277 Shares 3610 views

Gemini-mężczyzna, Ryby-kobieta: romantyczna relacja

Gemini to mężczyzna, Ryby to kobieta … Żyją w zupełnie innych, równoległych do siebie światach. Sam fakt, że spotkali się i przyciągnął uwagę jednego człowieka, jest już dziwny. Człowiek, urodzony pod znakiem Gemini, jest wietrzny i towarzyski. Jest bardzo inteligentny i pewny siebie. Wyraża się poprzez słowo, poprzez komunikację, w argumentach i dyskusjach. Gemini jest nieuchwytny, przebiegły, łatwo dostosowuje się do każdej sytuacji. Nie potrzebuje poważnego związku. Gemini szuka łatwych, niewiążących połączeń. Kobieta, która urodziła się pod znakiem Ryb, z drugiej strony chce miłosierdzia bajkowego. Mimo mgławicy i mroku poszukuje wsparcia i poparcia – czegoś, czego brakuje jej w jej charakterze. Ona potrzebuje niezawodności i stabilności, która jest tak odmienna od naszego wietrznie dwubiegunowego przedstawiciela. Jaki będzie związek Gemini i Ryby? Odpowiedź brzmi poniżej.

Wprowadzenie

Na pierwszy rzut oka przedstawiciele takich różnych znaków mogą wydawać się identyczne. Gemini jest mężczyzną, Ryby to kobieta jest równie mgliste, stale ucieka od innych, przebranych, może być okłamany dramat dramatyczny. Dlatego mogą uczyć się od siebie dusz dusz, ale tylko na pierwszym etapie. Może wręcz przeciwnie, może się zdarzyć, że na pierwszy rzut oka nie interesują się sobą. Wszakże takie wzajemne położenie luminarzy w znakach nie obiecuje harmonijnego zjednoczenia, niezależnie od tego, co można powiedzieć. Często zdarza się, że dla takich okazów, jak Man Twins, żeńska Ryba będzie wyglądać jak tajemnicza zagadka, kolejne wyzwanie intelektualne i rozpaczliwie zacznie szukać wskazówek w tym, logicznym wyjaśnieniem jego zjawiska. To zainteresowanie, które będzie mogło połączyć tę parę.

Kontynuacja

Jeśli nadal jest początek historii, to jego rozwój może podążać różnymi ścieżkami. Z reguły człowiek Bliźnięta intruzowo spróbuje rozwiązać zagadkę, którą da mu ta tajemnicza kobieta. Jeśli jednak jest zbyt denerwujący i denerwujący, dama jej serca może go oszukać, ponieważ nie lubi, gdy ktoś próbuje wyciągnąć z jej duszy wszystko najbardziej intymne. W rezultacie Twins opuszczają, pozostawiając Pisces do czynienia z ich kompleksów wewnętrznych i problemów niezależnie. W innej wersji rozwoju wydarzeń może okazać się, że wszystko to jest atrakcyjne dla takiej osoby jak Gemini-mężczyzna, kobieta Rybka pochłonęła. Może to być nieprzewidywalne, nieoczekiwane, ciekawe, a po tym czasie ciekawy Gemini znajdzie coś nowego. W takiej umiarkowanej unii nigdy nie będzie chwila nudy.

Wynik

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, czy Ryby Gemini są odpowiednie do związku miłosnego. W zasadzie uczucia mogą się pojawić i znaczne. To, czego naprawdę brakuje, jest stabilność finansowa i solidność. Zarówno Ryby, jak i Bliźnięta nie są takie, że nie nadają priorytetowych interesom pieniężnym, ale generalnie nie. Tylko zdrowy rozsądek i doświadczenie życiowe może poprawić tę sytuację. Porady i Miłość!