772 Shares 6878 views

Lecznicza pasza „Eukanuba” dla psów – opinie Hodowle psów

Twój pies dorosnąć zdrowe i aktywne, musi otrzymać odpowiednie odżywianie. Dlatego deweloperzy wydali szereg paszy, biorąc pod uwagę charakterystykę każdego czworonożnego przyjaciela. Pasza „Eukanuba” dla psów – pełny zbilansowana dieta, która bierze pod uwagę wiek, rozmiar, rasy, stanu zdrowia i poziomu aktywności psa. Popularność tych produktów nabytych dzięki wysokiej jakości i przystępnej cenie. Doświadczeni hodowcy zalecają właściciele szczeniąt od pierwszych dni, aby dać im „Eukanubu”. Jest to gwarancja, że dziecko będzie rozwijać się prawidłowo.

Opis firmy

„Pasza” Eukanuba dla psów produkowane firmę handlową Iams (USA, Holandia). Fabryki zlokalizowane są w Levisburge, Aurora, Henderson i Holandii. Ta firma – lider w produkcji gotowych posiłków dla psów. Ponadto są one na początku pojawienia paszy zawierającej naturalny mięsa. Firma „Yam” jest uważany za najlepszy ze wszystkich sektorów zajmujących się problematyką żywności zwierząt. Tutaj, podobnie jak zespół specjalistów, dietetyków, lekarzy weterynarii i naukowców pracuje. Ich wspólne działania mające na celu zapewnienie, że pies jest zdrowy i szczęśliwy w nadchodzących latach. Wysiłki nie poszły na marne: hodowców, którzy dbają o zdrowie swoich ulubieńców, szybko zauważyli tę zaletę „Eukanuba” paszy i często wolą go innym, nawet najbardziej znanych marek.

struktura

Pierwszy raz jedzenie „Eukanuba” pies został zwolniony w 1969 roku. Następnie nowego było pojawienie się w kompozycji mięsa kurczaka. Sława jego równie szybko rozproszone po całym świecie. Teraz linia produktów rozszerzyła mieć produkty z jagnięciny. W obu tych przypadkach, ilość naturalnego mięsa jest wysoka – co najmniej 20 procent. Że pies otrzymał wszystkie niezbędne substancje w składzie dodanego do zbóż. Jaja, warzywa, mączka rybna i suszone drożdże piwne jest źródłem mikroelementów. Pasza jest zrównoważona z witaminami i minerałami. Zwierzę nie może być coraz więcej żadnych dodatków.

Ważny szczegół: jedzenie „Eukanuba” dla psów jest wykonany wyłącznie z naturalnych składników, nie stosować żadnych barwników ani aromatów. Wielu hodowców powiedzieć doskonałą kondycję włosów po użyciu „Eukanuby”. Pies staje się bardziej aktywne, mobilne, krzesło – regularne, normalnej konsystencji. Wszystko to wskazuje na dobry stan zdrowia zwierzęcia.

Pokarm dla szczeniąt

Mały szczeniak – jest to prawdziwe dziecko. Stanowiły szkielet, aktywnie rozwijać wszystkie narządy i tkanki. Brak jakiejkolwiek substancji może doprowadzić do poważnych problemów w przyszłości, skały zły rozmiar, tak, że zwierzę nie może dopuścić do ringu. „Eukanuba” przyjść z pomocą właścicielom. Sucha karma zawiera wszystkie niezbędne dla wzrostu i rozwoju. Sądząc po opiniach, 70% właścicieli psów wolą wspaniałych występów tego systemu władzy.

W linii karmy dla szczeniąt zostały przedstawione w następujących produktów. Karma z jagnięciną i ryżem, żywności przeznaczonej dla zwierząt domowych od 1 do 12 miesięcy, jak również dla szczeniąt i młodych lat. Są to produkty na bazie mięsa z kurczaka na dużym (np Owczarek kaukaski), średnich i małych ras.

Można wybrać najbardziej odpowiednie jedzenie „Eukanuba” dla psów. Recenzje doświadczonych właścicieli powiedzieć, że szczeniak jest podłączony do źródła zasilania, szybko rośnie i rozwija się bardzo dobrze, ma zdrowe trawienie i lśniącą sierść.

