653 Shares 1349 views

Ford Ka – kobieta samochód

Ford Ka – samochód o nowatorskiej konstrukcji, wydany przez Forda w 1996 roku. Został on przeznaczony dla europejskich i południowoamerykańskich rynków. Model historia ma dwa pokolenia, z których pierwszy został wydany dwanaście lat.


nazwa

W Egipcie, słowo „ka” od czasów starożytnych odnosi się do ludzkiej duszy. Zostało to wykorzystane przez spółkę, a slogan był Ford Ka „maszyna z duszą”.

wygląd

Patrząc na Forda Ka po prostu zwrócić uwagę na nietypowy kształt ciała – z powodu jego samochód staje się jak biedronki. Zgodnie z planem przez maszynę została zaprojektowana dla kobiet, i jest to sygnalizowane przez niemal wszystkich jego części. Na przykład, bardziej wygodna obsługa przyczynić się do zwrotnica hydrauliczna o zmiennej pojemności skokowej, który jest obecny we wszystkich poziomach wykończenia, a oprócz niego – Windows energoelektronicznych, centralny zamek, radiowej. Kolejny ważny szczegół może być coś, że zderzak Ford Ka składa się z trzech części, więc zastąpienie go będzie miał tylko jedną trzecią, jeżeli jest to konieczne.

architektura wnętrz

Salon przeznaczony jest dla czterech osób. On jest dość wysoka – najwyraźniej projektanci powoływać się na fakt, że panie będą siedzieć w samochodzie z wielkich kapeluszy. Konstrukcja wygląda bardzo nietypowe – na przykład radio można znaleźć tylko na ściślejszej kontroli. Ale to na lepsze – jeśli samochód nagle pasuje złodzieja, jednostka ta jest mało prawdopodobne, aby porwać się z nimi. Po prawej stronie deski rozdzielczej ma wgłębienie z wyjmowanym dnem, a pod nim – kolejną niszę. Zatem w schowku pojazdu wykonane. Przednie fotele są bardzo wygodne, ale nie jest wysoka – ponownie, przeznaczone dla płci żeńskiej. Ale z tyłu jest już szczerze niska. Wydaje się, że były przeznaczone dla dzieci. Nawiasem mówiąc, tych miejsc, jak również z przodu, ma regulowane oparcie.

eksploatacja

Podczas podróży do ostrożnością Ford Ka powinny być wykonywane podczas pracy koła – to nie jest przeznaczone do bardzo ostrych zakrętach. Wyhamować samochód pracuje bardzo dobrze i łagodnie. Po włączeniu reflektorów podświetlane nie tylko deski rozdzielczej , ale wszystkich przełączników.

zainstalowania sprzętu

Standardowe wyposażenie pojazdu obejmuje szeroką gamę silników ośmiu cylindrów, których wysokość waha się od jednego do 1,6 litra, moc – od pięćdziesięciu do dziewięćdziesięciu pięciu koni mechanicznych i momencie obrotowym – od siedemdziesięciu sześciu do sto trzydzieści pięć Nm.

Ford Ka Ulica

Jest to modyfikację pierwotnego modelu, który jest dwukrotnie trzydrzwiowego diesel jest otwarty. Jest on wyposażony w charakterze silnika vosmiklapannym w dziewięćdziesięciu pięciu moc, pięć przekładnią. Zawiesina stała się bardziej sztywna dzięki nowym zawiasy i stabilizatora, i wspomaganie układu kierowniczego, warunki siłowniki hamulca i bęben został zakończony.

Inna taka modyfikacja została wydana – sport Ka praktycznie takie same, jak opisane w jednym wyjątkiem, że posiada pełną dachu.

wniosek

Jak już wspomniano, Ford Ka – kobieta samochód, którego właściciel ma jeden lub dwa niezbyt dorosłych dzieci. Mąż powinien być obecny w tym samym czasie duży samochód, ponieważ w ten „biedronka” jest po prostu niewygodne.