746 Shares 1039 views

Połowu okoni Wyważarka

Jeden z najbardziej ekscytujących i dają wiele pozytywnych emocji, rodzaje połowów w zimie jest łowienie okoni na wyważarce. Drapieżnika polującego paski kolor wywiera swoje działanie z pierwszego zbiornika do powlekania z lodem i do czasu, gdy w środowisku wodnym nie są odczuwane przez niedobór tlenu. Bardzo dobra przynęta karmazyna w przypadku połowów na ostatni lód jest wahacz, a kiedy gluhozimya nie przegap, kiedy idzie na polowanie.


Jak złapać okonia równoważenia? Specjalne tajemnice o tym. Zgodnie z jej zewnętrznym rocker danych ma bardzo duże podobieństwo do małych ryb, czyli potencjalną zdobycz okoń podczas polowania. Ponadto jest imitacją nie tylko smażyć i małych ryb, którego nie można uniknąć, a tylko powoduje przemieszczanie się na boki, nie jest bardzo duże drapieżne.

Zima okoń połowów na wyważarce jest atrakcyjna z innego powodu – łowienia ryb może nawet w najbardziej dotkliwe zimno, gdyż nie ma potrzeby usuwania ciepłe rękawice futra i trzymać na robaki hakowych, larwy ochotki lub innego zajęcia, z wyjątkiem usunięcia jego złowionych ryb. Ta zaleta daje wielką przewagę nad czasem, który jest bardzo drogie z dobrym gryzącym okonie, a także łatwość i komfort dla rybaka. Niektóre z nich są bardzo powszechne, nawet pomimo zmniejszenia połowów, nie chcą przechodzić na najlepszą przynętą w ciężkim zimno, bo to po prostu nie życzy sobie wyobrazić zamieszanie z dyszą na robaki przebierając Bloodworm.

Bardzo wiele z nich jest często źle, wierząc, że okoń na bilansowanie występuje najlepiej, gdy jest małe, ale to nie jest do końca prawidłowe. W zimie, nawet mały okoń podczas aktywnego gryzienie bardzo dobrze wziąć na wahaczu, którego długość wynosi 6,8 cm. Kopie większe chętnie pęd do wyważarek zaprojektowanych dla okonia lub szczupaka. Dlatego nie możemy skupić naszą uwagę jedynie na małych (30-50 mm) modeli przynęt, ale także śmiało eksperymentować z bieguna większych rozmiarach. Podczas odtwarzania z takim wahaczu pojawiać znacznie większe wahania w przestrzeni wodnej, a oni stają się znacznie bardziej widoczne dla ryb w oddali na bardzo atrakcyjne dla niej.

Dobre wykorzystanie wykonalności przynęt wielkogabarytowych w wodach dużej głębokości i mało prądu. Mając większą wagę, takie przynęty działają szybką kąpiel, która daje przewagę w utrzymaniu zestaw ryb najbliższym studzienek, a kiedy dostępny prąd rozbiórka bilans wyrzucony w kierunku, który promuje „prawidłowy” swoją grę.

Jaki rodzaj kształtu, i jaki kolor powinien być przynęta do połowu okoni balanser nie powiodło? Zastosowanie pewnej równowagi w tym samym stawie, ale w różnych momentach daje różnią się od siebie wyniki. Na gryzącym okonia zależy od wielu czynników – jest grubość śniegu i lodu na stawie, który wpływa na ciało oświetlenie wody, czas połowu (pervolede, gluhozime, na ostatnim lodzie), dzienny czas (wieczór, dzień, rano), stan pogody itd. Trudno jest wyjaśnić na fakt, że okoń są gryzienie bardzo dobrze na przynęty, a potem nagle to preferuje kształt i kolor zaworową. To z tego powodu, że istnieje szeroka gama tego typu przynęty. Sieć handlowa z wyważarki obfitości prostu zaślepiony i czasami wybór jest bardzo trudny.

Do grzędy na wyważarce nie powiedzie, trzeba kupić aż pięć lub sześć przynęt każdego rozmiaru (3, 5, 7 centymetrów). wyważarki barwiące muszą być zgodne z naturalnym kolorem rodziny karpiowatych ryb i narybku małego okonia. Według długoterminowych obserwacji, przynęty właśnie takie farbowanie są uniwersalne dla każdego akwenu. Dlatego złapać okonia w zimie należy zacząć jest z nimi, to już możliwe, aby przejść do eksperymentów.