775 Shares 1149 views

Proste zabawki choinkowe własnymi rękami

W przeddzień wspaniałej okazji Nowego Roku wszyscy ludzie wierzą w cuda i magię. Dzieci czekają na dzień, ze ściśniętym sercem, dorośli nostalgiczne takich bezpośrednich doznań radości i bajek. Doprowadzić wakacje i zjednoczyć całą rodzinę do pomocy ozdób choinkowych, wykonanych własnymi rękami. To jest tak interesująca, aby usiąść z rodziną i wymyślić i stworzyć zabawny aniołów, dobrych młode, kolorowe girlandy i wiele innych zabawek!

Kiedykolwiek od czasów jego dzieciństwa, wielu dorosłych pamiętam jak zrobić zabawki na choinkę z własnymi rękami, na przykład, kolorowe girlandy papierowe, gdzie jeden pierścień przylega do drugiego. Niech każdy członek rodziny sprawia girlandę. Można zorganizować konkurs – kto będzie trzymać razem dłużej, piękniejsze i szybciej. A potem, że nikt nie był zdenerwowany, połączyć wszystkie swoje kawałki w jeden wielki wianka i udekorować swój dom.

Najczęstszym drzewo zabawka na świecie – to jest na pewno aniołem. Istnieje wiele sposobów, aby anioła z rękami. Ale jeśli masz starą lalkę, 2 koronkowe serwetki, to może dobrze zrobić to sam. W ogóle, czy zabawek choinkowych z własnych rąk, zwłaszcza aniołów, to jest jakiś sakrament, bez którego niemożliwe jest wyobrazić sobie Boże Narodzenie i Nowy Rok.

Weź dwie koronkowe serwetki, starannie promazhte je z białego kleju. Klej ten jest biały i nie pojawi się na serwetki, ale dać im sztywność. Koronka nie przykleiła się do swojego biurka, użyj papieru wosku. Niech suche. Zrób pianę lub tektury litej stożek, który przy pomocy gorącego kleju lub innego spoiwa budowlanego, przywiązują głowy i uchwyt swoimi lalkami. Jeśli korzystasz z pianki, może to być pierwszy w łeb uchwyty i dołączyć wykałaczki, a potem, nieodebrane uchwyty bazowe i szef klej, wkleić je do bazy piany.

Zadekoriruyte stożek serwetką jak strój w anioła. Załaduj piękne głębokie fałdy. Otwory, które są w każdej koronki, wsunąć uchwyt. Zabezpieczyć szmatkę w głowie kilka kropel kleju i pięknymi wstążkami.

Krotnie drugą serwetkę na pół i skleić ręcznie robione artykuł na plecach – to skrzydła. Więc gotowy Twój anioł. Można umieścić go na górze choinki.

Jest to łatwe do wykonania dzwony zabawy jednorazowych kubków. Ozdobić je z kolorowych gwiazd, malować markery i farby. Przechodzą przez nitkę igły przez dno filiżanki – wszystko, Boże Narodzenie dzwon gotowy.

Dobry pomysł, aby zabawki choinkowe własnymi rękami w nietypowy wieniec wyrażone dosłownie. Niech każdy członek rodziny, w tym nawet najmniejsze i dopey, samodzielnie lub z pomocą dorosłych, obvedet dłoni na kolorowym papierze. Wyciąć wszystkie z tych palm i kleju na tekturowym kółku. Jest to tradycyjna dekoracja na drzwiach nabywa święte znaczenie jedności i ochrony rodziny.

Nie bój się, tworzyć, sen, nawet prostych rzeczy można zrobić zabawki choinkowe własnymi rękami, które nie tylko udekorować swój dom, ale będą również doskonałe prezenty dla znajomych i bliskich.