Karmy dla psów dorosłych i starszych

Każdy okres swojego zwierzaka stawia szczególne wymagania dotyczące systemu żywienia i jakości produktów. Dorosły pies – jest niewyczerpanym przepływ energii, więc potrzebuje kompletną dietę, ale bez dodatkowych kalorii, które nie rozwijają otyłość. Wraz z wiekiem aktywność zmniejsza się nieco, a ciało zaczyna się zmieniać. Potrzebują jedzenia, które można łatwo nabyte, nie dadzą duże obciążenia na wątrobę i trzustkę, i dostarczają organizmowi witamin i minerałów. Po raz kolejny, dostaniesz szeroką gamę produktów, wśród których znajdują się łatwo podnieść żywności „Eukanuba” dla psów. Liczba Hodowcy podkreślają, że nawet wybredny psy z wielkim apetytem go jeść. Prezentujemy tylko najpopularniejsze produkty z tej linii:

  • Dla dorosłych, dużych psów o normalnym poziomie aktywności. Na bazie mięsa z kurczaka.
  • Dla dorosłych psów dużych i olbrzymich (na bazie jagnięciny i ryżu).
  • Dla zwierząt ponad 8 lat (na podstawie jagnięciny i ryżu).
  • W odniesieniu do wszystkich gatunków (łososia i ryżu).
  • Dla dorosłych psów małych ras.

Dla psów różnych ras

Pomimo faktu, że pies jest w zasadzie bardzo podobne, każda rasa wymaga szczególnej opieki. Zatem hodowcy twierdzą, że rottweilery mają skłonność do otyłości, ale ze względu na dużą masę ciała doświadcza poważnych stawów odkształcenia. Owczarek niemiecki jest bardzo mobilny i wymaga ogromnych ilości energii. Shar Pei są podatne na alergie i wysypki. Wszystko to bierze pod uwagę „Eukanuba” – karma dla psów, której skład dobierany jest indywidualnie do potrzeb Twojego zwierzaka. Firma oferuje około 20 odmian pasz, przeznaczonych dla każdej rasy.

produkty specjalistyczne

Współpraca z weterynarzy pomaga firmie w celu wytworzenia paszy leczniczej „Eukanuba” dla psów. Pozwalają one na utrzymanie ścisłej diety, pokazany z danej choroby, a tym samym pomaga organizmowi przezwyciężyć chorobę. W tym wierszu są paszy, pokazany w różnych patologiach: choroby zapalne skóry, cukrzycę, niewydolność nerek, alergii pokarmowych. Istnieją produkty specjalne pokazane na otyłość, problemy związane z wiekiem przewodu pokarmowego, z różnymi zaburzeniami układu mięśniowo-szkieletowego.

Oczywiście, dieta nie zastępuje terapii. Ale ważne jest, aby wiedzieć, że rozważamy żywność nie zawierają leki, suplementy specjalne i dla każdego z nich nie są uzależniające i nie mają skutków ubocznych. Doświadczeni hodowcy mówią, mogą bezpiecznie podać zdrowego zwierzęcia: dodatkowe składniki będą służyć jedynie w celu zapobiegania rozwojowi choroby.

Mokra karma dla psów

Rzadko się do zdrowego zwierzęcia, zwykle puszki traktowane przy podawaniu suchej karmy nie jest już możliwe. Mogą być rozcieńczony wodą i paszy dla zwierząt poprzez rurę jeśli warunek krytyczny dla zwierząt. Jednym z najbardziej popularnych w serii – karma dla psów „Eukanuba Dermatozis» (Eukanuba dermatozy FP). Może być używany jako głównego zasilania w diagnostyce ostrej alergii pokarmowej lub nietolerancji. Jeśli pojawi się historia ciężkiej alergii, a przyczyną nie można ustalić, czy jest atopia, choroba zapalna jelit, reakcje skórne o różnym stopniu nasilenia, przejście do tej paszy może znacznie złagodzić stan swojego zwierzaka, a także z odpowiedniego leczenia prowadzi do pełnego wyzdrowienia.

Drugim produktem z tej serii – Eukanuba Dog jelitowych. Ten trzustki odżywiania, ostre zapalenie żołądka i jelit, biegunka, zapalenia okrężnicy, zapalne choroby jelit, zaburzenia w trzustce. Dzięki tym konserw, był w stanie uratować wiele istnień ludzkich, oszczędzając właścicieli z konieczności kilka razy dziennie do przewozu chorego przyjaciela w postępowaniu w klinice weterynaryjnej.

koszt

Cena nie jest zbyt wysoka (na poziomie Premium Super), oprócz zdrowia Twojego pupila jest znacznie droższe. Pokarm dla szczeniąt, można kupić za 3700 rubli (15 kg w opakowaniu). Catering dla dorosłych będzie kosztować trochę mniej – około 3100 str. 15 kg. Karma dla poszczególnych gatunków, a także jako środki terapeutyczne pakowane w 12 kg i 3200 są s. Konserwy wyniesie 1,650 dla pudełka 12 puszkach 400 g

Dobre jedzenie – gwarancja zdrowia, urody i dobrego samopoczucia Twojego psa. Należy o tym pamiętać przy wyborze żywności dla niej.