414 Shares 3861 views

Jak „sucha” ciało szybko i sprawnie

W oczekiwaniu na każdy sezon plaża chce schudnąć i twoje ciało bardziej widoczne. Materiały na temat „wysychają” ciało, wiele zostało napisane, i można stosować różne podejścia, aby osiągnąć wyniki: być zaangażowany na specjalnych programach szkoleniowych, aby zminimalizować liczbę spożywanych kalorii, czy coś innego … ale z jakiegoś powodu nie jest zawsze, nawet w najbardziej rygorystyczne, jak się wydaje, z zastrzeżeniem zaleceń, aby osiągnąć pożądany rezultat.


Aby skutecznie pozbyć się tłuszczu zgromadzonego pod fałdach skórnych i dać ulgę mięśni, to najlepiej, aby stworzyć swój własny, indywidualny program. Szczególną uwagę należy zwrócić na diecie, ponieważ jest to duża część sukcesu zależy od niego. Ale to wszystko nie znaczy godzin spędzać czas na siłowni lub siedząc na krakersy i wodę. W celu „wysycha” ciało, konieczne jest, aby zrozumieć podstawowe funkcjonowanie organizmu i poznać jakąś niezmienną prawdę.

Najważniejszą rzeczą w tym przypadku – jest to dieta. Jest niezwykle ważne, aby zminimalizować ilość spożywanych węglowodanów w diecie. Ich objętość w diecie nie powinna przekraczać dwóch gramów na kilogram masy ciała jest idealna, jeśli osiągnie cel jednego grama na kilogram ciężaru własnego. W tym przypadku te węglowodany, które jedzą koniecznie musi być skomplikowane – są to mąka z pszenicy durum, różnych zbóż, ziemniaków. Od prostych (szybko) węglowodanów jest całkowicie porzucić. Tłusta żywność, oczywiście, też jest zredukowana do minimum. Musimy „lean” na białka: ryby, chude mięso, fasola. Pamiętaj, aby pić dużo czystej wody. Wszystko to pomoże jak najszybciej „na sucho” żołądek.

Posiłków – również ważny niuans. Bezpośrednio przed treningiem i po nim nie należy opierać się na jakiejkolwiek żywności. Optymalnie – wykonywać na czczo. Ważny posiłek – śniadanie, rano rozpocznie się proces przemiany materii. Jednakże, jeśli ćwiczysz rano (lub przynajmniej popełnić spacer zamiast treningu), byłoby lepiej po prostu wypić filiżankę czarnej kawy, herbaty bez cukru lub trochę czystej wody. Przez cały dzień, staram się jeść często, ale powoli. Pozwoli to zapobiec „zakłócenia” i będzie prowadzić procesy metaboliczne w organizmie. Temat ten tryb po kilku tygodniach będą znane pytasz jak „wysychają” ciało. Mimo to, po zastosowaniu tych prostych technik zapewnia trwały, widoczny na wynik oczu!

Jeśli chcesz wiedzieć, jak „wysychają” organizm szybciej, należy zwrócić uwagę na odżywianie sportowych i różnych dodatków. wstrząsów białkowe mogą częściowo zastąpić konwencjonalne posiłków, a dzięki dużej zawartości białka będzie nie tylko schudnąć, ale również w celu zachowania istniejących masy mięśniowej. Kofeina i L-karnityna suplementy daje bardzo potrzebne energii i przyczyniają się do spalania tłuszczu.

Aby lepiej zrozumieć, jak „sucha” ciało w twoim przypadku bardziej efektywnie, zaleca się, aby prowadzić dziennik szkolenia i zapisów spożycia. Obserwacja własnych reakcji organizmu pozwoli lepiej planować cały proces i osiągnąć najlepsze rezultaty.