779 Shares 3725 views

Dowiedz się, jak schudnąć w 10 kg na tydzień w domu

Zbyt wielu z nadwagą i próbuje sobie z tym poradzić. Dla tej transakcji głodu, siedzieć na różnych dietach, uprawiać sport, uczestniczyć w sesjach akupunktura, oraz wiele więcej. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak schudnąć 10 kg na tydzień w domu, aby rozpocząć, należy pamiętać, że taki szybki zresetowane waga może zaszkodzić zdrowiu. Wszyscy dietetycy i lekarze w jednym głosem powie, że tak nie można schudnąć. Najbardziej optymalna redukcja masy ciała jest uważany za jeden kilogram na tydzień. Oczywiście, są chwile w życiu, kiedy trzeba szybko schudnąć. Może to być ślub lub jakaś ważna impreza, może znalazłeś faceta swoich marzeń, i że w ciągu tygodnia będziesz miał okazję go poznać, a ty jesteś tak niezadowolony ze swojej figury. Pamiętaj – utrata wagi 10 kg tygodniowo jest możliwe. Bądź cierpliwy, trzeba woli i wielkie pragnienie, aby wygrać. Wtedy wszystko dostać.

Najważniejszą rzeczą w tak ważnej materii to pozytywne nastawienie do tego, że wszystko można dostać. Tak często, jak to możliwe, powtórz sobie pytanie, co jest bardzo ważne dla Ciebie utrata masy ciała. Po rozstaniu z nadwagą, można zapomnieć o wielu chorób. Mimo wszystko, wiele chorób występuje na tle otyłości. Pamiętaj, aby zmienić swoją dietę. Nawet jeśli wybierzesz rozwiązanie dieta na pytanie, jak schudnąć o 10 kg na tydzień w domu, nie zaczynaj robić rzeczy nagle. Najlepszym rozwiązaniem byłoby opracowanie własne diety dla utraty wagi. Na przykład, w pierwszym dniu, zapomnieć o słodkich i produktów skrobiowych, następnego dnia, wykluczyć z diety mięsa i mleka. Na trzeci dzień już przystąpić do sztywnej diety. Więc nie będzie przedmiotem silnego stresu organizm.

Najlepszym rozwiązaniem, aby schudnąć 10 kg na tydzień w domu, będzie rozwiązanie – prawie nic do jedzenia. Więc na pewno schudnąć, mieć pewność. W pierwszym dniu, staraj się nic nie jeść. Butelek z wodą mineralną będzie wystarczająca. Podzielić go na kilka etapów. Na drugi dzień, podzielić cały dzień osiem mililitrów mleka. Przed pójściem do łóżka, zjeść jabłko. Na trzeci dzień znowu powtórzyć pierwszy dzień w menu – to znaczy, nie jeść, nie pić tylko wodę mineralną przez cały dzień. Czwarty dzień daje Sałatka jarzynowa z olejem słonecznikowym. Tylko jedna łyżka oleju wystarcza. Podzielić na trzy części sałatkowy przyjęć. Ponadto, nie będzie źle pić dwie szklanki wody mineralnej lub herbaty bez cukru. Następnego dnia, pić 800 mililitrów mleka, wtedy zaczniemy jeść normalnie w szóstym dniu: przy śniadaniu będziemy mieli jedno jajko i małą filiżankę herbaty. Na lunch dozwolone sto gramów wołowiny i sto gramów puszkach grochu. Popoldnichayte jabłko, a potem na kolację – znowu, jabłko, i to samo zrobić przed snem. W ostatnim dniu postu w ciągu dnia można zjeść trochę niskotłuszczowego twarogu, szklanka mleka lub jogurtu beztłuszczowe, a wieczorem, wypić herbatę bez cukru. Przed schudnąć 10 kg na tydzień w domu z pomocą czczo dni, należy zadać sobie pytanie, czy jesteś gotowy do takich ofiar. Tylko silnej woli ludzie będą w stanie się zmusić do jedzenia przez cały tydzień w tym trybie. Ale są też pozytywne aspekty. A produkty nie muszą spędzić cały tydzień, a waga naprawdę zmniejszona. Więc idź do niego.

A jednak, oczywiście, jeśli czas na to pozwala, to lepiej, aby schudnąć powoli. Jest to przydatne dla organizmu, a będziesz zadowolony siedzieć na diecie, w której można jeść prawie jak przedtem, tylko z wyjątkiem niektórych produktów. Najlepszą odpowiedzią na pytanie: Jak schudnąć w dwa tygodnie o 10 kg, będzie japońska dieta. Tu przez dwa tygodnie nie może jeść słodycze, sól, napoje gazowane i napoje alkoholowe. Głodować nie będzie, bo każdy dzień jest wystarczająco pożywne. Wszystkie dni na śniadanie wypić filiżankę kawy lub niesłodzone zielonej herbaty. W porze lunchu w pierwszym dniu zjeść dwa jajka, pomidora i kapusty z jedną łyżką oleju słonecznikowego. Na obiad niesolonego smażyć 200 g mintaja, i znowu jeść świeży olej sałatkowy. Na drugi dzień na obiad jest smażone ryby, Pollock sam bez soli i białej kapusty, a na kolację – kawałek gotowanego mięsa i szklanką jogurtu jeden procent. Trzeci dzień nie jest szczególnie zadowolony. Wszakże w tym dniu w godzinach popołudniowych wypić surowe jajko i jeść gotowaną marchewkę, tarty. Ale wieczorem zjeść pyszne jabłka. Następnego dnia na obiad rusztem selera, smażyć i jeść jak możesz. W godzinach wieczornych, jabłka ponownie. W piątym dniu kolacji będzie gotowana pierś, a na kolację – jabłka w dowolnej ilości. Szósty dzień – w porze lunchu żadnych owoców na obiad – gotowana wołowina i jogurt. Na ostatni dzień pierwszego tygodnia diety którejkolwiek odebrać poprzedniego dnia. Następnie należy uruchomić ponownie od pierwszego dnia diety. I tak dalej aż do końca drugiego tygodnia. Ta dieta pomaga schudnąć i zapisać wynik.

Przed każdą dietę należy skonsultować się z lekarzem, tak aby mówił do ciebie, jeśli masz jakieś przeciwwskazania do siedzenia na takiej diecie.