865 Shares 2686 views

Magomed Magomedov: biografia, osiągnięcie

W ostatnich latach na całym świecie jest stały trend w kierunku uniwersalizacji sztukach walki. Wszystko to doprowadziło do tego, co jest szczególnie popularny wśród fanów sportów otrzymały tak zwane mieszane sztuki walki. Główną różnicą od klasycznych sztuk walki polega na tym, że są one powszechnie używane jako arsenał udarowego działania technicznego i zapasach. Każdy wojownik ma swobodę wyboru, jaki styl dać pierwszeństwo podczas walki. Rosyjska Szkoła MMA dał świecie sportu wielu doskonałych zawodników. Jeden z nich, Dagestanu fighter Magomed Magomedov, i zostaną omówione w tym artykule.

dzieciństwo

To już dawno stało się tradycją, że w Dagestanie numer jeden sport – jest to walka. Mimo wszelkich prób stworzenia z Machaczkała „Anji” futbol Superclub z udziałem światowych gwiazd, różne sztuki zajmują dominującą miejsce w życiu każdego mieszkańca tej małej republiki.

25 grudnia 1991 w małym miasteczku Dagestanu Chasawjurt na światło było przyszły mistrz Magomedov Magomed Zhamaludinovich. Praktycznie wszystkie młodzieży Dagestan w dzieciństwie zaangażowanych w walkę. Dla niektórych to pozostaje dziecinny entuzjazm, ktoś niesie miłość do tego sportu na całym jego życiu. Stało się tak Magomed. Doskonały sportowy nastolatek dane mogą być widoczne gołym okiem. Dzięki stosunkowo niewielkim wzroście Mahometa jako nastolatek miałem wielką sylwetkę. Rodzice nie są w przeciwieństwie do syna hobby sport.

Pierwsze kroki w tym sporcie

W wieku dwunastu lat, Mohammed pojawił się w szkole z internatem sportowym „pięć kardynał”, specjalizuje się w różnego rodzaju sztuk walki. Pierwszy mentor obiecujących juniorów był Aleksandr Buryak, postać dla kultu Dagestanu Sports. Jest to trener nie przyniósł jeden silny sportowiec. A fakt, że Magomed Magomedov właśnie ten trener jest sukcesem, możliwość dalszego rozwoju w sporcie. Tuż pod kierownictwem Aleksandra Buryaka przyszedł Magomed pierwsze sukcesy sportowe. Wyprodukowano serię zwycięstw na poziomie regionalnym, młody sportowiec zaczął iść do poziomu rosyjskiego. Nawet wtedy, w dość młodym wieku dla sportowca, sport eksperci zauważyć dość agresywny styl walki, ostroatakuyuschy mężczyzna styl. Mówili, że Magomed Magomiedowa – tygrysa. Ten pseudonim został ustalony do faceta i nie może być lepiej dopasowane do niego, charakteryzuje jego styl walki.

kariera sportowa

Prawdziwa sława przyszła do Magomed Magomiedowa w 2012 roku. Dvadtsatiodnoletny sportowiec przez czas szkolenia pod kierunkiem Rasul Arslanbekova. Został pokonany w mistrzostwach Rosji w mieszanych sztukach walki. Ten sukces nie jest przepuszczany przez trenerów reprezentacji Rosji. W tym samym 2012 roku ma Magomed Magomedov – debiutant myśliwiec Mistrzostw Europy. Po raz kolejny triumf: najmłodszy członek zespołu staje się mistrzem Europy w mieszanych sztukach walki.

sportu zawodowego

Sukces na poziomie amatorskim nie przeszły bez echa w środowisku zawodowym MMA. W rok po triumfie w Mistrzostwach Europy w 2013 roku, klub walki Eagls, działając w M-1 Global, podpisał pełny profesjonalny kontrakt z obiecującego sportowca. Debiut w M-1 miało miejsce w dniu 27 lutego 2013 r. Rival Magomed Magomedov był polski lekkoatleta Damian Stasiak. Walka zakończyła się pewność zwycięstwa rosyjskiego sportowca.

Pracownicy coachingu Magomedov jeszcze jeden autokar. Zostali Marat Gafurov. zawodową Magomedov jest idzie bardzo dobrze. W tych walkach nasi sportowcy zostali pokonani takich zawodników jak Ukraińcy Anton Wasiljewa i Arthur Kashcheev Brazylijczyków Yuri Maia i Bruno Diaz Gruzini Paata Robakidze. W rezultacie, Magomed Magomedov zdobył prawo do walki o tytuł tymczasowego mistrza wersji ACB koguciej mistrz. Magomedov był rosyjski rywal potr Yan. Ciężka walka się nie stało. Zgodnie z decyzją z trzech sędziów jednogłośnie zwycięstwo przyznano Magomed Magomiedowa.

perspektywy

Jeśli przeanalizujemy średni wiek obecnych panujących mistrzów w MMA, można zauważyć ciekawy szczegół: Przeważnie sportowców, którzy są ponad trzydziestu lat. I takie światowej sławy gwiazdy jak Werdum, Cormier, Lawler i wszystko stało się mistrzów bliżej czterdziestki. Biorąc pod uwagę stosunkowo młody wiek dla mieszanych sztuk walki (Magomed obecnie tylko 24 lat), możemy śmiało powiedzieć, że kariera Magomed Magomiedowa zaczęło się w boksie zawodowym. A wyniki na poziomie, pokazując teraz, daje nadzieję na dużą liczbę zwycięstw. Nie ma więc wątpliwości, Magomed Magomedov – wojownikiem, który ma wielki potencjał, a tytuł mistrza tymczasowego nie jest ostatnim w jego karierze.