419 Shares 6569 views

Towarzystwa Ilya Bachurin

Dzisiaj, produkcji, przygotowania i dystrybucji produkcji filmowej w Rosji jest zaangażowany w jednowymiarowej stowarzyszenia kinotelevizionny założona w 2008 Iloy Bachurinym i F. Bondarczuk, zatytułowanym „Glavkino”. A jeśli dużo rzeczy o Fedor jest znany niemal każdy fan dobrego kina, coś nie każdy ma pomysł na to, kto z Ilya Bachurin. Kim jest ten człowiek, który wierzy, że kino jest najpotężniejszym nośnikiem ideologii?

biografia

Pod koniec ostatniego miesiąca wiosną 1970 roku w Moskwie w rodzinie inżynierów urodzonych przyszły producent Bachurin Ilya Viktorovich. Uczył się w normalnej szkole, a po jego ukończeniu wstąpił Instytut Języka Rosyjskiego na Wydziale Edukacji. Nie Ilya i edukacja ekonomiczna otrzymał w Akademii Zarządzania, a także w Wielkiej Brytanii. Ilya służył w armii w Signal Corps, gdzie dobrze opanował alfabetu Morse'a.

Ilya Bachurin, którego biografia zawiera wiele interesujących faktów, zabrany przez producenta, aw 1993 zorganizował pierwszy rosyjski koncert Michaela Jacksona. Dwa lata później otworzył stację radiową „2000”, który brzmi współczesnej muzyki elektronicznej. W 2000 roku stał na czele Dyrekcji pierwszego kanału. Od tego czasu ORT znikają proplachennye tak zwane pliki, pojawiają się dość udany program. On jest zafascynowany działalnością producentów, więc projekt Bachurin „Star Fabryka” powstała. W wieku trzydziestu jeden lat Ilya został redaktorem naczelnym kanału MTV (Rosja). Dzięki przybyciu zmienił kanał. Wyprodukował i przekazanie ceremonii olimpijskiej flagi do Vancouver.

Ilya Bachurin pracy, jak mówi, przez dwadzieścia godzin dziennie, resztę czasu spędza w domu z moją dziewczyną.

"Glavkino"

W "Glavkino" Ilya Bachurin działa od 2008 roku. Wraz z innymi założycielami, że dokonał lidera rosyjskiego przemysłu filmowego. Zatem, kompleks został zbudowany, który jest podstawą do produkcji folii krajowych i seriali telewizyjnych. Tutaj Ilya stworzył projekt, dzięki któremu można znaleźć młodych pisarzy i podnosić swoje kwalifikacje.

Dzisiaj „Glavkino” współpracuje ze scenarzystą Hollywood z dużym doświadczeniem. A wszystko to zostało zrobione w celu podniesienia kina rosyjskiego do następnego poziomu. Eliasza jest bardzo ważne pytanie, ponieważ uważa, że kino rosyjskie nie jest wystarczająco dobre pisarzy.

Filmografia

Ilya Bachurin w filmie okazał się producent. Zrealizował siedem filmów. Jego prace obejmują dokumenty, krótkie filmy, dramat. Ilya był zaangażowany w pracę nad filmem „Ike” (2011), „August. Ósmy "(2012) i" Pilaf „(2013). Obecnie pracuje nad stworzeniem takich filmach: "Living Water" (2015), "Cztery pory roku" (2015), "Armia, Kocham cię" (2016), "pilot śmigłowca" (2016).

Ilya Bachurin nadzieję, że te filmy nie zawiedzie publiczności, ponieważ pracuje z dokumentalisty W. Manske, która słynie z wysokiego profesjonalizmu.

życie osobiste

Dziś o swoim życiu osobistym Bachurina powiedzieć prawie każdy połączony z telewizorem. Kim jest kobieta, którą kocham jest Eliasz Ravshan Kurkova, nawet mieszkają razem. Ostatnio dziennikarze zauważyli na jej palcu obrączki. Ilya zaproponował do niej, ale data ślubu nie został ustawiony. Bachurin uważa, że pośpiech nie warto.

Przed tym czasie był kawalerem Ilya Bachurin. Były jego żona, z którą producent ma dwie córki, wychowuje dzieci samotnie. Małżeństwo trwało dwanaście lat.

Teraz życie osobiste Ilya porządku. Preferuje długoterminowych relacji, zakochuje się od dłuższego czasu producenta, a jego kobieta nigdy się nie zmienia. Jest to w uzasadnieniu swojej dwunastoletniej małżeństwo artysty. Że takie Ilya Bachurin, dzieci kochają to i regularnie spędzać z nim czas.

obraz

Ilya Bachurin uważane notorycznie dandysa. Ma mnóstwo szafek z ubraniami, ale nie lubi ścisłym stylu. Człowiek on szczery i łagodny, ma sztukę krasomówstwa. Jego gusta nie pokrywają się z gustów wielu ludzi.

Bachurin mieszka w Soczi, w „Wielkim Polana”. Codziennie jeździ motocyklem do pracy. Czas wolny, że nie ma dużo, ale na niedzielne przejażdżki rano w Moskwie Ducati. Uwielbia słuchać dobrej muzyki.

Można powiedzieć, że Eliasz jest szczęśliwym człowiekiem dzisiaj. Ma dobre, a co najważniejsze, ulubione dzieło i życie osobiste porządku.

Dzisiaj o wydarzeniach społecznych Ilya może spotkać się z jego dziewczyną Ravshanoi. Wydaje się, że szczęśliwa para.

Wszystkie działania Ilya Bachurina ma na celu podniesienie poziomu produkcji kina rosyjskiego. Uważa on, że w Rosji bardzo niewielu specjalistów w branży filmowej, więc widz patrzy niechętnie filmów krajowych. Mają talent, mają pomysły, ale często nie jest to możliwe do recyklingu tych idei do produktu końcowego, ponieważ nie jest wiedza, że zapotrzebowanie na przemian w życiu dobrych pomysłów, za mało technologii, które spełniają międzynarodowe standardy. To ma na celu poprawę jakości kina radzieckiego i stworzył „Glavkino”.