470 Shares 8508 views

Najpotężniejszy tablet Google Nexus 10

Dla miłośników najlepszych i wydajnych jest dedykowany! Dzisiaj porozmawiamy o tytule "najpotężniejszego tabletu". Prawdopodobnie każde dziecko i dorosły już zapoznały się z tą stosunkowo nową i ergonomiczną technologią – tabletką. Ma to doprowadzić do naszego życia więcej działań, ruchów, które są po prostu niemożliwe w przypadku zwykłego komputera lub laptopa. Możesz je nosić z Tobą, gdziekolwiek chcesz, oglądać filmy pod gwiazdami, czytać elektroniczne wersje książek w pociągu i samolocie, ale po prostu zagrać. To wielofunkcyjne i przenośne urządzenie w 2013 roku zyskało ogromną popularność i uznanie. Praktycznie co trzecia osoba ma tabletkę. Ich różnorodność gatunkowa jest wspaniała, ale dziś musimy zidentyfikować najlepszy i najbardziej potężny model.

Dominująca pozycja

Absolutnie każdy wie, że rynek w dużym popy są dwoma stale sprzecznymi modelami: kartą iPad i Galaxy, z których każdy nabiera tempa i zwiększa wydajność. Ale nadal nie można powiedzieć, że jeden z nich zasługuje na tytuł "najpotężniejszej tabletki". Tak, są bogate w ich funkcje, atrakcyjne i popularne, ale nie jest to limit możliwy. Tak, tabletki firmy Asus mają doskonałe żelazo i wydajność, ale nadal jest lepszy model. Jednym z najpotężniejszych i najbardziej atrakcyjnych jest model Google Nexus 10, który oferuje szeroki zakres funkcji. Tablet ten został opracowany wspólnie z firmą Samsung. Po prostu niesamowite 10,1-calowy ekran o dużej rozdzielczości: 2560 x 1600 punktów na cal.

To nie jest jeszcze osiągnięte: wydajny procesor dwurdzeniowy Samsung Exynos o prędkości zegara 1,7 GHz jest w stanie obsłużyć wszystkie żądania. Karta graficzna jest tutaj reprezentowana przez model Mali-T604 MP4 z czterema rdzeniami, co pozwala użytkownikowi grać niezależnie od tego, co chcą. Ilość pamięci RAM wynosi dwa gigabajty – wystarczy uruchomić dziesiątki różnych aplikacji równocześnie. Ponadto najpotężniejsza tabletka ma wszystkie istotne funkcje i systemy (z wyjątkiem 3G), wyrażone w formie Wi-Fi, bluetooth, GLONASS i GPS. Na pokładzie są dwa kamery wideo: tylne, o rozdzielczości 5 megapikseli, a przednie – 1,9 megapiksela. Pozwala to na wykonywanie wysokiej jakości rozmów wideo, nagrywanie pięknych filmów i robienie zdjęć.

Potężna tabletka firmy Google ma bardzo dogodną sytuację, tak jakby została stworzona tak, aby trzymać ją zawsze w Twoich rękach na zawsze. Bateria ma niesamowitą pojemność – 9000 mAh, dzięki czemu tablet pozostaje w trybie gotowości na 500 godzin! W godzinach pracy oczywiście liczba ta zmniejszy się do 13-14 godzin. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli podsumujemy wszystkie powyższe, możemy powiedzieć, że najpotężniejsza tabletka nie będzie tak bogata w swój "wewnętrzny" świat, jako wieloaspektowy i ergonomiczny. Projekt, jakość obrazu, wydajność, komfort, żywotność baterii, płynna obsługa w systemie – wszystko to powinno być w najlepszej tablecie, czyli Google Nexus 10. Takie urządzenie jest po prostu wygodne i przyjemne w obsłudze, wygodne do pracy, oglądać Kino, graj, kręć zdjęcia, filmy i po prostu surfować po Internecie.