887 Shares 9153 views

Smokey Aes dla twoich oczu

Funkcja makijaż – do dekoracji, aby podkreślać atrakcyjność rysów twarzy, wzorów formularzy. Intensywność stosowania makijażu zależy od pory dnia, pory roku i okazji. Daytime makijażu spokojne odcienie, wieczorem – może być kontrast. Szczególnie popularny makijaż smokey Aes (smoky eyes), w języku angielskim "smoky eye". Różni się on od codziennego kontrastujących odcieniach i zastosowania technologii. Stwarza to nadrobić nacisk na oczy, ze mogą być identyfikowane przy pomocy tej części twarzy. Nadaje się głównie na specjalną okazję: imprezę młodzieżową, publikacji. Odcienie smokey AES (ilustracji) ciemności. Dla efektu dymnego, muszą być dobrze zacieniony. Elementy niezbędne do tworzenia podstawowego wzoru: czarny eyeliner i cień: Sygnał ciemnoszary matowy i migotanie.
Pierwsza faza zadymionych Aes – nieskazitelna skóra. Konieczne jest, aby starannie przygotować, jako jasny punkt powinien być tylko jeden – oko. Jeśli masz cienie, to będzie natychmiast zauważalne. Używać środków maskujących. Nie tracić z oczu brwi: muszą one być pięknie urządzone. Podstawa pod makijaż utrzyma go przez długi okres czasu.
Czarny ołówek narysować linię na linii rzęs dolnej i górnej. Na zewnętrznym narożniku linii powinien udać się do świątyni. Intromarginalnuyu obszar dolnej i górnej powieki (linia, która jest bliżej do błony śluzowej oka) także rysować. Potem cienkie zacienione linii skośny pędzel. Ciemną matowe wykończenie jest stosowane zwilżonej aplikator do cieni i kształtowania postać. Cała powierzchnia ruchomego wieku i część fałd na zewnętrznym rogu oka wypełnia z tym kolorem. Granice zewnętrzne nie obniżać, kieruje je do końca brwi. Spacer przez zarośla i niższego wzrostu rzęs. W zewnętrznym kącie linii oczu powinny połączyć się w jedno. W stanie zamkniętym ciemną część makijaż Smokey Aes powinien przypominać migdałowy kształt. Stosując cienie mokre aplikator produkuje bardziej intensywne odcienie. Taki sposób zapobiega ich przelania, które zapewniają integralność i czystość makijażu.
Kolejny etap Smoky Aes – shimmery szarym tle. Powinny one być stosowane w całej formie pędzla, wypełnionej ciemnym zabarwieniu i nieco wyższe na gniecenie. Mieszanka kolorów, zaczynając od wewnętrznego kącika oka w kierunku na zewnątrz.
Jasne odcienie cieni, który jest najbardziej podobny do koloru skóry, aby pasek pod brwi i aplikacyjnych na wewnętrznej części oka z nosa. Pędzel do cieniowania znowu chodzić na rysunku, że nie ma wyraźnej granicy między kolorami. Draw każdy tusz do rzęs, tworząc efekt zagęszczenia. Technika tworzenia smokey AES wolno używać sztucznych rzęs. Porządkowanie Policzki rumienić pod skórą, tworząc ulgę. Usta powinny być wykonywane w sposób naturalny. Wybierz neutralne odcienie.

Techniki tworzenia smokey AES jest wiele. Najważniejsza zasada – efekt zamglenia. Eksperyment z odcieniami, stworzyć swój wizerunek!