600 Shares 3614 views

Sercem uspokoić narkotyków analogi i kompozycja „Nebilet”

Każdego roku liczba osób cierpiących na niektóre choroby serca i układu naczyniowego, zwiększa. I, jak zauważyli lekarze coraz częściej do nich zwrócić o pomoc młodym ludziom, a nawet nastolatków. Takie rozpoznań nadciśnienie tętnicze i choroba niedokrwienna serca, są coraz bardziej powszechne. Po dokładnym zbadaniu lekarz zdiagnozował pacjenta i jest przypisany do konkretnego leku i jego schemat aplikacji. Dość często, w różnych stanach chorobowych serca i układu krążenia lekarze „Nebilet”. Analogi tego preparatu jest, ale czy to jest konieczne, aby je stosować w każdym przypadku, może podjąć decyzję o leczeniu tylko lekarzem. Jaki wpływ na preparatach zawierających nebiwololu ustrojowych, jakie są możliwe skutki uboczne, a na ile są te leki, przyjrzeć się bliżej w tym artykule.

Jakie choroby pomagają?

Lek „Nebilet” jak i jego odpowiedniki, aby pomóc z wysokim ciśnieniem krwi i są przepisywane w leczeniu różnych chorób serca i układu naczyniowego, takich jak:

– zaburzenia rytmu serca o różnej etiologii;

– nadciśnienie tętnicze;

– niedokrwienny (wieńcowej) serca;

– Przewlekła niewydolność serca.

Jak to działa?

preparatu, a wiele leków, „analogi” Nebilet zawierają substancję czynną w postaci nebiwololu roboczego. To jest beta-1 bloker kardioselektywne działania, to znaczy, że składnik się do ludzkiego ciała, podrażnienia i blokuje przewodzeniu impulsów nerwowych wzdłuż niektórych części receptora. W rezultacie, światło naczynia rozpręża się, ciśnienie zmniejsza się, przez co znacznie zmniejsza się obciążenie serca oraz przywraca normalny rytm.

Struktura i skład

Własna lek „Nebilet” jest wytwarzany tylko w postaci, która zawiera 5 mg substancji czynnej rdzenia mikronizowany chlorowodorek nebiwololu. W analogach leku może być inna ilość składnika aktywnego. Ponadto, nebiwolol do preparatów może zawierać minimalne ilości monohydratu laktozy, celulozy mikrokrystalicznej, silnie rozproszonego ditlenku krzemu, skrobia kukurydziana, stearynian magnezu.

Preparat „Nebilet” i jego analogi wytworzone w postaci tabletek, zamkniętych w blistry. Liczba tabletek w opakowaniach na każdy z leków produkowanych przez różnych producentów mogą się różnić.

Analogi z tej samej substancji czynnej

Podobnie jak w medycynie „Nebilet” analogi zawierają substancję czynną nebiwololu. Grupa ta obejmuje leki:

  • "Binelol";
  • "Nebikor Adifarm";
  • "Nebilong";
  • „Ml, Nebraska”;
  • "Nebilan Lannaher";
  • "Nebivator";
  • "Nevotenz";
  • "Nebivolol".

Ponadto leki z tej samej substancji czynnej z tabletek „Nebilet” analogi mają podobne działanie terapeutyczne wywierane poprzez, ale mających inny skład chemiczny i farmakologiczne.

analogi farmakologiczne

Do leków, które mają podobny wpływ na obydwu naczyń i serca, ale składa się z innymi substancjami czynnymi, takimi jak atenolol, betaksolol, metoprolol, karwedilol, i kilka innych, przekazać taką beta-blokery:

– "Atenolol";

– "Atenol";

– "Lokren";

– "Betalok";

– "Betoftan";

– "Biola";

– "bisoprolol";

– "Korvitol";

– "Metoprolol";

– "Metokard";

– "Metozok";

– "Vazokardin";

– "Optimol";

– "Propranolol";

– "Egilok" i inne.

Ale nie należy zapominać, że, jak również medycyny „Nebilet” analogi może przepisać tylko wykwalifikowanego lekarza, z uwzględnieniem indywidualnych cech swojego ciała i reakcji.

skutki uboczne

Po otrzymaniu „Nebilet” lek „nebiwololu” i inne analogi mogą powodować wiele naruszeń narządów i układów. Najczęściej obserwowane dyspeptyczne zaburzenia układu pokarmowego. Ponadto, ewentualne zaburzenia snu, takie jak bezsenność lub nadmierna senność, a także bóle głowy i zawroty głowy. Reakcje alergiczne mogą przejawiać się jako wysypka i świąd, zwiększona wrażliwość na światło, skurczu oskrzeli. W niektórych przypadkach obserwowane negatywne skutki naczyń i serca, takich jak nagły i znaczny spadek ciśnienia krwi, obrzęk i kołatanie hamowania. Kiedy widzisz któregokolwiek z tych objawów należy niezwłocznie zwrócić się do kardiologa obserwować pacjenta, który będzie w stanie dostosować sposób dawkowania lub przypisać inny lek.

Jak dużo?

Należy zauważyć, że w aptekach można swobodnie zakupić lek „Nebilet”. Analogi, dla których cena jest nieco niższa, również nie trzeba szukać, z wyjątkiem leków pobranych z produkcji. W celu umożliwienia Ci poruszać się, ile można kupić w Moskwie pigułki „Nebilet” i jego analogi, zawierające w swoim składzie nebiwololu, przedstawiono poniżej:

Nazwa leku Średnia cena w rublach
Nebilet 5mg. Numer 14 445
Nebilet 5mg. Numer 28 796
Binelol 5 mg. Numer 14 261
Binelol 5 mg. Numer 28 515
Nebilong 5 mg. Numer 30 301
Nebilong 5 mg. Numer 50 540
Nebiwololu 5mg STADA. Numer 14 279
Nebiwololu 5mg STADA. Numer 28 387
Nebiwololu-Teva 5 mg. Numer 28 363
Nevotenz 5 mg. Numer 30 329