposób odnosi się zarówno do podwładnych, jak i klientów. Ponadto takie recenzje są szczegółowo opisane, wyraźnie opisują wszystkie zalety firmy.

Ale czy warto wierzyć? Na pewno nie. Chodzi o to, że taka pochwała jest po prostu kupowana. Oznacza to, że "finanse parytetowe" czynią go tak popularnym w społeczeństwie. Z tego powodu trudno jest znaleźć prawdziwe recenzje. Dlatego też nie musisz uwierzyć w bezwarunkowo wszystko, co możesz znaleźć. Nawiasem mówiąc, zakup pozytywnej informacji zwrotnej jest planem pracy już znanym wszystkim.

Wyniki

Co mamy w końcu? "Parity Finance" otrzymuje różne opinie. Ktoś mówi, że możesz tu naprawdę pracować, a inni mówią inaczej. To naprawdę trudne do zdefiniowania siebie, ponieważ dla każdego jest prawda.

Więc co w to uwierzyć? To zależy od Ciebie. Można wyciągnąć tylko jeden wniosek – "Parzystość Finanse" istnieje. I ta firma faktycznie rekrutuje pracowników od czasu do czasu do pracy. Ponadto w pewnym sensie sytuacja jest lepsza niż sytuacja konkurentów. Jeśli chcesz spróbować doradzić, możesz spróbować znaleźć pracę tutaj. Nie ma się czego bać. Nie trzeba jednak uwierzyć, że liczne pochwały głosiły w przemówieniu firmy "Finanse parytetowe".