843 Shares 990 views

Szczęście być blisko

Uczniowie wykazali się w reklamie społecznej.

Na drugi dzień w budynku Akademii Finansów w ramach rządu Federacji Rosyjskiej podsumowującej konkurs na projekt społeczny „Szczęście być blisko.” Inicjatywa imprezy należał do mistrzostw klub sportowy „Złoty stojące”.

Problem sieroctwo jest niezwykle ważne dla Rosji. Statystyka mówi o milionach dzieci, które z różnych powodów znaleźli się osieroconych. Każde dziecko, niezależnie od wieku, ważne jest, aby rozwijać się w pełnej rodzinie. Zwiększenie liczby małżeństw, wierny do przyjęcia i praktykowania, jesteśmy w stanie zmniejszyć potrzebę budowania nowych domów dziecka, tworząc kompletny zdrowe pokolenie rosyjskich dzieci.

Głównym celem realizowanym w ramach projektu „Szczęście jest blisko”, jest promowanie przyjęcia i przyciągnąć uwagę rodzin Moskwie w różny sposób urządzenie dziecko w rodzinie.

Główną grupą docelową projektu są studenci moskiewskich uczelniach, a także młodzież pracuje.

Organizatorami konkursu „szczęście być blisko” dał pełną swobodę młodzieży przy wyborze formy realizacji reklamy społecznej, głównym wymogiem, który musiał stosować się do uczestników – promocja przyjęcia i opieki.

Konkurs został przeprowadzony w sześciu kategoriach: scenariusza filmowego; Opracowanie kampanii hasłem orientacji społecznej; rysunek, kola; zdjęcia; Układ reklamy społecznej logo; układ banera reklamowego społecznej.

W sumie podczas konkursu wyłoniono około stu prac. Prace uczestników zwycięzców zostały opublikowane w specjalnym albumie, który został rozproszony wśród młodzieży. Wręczenie nagród odbyło się 30 listopada w gmachu Akademii Finansów w ramach rządu Federacji Rosyjskiej.

Ponadto zwycięskie projekty uczestników konkursu były podstawą obecnego reklamy społecznej. Tak więc, według najlepszego scenariusza został nakręcony film i najbardziej udanych plakaty na kwestiach społecznych zostały opublikowane i wysłane na szkołach i internatach edukacyjnych kapitału.

W ogóle, to ważne jest, aby pamiętać, że ze względu na konkurencję na reklamę społeczną „szczęście być blisko” udało się przyciągnąć utalentowanych młodych ludzi do społecznego i aktywności. W ramach projektu odbyły się dzięki wsparciu Departamentu Polityki Rodziny i Młodzieży w Moskwie.